Widok

Przedstawiciel farmacutyczny - czy warto? jak wygląda ta praca? prosze o opinie

Witajcie :)

Jak wygląda praca przedstawiciela farmaceutycznego? Może zagląda na forum ktoś, kto w tej branży pracuje bądź pracował?

Szukam bezskutecznie pracy już od wielu miesięcy i dostałam propozycję pracy właśnie jako przedstawiciel farmaceutyczny. Zastanawiam się jednak, czy rzeczywiście się do tego nadaję. Być może mam mylne wyobrażenie o tej pracy, ale wydaje mi się, że bieganie po aptekach czy lekarzach i wciskanie im kitu nie są dla mnie. I nawet służbowy samochód czy duże pieniądze nie są tu najważniejsze. Jak to wygląda w praktyce?

Druga sprawa - mam się dopiero umówić na spotkanie w sprawie tej pracy - o co powinnam zapytać, czego się dowiedzieć?

Trzecia sprawa:
Czy praca przedstawiciela dobrze będzie później wyglądać cv? No nie jest to praca moich marzeń, ale na razie widoków na pracę w zawodzie niestety brak (chociaż jeśli tylko nadarzy się taka okazja - to zmykam do zawodu).

Proszę o szczere opinie. Będę wdzięczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie osobiście irytuje sytuacja gdy czekasz u lekarza a tu REP wpycha się przed Ciebie.. Jakiś czas temu musiałem często przychodzić do rodzinnego i często widziałem jak czekali "na swoją kolej". Po czym poznać? Po garniturze, po eleganckiej sukience..człowiek jak chory nie ubiera się w taki sposób.
Ale wracając do tematu - prawnie zakazane jest spotykanie się REPów z lekarzami w godzinach ich przyjęć..jednak nikt z tego sobie niczego nie robi. Kolejka pełna ludzi a jeszcze czekać trzeba..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
REP.. zawsze mnie ciekawiło, skąd ten skrót?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
REPresentative czy jakoś tak..
http://forumzn.katalogi.pl/REP__Przedstawiciel_Medyczny__cała_prawda-t9293.html - polecam lekturę tego i wielu innych opiń na temat zawodu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

poszukiwania pracy..na jakich stronach jej szukacie? (59 odpowiedzi)

na początek prośba do Admina. o nie kasowanie mojego wpisu,, Pisze tu bo na forum praca mało...

praca na zmywaku (18 odpowiedzi)

Co sądzicie o tej pracy? W miarę możliwa czy lepiej szukać czegoś innego?

GDDKIA praca opinie (6 odpowiedzi)

Proszę o opinie na temat pracy w dziale finansowo-księgowym w Gdańsku,

do góry