Widok

Przedszkola w Sierakowicach-woj.pomorskie-poproszę o opinie

Kartuzy Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Poproszę o opinie odnośnie przedszkola samorządowego w Sierakowicach i przedszkola niepublicznego Nibylandia. Chciałabym oddać dziecko tam, gdzie będzie mu lepiej, zastanawiam się tylko w którym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam tylko pytanie na jakiej podstawie stwierdzasz takie wiadomości na temat przedszkola Nibylandia. Jedzenie jest z cateringu który obsługuje wszystkie przedszkola i szkoły w gminie Sierakowicach, więc jeżeli w przedszkolu Nibylandia jedzenie jest złe to i we wszystkich innych przedszkolach. Miejsca jest wystarczająco dużo na taką ilość dzieci, zresztą zgodnie z wymogami sanepidu. A co do pań to nie mam żadnych zarzutów oddaje tam dziecko i moje znajome również i jesteśmy bardzo zadowolone. Opinia na temat przedszkola Nibylandia jest bardzo dobra, a widać że ty albo chcesz zaszkodzić, albo masz w tym jakiś inny cel. tylko po co.?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
A co inni uważają na temat Nibylandia i przedszkola samorządowego w Sierakowicach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja również jestem ciekawa, co inni sądzą na temat przedszkoli w Sierakowicach!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba ta pani pomylila przedszkola.Moje dzieci uczeszczaly do tego przedszkola i jest ono be zarzutu jakiegokolwiek.Nie rozumiem jak mozna kogos oczerniac i to bezpodstawnie. Chyba,ze konkurencja posunela sie do takiego kroku.POLECAM kazdej matce, ktora chce oddac dziecko w najlepsze rece.Opinie na facebooku,jesli chcecie sie czegos wiecej dowiedziec o tym renowanym przedszkolu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam, moja córeczka chodziła do przedszkola Nibylandia i nie mamy z żoną żadnych zastrzeżeń. Panie mają według nas odpowiednie podejście do dzieci, są życzliwe i pomocne. Są atrakcyjne zajęcia i wycieczki. Dodatkowe zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowane osoby, a jedzenie?? cóż może być w nim złego jeśli przygotowywane jest na całą gminę, począwszy od przedszkoli aż po gimnazja. A jeśli chodzi o przedszkole samorządowe, to znajomi prowadzą tam swoje dziecko i są zadowoleni. Co prawda jest tam więcej dzieci niż w przedszkolach prywatnych, ale Panie są zorganizowane i nie ma podstaw do jakichkolwiek zarzutów wobec tej placówki. Także naszym skromnym zdaniem oby dwa przedszkola są godne polecenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
tylko czy w tym gminnym organizują jakieś atrakcje dla dzieci?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam, mój syn chodzi do przedszkola Nibylandia i jestem bardzo zadowolona. opowiada mi w domu co robił, śpiewa piosenki, bardzo często jest problem aby go zabrać do domu, gdyż chce jeszcze zostać. postawa pań też bez zarzutu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a w jakiej jest grupie trzylatków czy czterolatków?W jakiej sali mają zajęcia-tej pierwszej większej czy tej małej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzylatki mają zajęcia w małej sali, a starszaki maja zajęcia w dużej sali.Z tym że maluszków jest tylko 10 więc ta sala zupełnie wystarcza do zabawy i zajęć. A prace plastyczne dzieci mają na jadalni przy stolikach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a chyba w zeszłym roku było na odwrót, tak bynajmniej mówiła mi znajoma,że starszaki miały w mniejszej sali, a maluchy we większej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak w zeszłym roku było inaczej, z racji tego, że starszaczków jest więcej są w większej sali.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy ktoś mógłby się wypowiedzieć odnośnie przedszkola gminnego, jakie jest tam nastawienie, czy organizują wiele atrakcji dla dzieci?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mama uważam że ani jedzenie ani sala większa czy mniejsza nie mają znaczenia dla mnie piękne jest to, gdy nie mogę wyciągnąć synka z tego przedszkola do domu, bo jest mu poprostu dobrze i dużo opowiada z życia przedszkolnego to dla mnie bezcenna opinia. Ważne jest to że jest czysto i ciągle jest tam coś nowego. Panie wymyślają atrakcje i dzięki temu jest tam tak sympatycznie. Polecam serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
a coś na temat gminnego przedszkola?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widać że niunia tak obeznana przedszkolem że jest pracownikiem. ja powiem tyle że się zawiodłam informacji o moim dziecku dowiaduje się od pani z przedszkola która wychodzi do szatni i opowiada o dziecku a tak naprawdę jest tam tylko bodajrze pomocą. Szczerze wolałabym rozmawiać z nauczycielem ponieważ to on ma kwalifikacje i widzi jak rozwija się moje dziecko. Jest tam bardzo mało miejsca, a jak dowiaduje się od znajomych to ostatnio nie przyjmny zapach, no i ten porządek a raczej jego brak.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
czysto ? a dzieci i zasmarkane panie przedszkolanki w oczy się nie rzucały ? tam jest coś nie tak ....mała ciągle powtarza o jakiejsc tajemnivy,sekrecie,płaczacych dzieciach .......nie ufam temu miejscu i z dobrego serca odradzam .......
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widać Kasiu, że to Twoje komentarze. Żenujące
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba już trochę nieaktualny ten post ale po prawie rocznym przeprowadzaniu mojego dziecka do przedszkola Nibylandia muszę powiedzieć ze Panie przedszkolanki są z powołania i widać ze wkładają całe swoje serce w to miejsce, mam nadzieje ze nic się w kolejnym roku nie zmieni pod tym wzgledem, jedynie co to mogłoby być cieplej. Moj syn płacze jak nie może tam przyjść z powodu choroby! A to o czymś świadczy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Przykro ze na ofercie jest kilka fajnych, ciekawych zajęć dodatkowych a z tego co opowiada dziecko są jedynie tance i to tylko raz na tydzień. Jeszcze w ubiegłym roku dużo się działo m.in teatrzyki, wyjazdy, różne spotkania z ludźmi, wyjścia, angielski itp a teraz jedynie jakieś tematyczne dni... które nie powiem przygotowane są ciekawie ale no czuć niedosyt.. mimo to moja księżniczka kocha to miejsce i Panie, na które zawsze można liczyć i jest fajna współpraca w obie strony. Dzięki nim to miejsce jest magiczne. Jedyne co Pani dyrektor żadko kiedy można zastać, no ale obowiązki ... a Panie Tylko podziwiac! Przedszkolanki, przyjaciółki; opiekunki, plastyczki i ... sprzątaczki- niestety :( doceńmy drogie mamy ..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam Nibylandii ,dyrektorka wiecznie z kwasną miną ,wystarczy spojrzeć na ich stronie na fb.,dzieci nie chcą tam chodzić ,boją sie ,opowiadają o zamykanu w innej sali(płaczących chłopców)po roku dalej o tym wspomina ,dwoje dzieci koleżanek z innego terminu opowiada to samo , polecam przedszkole samorządowe ,moje dziecko wstaje do niego chetnie i nie chce z tamtąd wracać ......
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

zdecydowanie sie zgodze z opinia . dyrekcja chyba z przypadku
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdy przyszłam z kartą zapisu niedawno, to się szczerze przeraziłam.. Brud, smród.. Wszystko stare, obdrapane, ściany aż proszą o pomalowanie, w szatni wygryzione ściany.. nie wspomnę o starych meblach, które tak się rzucały w oczy, że aż dziwne, że w tych czasach są jeszcze użytkowane.. Regały krzywe, pouginane, tylko czekać, żeby na jakieś dziecko spadło. remont!!! brać kase to łatwo, ale zainwestować w miejsce to podstawa. Nie zdecydowaliśmy się na to miejsce ostatecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Weronika chyba pomyliła przedszkola, przyprowadzam tam dziecko od roku i nie zaobserwowałam nic o czym pisze ta pani. Co widać nawet na zdjęciach na fb.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co widać na zdjęciach.. dokładnie! Nauczycielki z kwasnymi minami, szczególnie sama wlascicielka bardzo nie mila. Odmówiła przyjęcia dziecka z powodu inności w wyglądzie, twierdząc ze nie ma ulrawnien do takich dzieci.. brak słów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam ,przedszkole prowadzimy od lat zapewniamy bardzo wysoki standard opieki każdy z rodziców może nas odwiedzić i przekonać się sam,takie opinie wyssane z palca ,można zmyślać bo jest się anonimowym,takie prawo. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Decyzja o ciąży podjęta- co dalej :) (42 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było (kiedyś funkcjonowałam pod innym nickiem :)), ale teraz...

Dr Bogdan Koprowski . (30 odpowiedzi)

Czy któraś z was leczyła się u tego lekarza lub prowadziła ciąże jakie macie opinie ?

Nocleg z dzieckiem w Krakowie lub okolicach (4 odpowiedzi)

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone miejsca? Potrzebujemy 2/3 noclegi: dwoje dorosłych i jedno...

do góry