Widok

Przedszkola w Sierakowicach-woj.pomorskie-poproszę o opinie

Kartuzy Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Poproszę o opinie odnośnie przedszkola samorządowego w Sierakowicach i przedszkola niepublicznego Nibylandia. Chciałabym oddać dziecko tam, gdzie będzie mu lepiej, zastanawiam się tylko w którym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam tylko pytanie na jakiej podstawie stwierdzasz takie wiadomości na temat przedszkola Nibylandia. Jedzenie jest z cateringu który obsługuje wszystkie przedszkola i szkoły w gminie Sierakowicach, więc jeżeli w przedszkolu Nibylandia jedzenie jest złe to i we wszystkich innych przedszkolach. Miejsca jest wystarczająco dużo na taką ilość dzieci, zresztą zgodnie z wymogami sanepidu. A co do pań to nie mam żadnych zarzutów oddaje tam dziecko i moje znajome również i jesteśmy bardzo zadowolone. Opinia na temat przedszkola Nibylandia jest bardzo dobra, a widać że ty albo chcesz zaszkodzić, albo masz w tym jakiś inny cel. tylko po co.?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
A co inni uważają na temat Nibylandia i przedszkola samorządowego w Sierakowicach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja również jestem ciekawa, co inni sądzą na temat przedszkoli w Sierakowicach!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba ta pani pomylila przedszkola.Moje dzieci uczeszczaly do tego przedszkola i jest ono be zarzutu jakiegokolwiek.Nie rozumiem jak mozna kogos oczerniac i to bezpodstawnie. Chyba,ze konkurencja posunela sie do takiego kroku.POLECAM kazdej matce, ktora chce oddac dziecko w najlepsze rece.Opinie na facebooku,jesli chcecie sie czegos wiecej dowiedziec o tym renowanym przedszkolu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam, moja córeczka chodziła do przedszkola Nibylandia i nie mamy z żoną żadnych zastrzeżeń. Panie mają według nas odpowiednie podejście do dzieci, są życzliwe i pomocne. Są atrakcyjne zajęcia i wycieczki. Dodatkowe zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowane osoby, a jedzenie?? cóż może być w nim złego jeśli przygotowywane jest na całą gminę, począwszy od przedszkoli aż po gimnazja. A jeśli chodzi o przedszkole samorządowe, to znajomi prowadzą tam swoje dziecko i są zadowoleni. Co prawda jest tam więcej dzieci niż w przedszkolach prywatnych, ale Panie są zorganizowane i nie ma podstaw do jakichkolwiek zarzutów wobec tej placówki. Także naszym skromnym zdaniem oby dwa przedszkola są godne polecenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
tylko czy w tym gminnym organizują jakieś atrakcje dla dzieci?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam, mój syn chodzi do przedszkola Nibylandia i jestem bardzo zadowolona. opowiada mi w domu co robił, śpiewa piosenki, bardzo często jest problem aby go zabrać do domu, gdyż chce jeszcze zostać. postawa pań też bez zarzutu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a w jakiej jest grupie trzylatków czy czterolatków?W jakiej sali mają zajęcia-tej pierwszej większej czy tej małej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzylatki mają zajęcia w małej sali, a starszaki maja zajęcia w dużej sali.Z tym że maluszków jest tylko 10 więc ta sala zupełnie wystarcza do zabawy i zajęć. A prace plastyczne dzieci mają na jadalni przy stolikach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a chyba w zeszłym roku było na odwrót, tak bynajmniej mówiła mi znajoma,że starszaki miały w mniejszej sali, a maluchy we większej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak w zeszłym roku było inaczej, z racji tego, że starszaczków jest więcej są w większej sali.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy ktoś mógłby się wypowiedzieć odnośnie przedszkola gminnego, jakie jest tam nastawienie, czy organizują wiele atrakcji dla dzieci?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mama uważam że ani jedzenie ani sala większa czy mniejsza nie mają znaczenia dla mnie piękne jest to, gdy nie mogę wyciągnąć synka z tego przedszkola do domu, bo jest mu poprostu dobrze i dużo opowiada z życia przedszkolnego to dla mnie bezcenna opinia. Ważne jest to że jest czysto i ciągle jest tam coś nowego. Panie wymyślają atrakcje i dzięki temu jest tam tak sympatycznie. Polecam serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
a coś na temat gminnego przedszkola?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widać że niunia tak obeznana przedszkolem że jest pracownikiem. ja powiem tyle że się zawiodłam informacji o moim dziecku dowiaduje się od pani z przedszkola która wychodzi do szatni i opowiada o dziecku a tak naprawdę jest tam tylko bodajrze pomocą. Szczerze wolałabym rozmawiać z nauczycielem ponieważ to on ma kwalifikacje i widzi jak rozwija się moje dziecko. Jest tam bardzo mało miejsca, a jak dowiaduje się od znajomych to ostatnio nie przyjmny zapach, no i ten porządek a raczej jego brak.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
czysto ? a dzieci i zasmarkane panie przedszkolanki w oczy się nie rzucały ? tam jest coś nie tak ....mała ciągle powtarza o jakiejsc tajemnivy,sekrecie,płaczacych dzieciach .......nie ufam temu miejscu i z dobrego serca odradzam .......
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widać Kasiu, że to Twoje komentarze. Żenujące
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba już trochę nieaktualny ten post ale po prawie rocznym przeprowadzaniu mojego dziecka do przedszkola Nibylandia muszę powiedzieć ze Panie przedszkolanki są z powołania i widać ze wkładają całe swoje serce w to miejsce, mam nadzieje ze nic się w kolejnym roku nie zmieni pod tym wzgledem, jedynie co to mogłoby być cieplej. Moj syn płacze jak nie może tam przyjść z powodu choroby! A to o czymś świadczy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Przykro ze na ofercie jest kilka fajnych, ciekawych zajęć dodatkowych a z tego co opowiada dziecko są jedynie tance i to tylko raz na tydzień. Jeszcze w ubiegłym roku dużo się działo m.in teatrzyki, wyjazdy, różne spotkania z ludźmi, wyjścia, angielski itp a teraz jedynie jakieś tematyczne dni... które nie powiem przygotowane są ciekawie ale no czuć niedosyt.. mimo to moja księżniczka kocha to miejsce i Panie, na które zawsze można liczyć i jest fajna współpraca w obie strony. Dzięki nim to miejsce jest magiczne. Jedyne co Pani dyrektor żadko kiedy można zastać, no ale obowiązki ... a Panie Tylko podziwiac! Przedszkolanki, przyjaciółki; opiekunki, plastyczki i ... sprzątaczki- niestety :( doceńmy drogie mamy ..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam Nibylandii ,dyrektorka wiecznie z kwasną miną ,wystarczy spojrzeć na ich stronie na fb.,dzieci nie chcą tam chodzić ,boją sie ,opowiadają o zamykanu w innej sali(płaczących chłopców)po roku dalej o tym wspomina ,dwoje dzieci koleżanek z innego terminu opowiada to samo , polecam przedszkole samorządowe ,moje dziecko wstaje do niego chetnie i nie chce z tamtąd wracać ......
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

zdecydowanie sie zgodze z opinia . dyrekcja chyba z przypadku
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdy przyszłam z kartą zapisu niedawno, to się szczerze przeraziłam.. Brud, smród.. Wszystko stare, obdrapane, ściany aż proszą o pomalowanie, w szatni wygryzione ściany.. nie wspomnę o starych meblach, które tak się rzucały w oczy, że aż dziwne, że w tych czasach są jeszcze użytkowane.. Regały krzywe, pouginane, tylko czekać, żeby na jakieś dziecko spadło. remont!!! brać kase to łatwo, ale zainwestować w miejsce to podstawa. Nie zdecydowaliśmy się na to miejsce ostatecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Weronika chyba pomyliła przedszkola, przyprowadzam tam dziecko od roku i nie zaobserwowałam nic o czym pisze ta pani. Co widać nawet na zdjęciach na fb.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co widać na zdjęciach.. dokładnie! Nauczycielki z kwasnymi minami, szczególnie sama wlascicielka bardzo nie mila. Odmówiła przyjęcia dziecka z powodu inności w wyglądzie, twierdząc ze nie ma ulrawnien do takich dzieci.. brak słów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam ,przedszkole prowadzimy od lat zapewniamy bardzo wysoki standard opieki każdy z rodziców może nas odwiedzić i przekonać się sam,takie opinie wyssane z palca ,można zmyślać bo jest się anonimowym,takie prawo. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Kasza manna do butelki (27 odpowiedzi)

hej Dziewczyny jakie proporcje dajecie tak żeby dziecko piło kaszę manne z butli. Cukier...

Co na prezent dla babci na 80lat?? (38 odpowiedzi)

dajcie jakies pomysly na 80 ur dla babci, max do 100zl.

ile miesiecznie wydajecie na zycie? (7 odpowiedzi)

ile na jedzenie, ile na rachunki, ile na kredytu/pozyczki, ile na dziecko itp

do góry