Widok

Przedszkole Mądry Maluch Rumia - proszę o opinie

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam
Co sądzicie o przedszkolu Mądry Maluch w Rumi, proszę o opinie osób, których dzieci uczęszczają do tego przedszkola, nie osób które coś od kogoś usłyszały z trzeciej ręki, jak kadra, jakie wyżywienie (czy dzieci są przede wszystkim zdrowo odżywiane), jak działa monitoring.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5
Czy to przedszkole widmo, że nikt nie ma na jego temat opinii?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Napewno nie sugerujcie sie Panie idalnym wygladem miejsca ! No i zpewnieniami oraz idealna oferta zajec dodatkowych prezentowana przez dyrektora przedszkola.

Proponuje pojsc raz z dzieckiem chociazby na godziny i napewno wyniosa Panie wiele wnioskow na temat tego wlasnie przedszkola widmo.

Ja nie skorzystalam.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 5
Wygląda ba to, że to przedszkole wygląda tylko ładnie na reklamie.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5
Serdecznie zapraszam nie tylko na godzinę, ale na cały dzień aby wrobić sobie opinię na temat funkcjonowania przedszkola. Wszystkie zajęcia dodatkowe ujęte w informacjach są realizowane na bieżąco. Zachęcam również do zapoznania się ze stroną http://www.madrymaluch.edu.pl gdzie w Kąciku Rodzica są aktualności z życia przedszkola i tego co się w nim dzieje.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 11
Ja również nie skorzystałam widząc jak bardzo się różni rzeczywistość od informacji na stronie przedszkola czy ulotce.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moje dziecko uczeszcza do przedszkola od samego poczatku. Jestem bardzo zadwolona. Jezeli chodzi o kwestie wyzywienia to zawsze sa przygotowane dokladki dla dzieci. Prosze obejrzezec sobie galerie zdjec z realizowanych projektow i dopiero potem wydawac jakakolwiek opinie. Moje dziecko jest zadowolone usmiechnie i to jest chyba najwazniejsze.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 15
Często zmieniają się przedszkolanki, rodzice nie są na bieżąco informowani o tym co robią lub będą robiły w przedszkolu ich dzieci. Monitoring jest tylko dla dyrektora - nie można zobaczyć jak bawi się/uczy pociecha.... Chwalenie się tym na stronie jest nieporozumieniem. Przedszkole ma zaległości w aktualizacji strony interenetowej i profilu na facebooku. Szwankuje trochę komunikacja z rodzicami. W porównaniu z innymi przedszkolami trochę za wysoka cena czesnego, do tego opłaty dodatkowe i opłata edukacyjna 200 zł, o której na stronie nie ma nawet wzmianki. Generalnie jest ok ale jeszcze mają trochę do poprawienia. Jednak najważniejsze, że moje dziecko lubi tam chodzić.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6
Sorki za kciuka w dół. Miał być do góry :) zgadzam się z opinią!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przedszkole wg ulotki reklamowej wręcz idealne.W rzeczywistości bardzo odbiega. Do dziś nie ma wielu pozycji z tego co p.dyrektor przedstawia w ofercie.Chwyt marketingowy po prostu. Rodzice chwalą panią z grupy starszej.Ale co zrobić by moje dziecko trafiło właśnie do niej? Pytałam o współpracę ze szkołą H.Doron to w sumie TYLKO jedna godzina w tygodniu. Zastanawiam się czy taki układ można nazwać współpracą...
Warto się zastanowić czy oby na pewno to miejsce.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja nie należę do przewrażliwionych, roszczeniowych matek, które na siłę szukają dziury w całym. Wydaje mi się, że program jest realizowany należycie. Moim zdaniem przedszkole na tle innych wypada b.dobrze i dziecko jest zadowolone. To mi wystarcza.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
Moja córeczka uczęszcza już rok i jest bardzo zadowolona, zawsze uśmiechnięta i oto chodzi. Uśmiech mojego dziecka i radość daje mi spokój w pracy. Jesteśmy dorosłymi i z różnymi wymaganiami ludźmi dlatego spójrzmy na nasze dziecko jak się tam czuje a nie na nasze zachcianki. Pamiętajmy że to nasze pociechy tam przebywają a nie my.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Galeria zdjęć to nie wszystko...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja jestem zadowolona, moje dzieci też. Tutaj naprawdę się nimi zajmują, a nie tylko przechowują w czasie, kiedy jestem w pracy, co zdarzyło mi się ze starszym synem w innym przedszkolu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mial być kciuk do góry sorki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam moje dziecko juz ponad rok uczeszcza do tego przedszkola i nie wyobrazam sobie ze mogło by chodzic do innego. Opiekunki sa super z Panem derektorem tez jest dobry kontakt a co do planu zajec to jestem zachwycona bardzo polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Syn uczęszcza do przedszkola dwa lata, nigdy nie powiedział, że nie chce iść do niego, lubi Panie, kolegów/koleżanki i przedszkole :-) Jeśli chodzi o program realizowany przez przedszkole czy atrakcje ( porównując z opiniami koleżanek, których dzieci chodzą do innych przedszkoli) nie mogę powiedzieć złego słowa bo jest tego sporo i dziecko nie nudzi się w przedszkolu. Nauka języka angielskiego przynosi efekty i dziecko w domu zaczyna używać słówek/zwrotów. Aby nie przesłodzić to zewnętrzny plac zabaw potrzebuje trochę doinwestowania :-) cała reszta super, pozdrawiam mama
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
A jak aktualnie wyglada sytuacja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,
Również proszę o opinię o Przedszkolu Madry Małych w Rumii. Czy rodzice są zadowoleni z tego przedszkola?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rumia

Formeli 17 (65 odpowiedzi)

Rumia jest integralną częścią małego Trójmiasta Kaszubskiego, od lat jednym z najważniejszych...

Przedszkole Mądry Maluch Rumia - proszę o opinie. (11 odpowiedzi)

Witam, szukam aktualnych opinii o tym przedszkolu, może któraś mama posyła tam dziecko?

Gdzie w Rumi można zjeść coś dobrego (4 odpowiedzi)

Od niedawna mieszkam w Rumi, chciałbym dowiedzieć się co polecacie za miejsce aby zjeść jakiś...

do góry