Widok

Przedszkole Mądry Maluch Rumia - proszę o opinie.

Rumia Temat dostępny też na forum:
Witam, szukam aktualnych opinii o tym przedszkolu, może któraś mama posyła tam dziecko?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam, może ktoś coś wie o placówce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up, może ktoś, zależy mi na opinii, myślę poważnie nad tym,żeby dac tam synka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mądry Maluch - zachwycona mama

Witam,
Jestem mamą trójki dzieci i przerabiałam już dwa przedszkola teraz oddaję do przedszkola Mądry Maluch mają córeczkę i jestem zachwycona a najbardziej moja córka, przedszkole jest super, bardzo kreatywne i zapewniam że nie ma takiego w Rumii. Dzieci super tam się odnajdują i bawią, czytałam tu różne opinie i zastanawiam się kto je wypisuje bo na pewno nie mądre matki które mają jakieś doświadczenie z przedszkolem i wychowaniem dzieci. Każdy z nas jest osobą dorosłą i jeżeli tym panią czy panom nie odpowiada przedszkole to po prostu nich zapiszą dzieci do innego " lepszego" przedszkola i dadzą szansę innym zadowolonym dzieciom i rodzicom tym bardziej że przedszkole jest malutkie i klimatyczne.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
A nie wiecie może, czy przyjmują tam tam młodsze maluchy - od 2 lat?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Już wiem, dzwoniłam do przedszkola. Przyjmują maluszki od dwóch i pół roku. Wrażenie z rozmowy: bardzo sympatyczne i profesjonalne podejście.
Może jakieś mamy mają świeże opinie i się podzielą??
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moja córeczka chodzi do przedszkola już rok, jesteśmy bardzo zadowolone. Polecam przedszkole z pełną odpowiedzialnością.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
A ile kosztuje to przedszkole?mieszkam niedaleko i tez byloby mi po drodze gdyby corka tam chodzila ale skoro od 2,5 lat przyjmuja to jeszcze musze chwile poczekac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój synek chodzi do Mądrego Malucha i naprawdę mogę je polecić. Opieka jest rewelacyjna. Super przemyślany program, Mati chętnie chodzi do przedszkola a jak go odbieram opowiada co robili cały zadowolony :) Obiadki mu smakują bardzo. Angielski prowadzony metodą Helen Doron - rewelacja! Panie wychowawczynie miłe i kompetentne.
Płacę za cały pakiet 450zł miesięcznie i uważam, że WARTO się zdecydować!
Polecam to przedszkole, moim zdaniem najlepszy wybór w Rumi, nie wiem czy są jeszcze miejsca na nowy rok bo widziałam, ze zainteresowanie spore ale jak są miejsca to się nie zastanawiajcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dzieki Wiktoria za opinię :) W międzyczasie rozmawiałam z sąsiadką i okazało się, że jest córka też tam chodziła i ma podobne wrażenia jak Ty, że warto.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pewnie dlatego że pan dyrektor jest nastawiony jedynie na zyski. Gdy dziecko jest chore nawet 3 miesiące nikt się nie zainteresuje dlaczego. Do tego podwyżka za podwyżka co jest niezgodne z prawem ale oczywiście jak się nie podoba Można zabrać dziecko jak to mówi dyrektor. Zapomina przy tym że chodzi tu o dzieci a nie rzeczy.. my nie polecamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jak schudłyście po ciąży ? (57 odpowiedzi)

Jak schudłyście po ciąży ? Ja przytyłam 25 kg. Synek ma 4 miesiące nadal karmię piersią więc...

budowa domu czy mieszkanie?? przekonajcie mnie!! (131 odpowiedzi)

witam, wiem ze niektóre forumki budują własne domy za miastem, inne mieszkają w centrum miasta....

Amniopunkcja - do osób które już to przeszły (285 odpowiedzi)

Z uwagi na poprzednią ciążę z silnym podejrzeniem wady genetycznej, którą poroniłam w 13...

do góry