Widok

Przedszkole junior rumia - proszę o opinie.

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam.Czy ktoś moze podzielic sie opinią na temat przedszkola Junior w Rumi???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie polecam tego przedszkola, kontakt z nauczycielami ograniczony, kręcą nie potrafią nawet powiedzieć czy dziecko zjadło obiad czy nie, chaos i amatorszczyzna... Zajęcia dodatkowe ubogie, miałam wrażenie ze syn chodził tam tylko bawić sie zabawkami, a dla 4 latka zajęcia edukacyjne sa wazne. Brak profesjonalizmu, a ceny wysokie...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

To jest trzecie przedszkole jakie przerabiamy i w mojej ocenie najlepsze prawie pod każdym względem. Pani dyrektor miła, rzeczowa, pomocna, mają fantastyczne podejście do dzieci. Kadra profesjonalna. Nie słyszałam, źeby jakaś Pani nkrzyczała na dziecko a dzieci słuchają. Domowa atmosfera a jednak zachowują dyscyplinę i dużo tłumaczą dzieciom. Świetnie współpracują z rodzicami. Liczą się z każdą opinią i starają się sprostać wszystkim oczekiwaniom a to przecież niełatwe. Czasem mam tylko wrażenie, że komunikacja trochę zawodzi ale ogólnie szczerze polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry
Chciałabym poznać opinie mam 5-latków chodzących do przedszkola Junior w Janowie. Czy Panie w tej grupie są ciepłe, opiekuńcze? Czy można mówić o indywidualnym podejściu do dzieci? Jaki jest poziom zajęć? Będę bardzo wdzięczna za pomoc!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rumia

Gdzie w Rumi można zjeść coś dobrego (3 odpowiedzi)

Od niedawna mieszkam w Rumi, chciałbym dowiedzieć się co polecacie za miejsce aby zjeść jakiś...

Przedszkole Mądry Maluch Rumia - proszę o opinie. (11 odpowiedzi)

Witam, szukam aktualnych opinii o tym przedszkolu, może któraś mama posyła tam dziecko?

Formeli 17 (65 odpowiedzi)

Rumia jest integralną częścią małego Trójmiasta Kaszubskiego, od lat jednym z najważniejszych...

do góry