Przedszkole nr 13

Przedszkola

Gdynia, Widna 15

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
zadowolony wątek zamknięty nie zgadzam się z tą opinią. Mój syn chodził do grupy pani Grażyny w tym...
~mama z grupy
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 lipca 2014

pozdrawiam wątek zamknięty Droga pani Grażynko...z moją córeczką serdecznie panią pozdrawiam, zyczymy...
~mama z córcią
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lipca 2014

Wspaniałe przedszkole z niestety jednym "ale.." wątek zamknięty Ktoś wcześniej wspomniał o Pani Sabince- ta kobieta to ANIOŁ na ziemi :-)...
~Anna
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lipca 2012

Pani Grazyna :( wątek zamknięty Zgadzam się zdecydowanie z przedmówczynią, absolutnie. Miniecie się z...
~mama
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 października 2012

JULITA - opinia wątek zamknięty MOJA CORCIA UCZESZCZA DO PRZEDSZKOLA OD 09.2011R.JESTEM ZADOWOLONA,PANIE SA...
~JULITA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 marca 2012

POZYTYW! wątek zamknięty Przedszkole to jest godne polecenia. Posiada wszystkie atuty profesjonalnej...
~Ikarus
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2010

barbara - opinia wątek zamknięty Faktycznie przedszkole super. I zgadzam się niestety, że gdyby nie osoba pani...
~barbara
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 maja 2010

evi - opinia wątek zamknięty A ja polecam to przedszkole wszystkim rodzicom. Przemiły personel (co do pani...
~evi
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 lutego 2010

Rumburak - opinia wątek zamknięty Jak najbardziej zgadzam się z powyższą opinią. Personel, jedzenie,...
~Rumburak
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 stycznia 2010

Świetna przedszkole! Poleca!!! wątek zamknięty Moje dziecko uczęszcza do tego przedszkola i jesteśmy wraz z mężem bardzo...
~anka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 września 2009

najlepsze przedszkole w gdyni polecam wątek zamknięty dobra opieka wyzywienie dobre dzieci wracaja z tamtad usmiechniete i z...
~klaudia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 czerwca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
14

postów

11

wątków

do góry