Przedszkole nr 84

Przedszkola

Gdańsk, Burgaska 5

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Przedszkole nr 84 wątek zamknięty Bardzo fajna placówka z przemiłym i oddanym personelem. Przedszkole publiczne...
~Mama Stasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lutego 2018

Przedszkole godne polecenia wątek zamknięty Nasze dzieci chodzą do tego przedszkola łącznie już 7 lat. Nie mamy żadnych...
~ZOFIA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 października 2017

brak inicjatywy wątek zamknięty Siłą napędową przedszkola są wychowawcy. Niestety brak entuzjazmu ze strony...
~Luka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 maja 2017

super przedszkole wątek zamknięty juz druga moja wnuczka uczęśzcza do tego przedszkola i jestesmy z niegi...
~Halsia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 września 2012

OPINIA O PRZEDSZKOLU NR.84 wątek zamknięty -W GRUPIE MOGĄ BYĆ 5,6,7 LATKI,CO POWODUJE ŻE MŁODSZE DZIECI SA ODSTAWIANE...
~RODZIC
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 maja 2011

Polecam wątek zamknięty Nasza córka , uczęszcza do przedszkola 3 rok , jest bardzo zadowolona , my...
~zadowolona mama
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 czerwca 2011

Najlepsze przedszkole na MORENIE wątek zamknięty Polecam wszystkim rodzicom przedszole nr.84 którym zależy by jego dziecko...
~viola
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 lutego 2008

Jestem spokojna o rozwó i opiekę nad dzieckiem wątek zamknięty To przedszkole przerosło moje oczekiwania co do placowki należacej do gminy....
~Małgorzata K.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 marca 2010

najlepsze przedszkole na morenie wątek zamknięty Polecam , polecam , jestem bardzo zadowolona . Przemiła obsługa ,...
~maciej
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 października 2008

Biedroneczki wątek zamknięty Rok córka chodziła do innego przedszkola a jak przyszła tutaj to każdy dzień...
~Jagna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 marca 2008

Super przedszkole wątek zamknięty Moja córka uczęszcza do tego przedszkola juz 3 rok , atmosfera jest bardzo...
~M
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 lutego 2008

Mama Synków Magazynków - opinia wątek zamknięty Bardzo kontaktowe i zaangażowane Panie Magda i Malgosia, syn bardzo...
~Mama Synków Magazynków
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 października 2007

Super grupa Żabki wątek zamknięty Polecam to przedszkole wszystkim mamom, którym zależy aby dziecko rozwijało...
~MB
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 28 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15

postów

13

wątków

do góry