Przedszkole nr 85

Przedszkola

Gdańsk, Tytusa Chałubińskiego 15

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
sprostowanie wątek zamknięty Chciałabym sprostować informacje dotyczące zajęć języka angielskiego. W...
~Agnieszka
8

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 października 2011

Ja będę polecać! wątek zamknięty Córka chodzi tam drugi rok. Jest bardzo zadowolona i ja również. Panie miłe,...
~NI
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 września 2012

angielski za drogi wątek zamknięty koszt j.angielskiego - za drogo, i nie rozumiem czemu trzeba płacić za cały...
~mama przedszkolaka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 września 2012

zmiana na lepsze przedszkole 85 gdańsk wątek zamknięty moje dziecko chodzi do tego przedszkola 3 rok, od września 2011 duża zmiana...
~mama 6-cio latka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 września 2012

Nauczyciele -tak! Dyrektorka- nie! wątek zamknięty Pani Katarzyno Musielak- trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść! Źle się dzieje...
~Maria J.
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2011

Dziecko zadowolone rodzice też wątek zamknięty Tak jak w tytule- moje dziecko wraca do domu bardzo zadowolone. Podobają mu...
~Joanna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 października 2011

zmiany na lepsze wątek zamknięty choć to początek roku to zauważam pewne zmiany na lepsze, był już teatrzyk,...
~mama przedszolaka
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 października 2011

brak imprez wątek zamknięty po zmianie dyrekcji - brak imprez mój syn chodzi do tego przedszkola drugi...
~mama dziecka z II grupy
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 czerwca 2011

coraz gorzej :( wątek zamknięty po zmianie dyrekcji , coraz gorzej -brak wycieczek -niekiedy brak...
~wnikliwa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 czerwca 2011

bez entuzjazmu wątek zamknięty przedszkole straciło urok jakim cieszyło się przez wiele lat, brakuje tam...
~matka 3 dzieci
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 lutego 2011

nieznajoma - opinia wątek zamknięty jako matka dziecka byłam bardzo zadowolona dziecko zreszą też barzo dobrze...
~nieznajoma
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 marca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
22

postów

11

wątków

do góry