Przedszkole nr 86

Przedszkola

Gdańsk, Dywizjonu 303 27

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wzorowo! wątek zamknięty Wspaniałe, indywidualne podejście do dzieci i rodziców. Profesjonalizm....
~H. Z.
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2010

Emilia - opinia wątek zamknięty Zajęcia dodatkowe są super i tak jak już ktoś wspominał jest ich sporo.Reszta...
~Emilia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 marca 2010

SUPER!!!!! wątek zamknięty Ja nie wiem czy niektórzy rodzicie którzy na tym forum się wypowiadają...
~mama...K
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 maja 2009

Beata - opinia wątek zamknięty Kolorowe Przedszkole to wspaniałe i przyjazne dla dzieci przedszkole z...
~Beata
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 marca 2009

wj - opinia wątek zamknięty Az tak bym sie nie zachwycala- po prostu normalne przedszkole.Co do pań...
~wj
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 lutego 2009

Bardzo dobre!!! wątek zamknięty Mój synek chodził do prywatnego przedszkola jednak zwolniło się miejsce w 86...
~mama Adaśka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 stycznia 2009

Magdalena Szumera - opinia wątek zamknięty Ponieważ mam syna w danym przedszkolu,syn zaś chodzi do grupy mającej salę na...
~Magdalena Szumera
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 stycznia 2009

SUPER PRZEDSZKOLE !!!!! wątek zamknięty Moja córeczka chodzi do tego przedszkola już od kilku lat i jestem bardzo...
~mama
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 stycznia 2009

zadowolona wątek zamknięty Mój brat chodził do tego przedszkola kilkanaście lat temu, teraz mam syna,...
~ania
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 stycznia 2009

TRAGEDIA wątek zamknięty od dłuższego czasu, po prostu tragedia. Dzieci niby podzielone na grupy, ale...
~magda
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 grudnia 2008

Bardzo miłe Wychowawczynie! wątek zamknięty Moja córcia od września chodzi do Przedszkola. Byliśmy pełni obaw: jak się...
~Mama
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 października 2008

Świetne wychowawczynie wątek zamknięty wychowawczynie z powołania,nie ma krzyku ani płaczów z rana. Panie,cierpliwie...
~Alina
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 stycznia 2008

Polecam!!! wątek zamknięty Mój maluszek chodzi do tego przedszkola i jest bardzo szczęśliwy, ja również...
~mama malucha
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 stycznia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
14

postów

13

wątków

do góry