Widok

Przedszkole

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam wszystkich, chciała bym od września zapisać córkę do przedszkola może ktoś jakieś poleci. Dzięki za pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale gdzie? Gdańsk?> Gdynia? Sopot? Rumia? Wejherowo? Pruszcz?

Teraz to chyba późno na szukanie opinii . Pierwszy etap rekrutacji do przedszkoli na wrzesień już był. Teraz walka z odwołaniami i bitwa o pozostałe wolne miejsca.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój synek chodzi do anglo języcznego przedszkola Bajkoland https://www.trojmiasto.pl/bajkoland-o61046.html . Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów nauki. Są tam bardzo miłe ciocie które organizują czas nawet podczas epidemii ... wysyłają rodzicom materiały i linki do nauki i pracy z dziećmi w domu .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Możesz jeszcze spróbować tu https://www.trojmiasto.pl/bajkoland-o61046.html nasz synek tam chodzi i jest to bardzo dobre przedszkole a terminy zapisu pewnie się przesuną przez epidemię .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Pisałaś już to wyżej jako Amelia 87. Skleroza??? Zresztą nie tylko skleroza ale i rozdwojenie jaźni... Ania? Amelia? Właścicielka przedszkola?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zapisałam córkę do Misia Wojtka, jest tam sporo zajęć i cena trochę niższa niż w pozostałych przedszkolach na Morenie.
Mi zależało też aby odległość od przedszkola syna była mała.
Ogólnie jeśli znalazłam coś o tym przedszkolu to tylko ta aferę o konflikcie dyrektorki że spółdzielnia z przed kilku lat.
Teraz jest jakaś inna pani, ale wydlada, że jest ok. Zwiedziłam całe przedszkole, jakiś czas temu dostali jeszcze piętro i cały czas robią remonty i unowocześnienia.
Mam nadzieje, że mojej córci będzie się podobac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

odpieluchowanie - rady, wskazówki poprosze :) (20 odpowiedzi)

Dziewczyny biore sie ostro za nauke sikania do nocnika! Corka ma 2 lata i miesiąc, z nocnikiem...

echo serca płodu-gdzie w Gdańsku? (30 odpowiedzi)

Czy orientujecie sie, gdzie poza Invictą, zrobię badanie echo serca płodu? Co prawda mam...

Ośrodek leczenia alkoholizmu (9 odpowiedzi)

Zan ktoś dobry ,sprawdzony ośrodek leczenia alkoholizmu? Mam ogromny problem w rodzinie i...

do góry