Widok

Przedszkole- w czym najwygodniej chłopcu: spodnie dresowe czy może legginsy?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Podpowiedzcie....bo jestem przed zakupem i nie wiem na co sie zdecydowac. Dotychczas kupowalam tylko w H&M spodnie dresowe,ale moze polecicie jakas firme. A jesli legginsy to gdzie dla chlopca można kupić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
u nas w przedszkolu nie widziałam, żadnego chłopca w legginsach no bo w sumie ja nie widziałam takich dla chłopców.
najlepsze są po prostu spodnie na gumkę czy to dresy czy spodnie inne aby nie było problemu z założeniem.
w zimę widziałam, że część dzieciaczków po prostu chodziło w samych rajstopach, a czasem miały na to spodenki.

ja kupuję w h&m, smyku, kappahl, coccodrillo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mimii ja szyję sama dla młodego spodnie ;) krótki rękaw i luźne mega cienkie dresy na sciagaczu. u nas tylko to się sprawdziło. zwykłych spodni nie potrafił sam zdjąć do sikania
szyję mu takie portki z dzianimy z obnizonym krokiem, są bardzo wygodne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
możesz też kupić bawełniane kalesony, miłe w dotyku i oddychają, są w smyku i kappahlu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój synek chodzi na co dzień właśnie w legginsach, nie widzę w tym nic złego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moj syn caly okres przedszkola przelatal w spodniach dresowych.. teraz szkola i juz mi szkoda tego czasu ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój chce tylko spodnie dresowe. ostatnio płacze kiedy musi założyć spodnie "na guzik", zwł. że większość z nich ma regulację w pasie z guzikiem...

zimą biegał w rajstopach, a na dwór zakładał na nie kombinezon.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jakiś troling czy co?
Bo nie pytasz jak będzie się maluch czuł, czy ciuch będzie wygodny (a to najważniejsze!) tylko o markę...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Aaa..a jeśli nie troling, to nie kupuj niczego niższego niż C.Klein czy Dolce&Gabbana..bo inne wiochą zalatują..zresztą wiesz.
..aha..jakąś torebkę też synkowi załatw. Co będzie z tornistrem chodził jak prostak?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
dzieki dziewczyny,a Ty Koval SPADAJ!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mimi może jeszcze biegać w kalesonach, dostaniesz w sieciówkach, wyglądają jak połączenie leginsów i dresów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też szukałam legginsów dla trzylatka, ale same dziewczęce wzory i fasony :/ Dzięki za podpowiedź z tymi kalesonami, nie wpadły mi w oko wcześniej :)
My na razie mamy kupione dresy, ale podejrzewam, że będzie dużo ich schodziło, więc będę musiała niedługo coś jeszcze dokupić.

Mydecorations - zazdroszczę zdolności krawieckich :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepsze spodnie dresowe. Wygodne, nie uciskają, materiał na tyle mocny, że chroni kolana. Dzieciaki dużo czasu spędzają na zabawie (na kolanach) i takie rozwiązanie u nas się sprawdziło. Nie kupowałabym również dresów z górnej półki, u nas średnio nowe spodnie (2-3 pary) kupujemy raz na 2 mce. Synek szybko je niszczy przecierając na kolanach albo po setnym praniu już nie wyglądają zbyt dobrze. Codziennie zakładam świeże bo po przedszkolu (szczególnie po podwórku) nadają się jedynie do prania. Więc radzę zaopatrzyć się przynajmniej w 5 sztuk by nie prać codziennie. :)
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Panno z mokra głową - nie ma czego zazdrościć ;) dopiero się uczę :)
fakt, nie warto kupować drogich rzeczy ale z drugiej strony te tanie szybko się zniszczą. w spodnie raczej inwestuje więcej ale za to koszulki jak najtańsze bo zawsze wraca brudny na maxa. pół obiadu ma na ubraniach :p mój syn musi mieć cienkie dresy bo w tych zwykłych był cały spocony po 5 minutach. mam materiał taki jak na pizame, skoro mowa o kolanach to może warto naszyc laty/naszywki jakieś dla wzmocnienia ?? macie jakiś patent?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
powiem Wam,że puszczając dzieci do przedszkola głównie w dresach,nie będą miały okazji nauczyć się zapinać guzik, zamek w spodniach. Pomyślcie też o tym.
Czasem można przedobrzyć
Na początku polecałabym spodnie na gumce,ale normalne z zamkiem i guzikiem.Mój syn początkowo i tak zdejmował je bez rozpinania jak dresy,ale z czasem już próbował coś kombinować przy guziku i rozporku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
GabMar, nie wyobrażam sobie puścić dziecka w spodniach np. jeansowych bo są sztywne i po prostu niewygodne. Poza tym przedszkole zaczyna się od września, wiadomo, zaczyna robić się chłodno. Mojego synka w drodze do przedszkola zawsze w miesiącach chłodniejszych ubierałam w grubsze spodnie (z zamkiem i guzikiem) a w przedszkolu mały sam się przebierał w dresy. Z tego co zaobserwowałam robili tak prawie wszyscy rodzice. Dzieci, które wychodziły na dwór musiały ponownie się przebrać, założyć spodnie, kurtkę i buty - same. Dzieciaczki w przedszkolu na prawdę uczą się samodzielności bez względu na to w jakich spodniach chodzą ;)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
GabMar ,ale dzieci które chodzą do przedszkola w dresach ,niekoniecznie chodzą i w nich po za ,mój syn chodzi w sztruksach w jeansach guzik ,zatrzask normalnie odpina ,po za tym dzieci w przedszkolu siedzą na podłodze ,po co mają im się wbijać guziki w brzuchy .Dzieci sobie poradzą z czasem z guzikami ,rozporkami nie ma obaw.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dużo zależy od tego ile lat ma dziecko, w przedszkolu mojego syna są dzieci od 2 lat więc ciężko jest wymagać, żeby same zapinały spodnie na guziki. Szkoda mi byłoby też dziecka, gdyby pędził do łazienki na ostatnią chwilę, bo tak zazwyczaj jest w zabawie, i posikałby się w majty, bo nie dalby rady zdjąć sam spodni. Ja stawiam na wygodę, czyli na spodnie dresowe. Sztruksy, jeansy wydają mi się być niepraktyczne.
Myślę, ze najlepiej jest kupić niewielką ilość ubranek i dopiero później zobaczyć, co dzieciom najbardziej odpowiada.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak mówicie, że się dresowe szybko się wycierają, to takie pewnie nie spełnią swojej roli: http://allegro.pl/spodenki-spodnie-bezuciskowe-najwiekszy-wybor-104-i3448716906.html
ale chyba kupię jako piżamkowe :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
u nas nie wycierały się wcale jedynie jakoś na wiosnę młody zrobił w dwóch parach malusią dziurkę w tym samym miejscu widocznie gdzieś na placu zabaw musiał ale to maleńkie. tak przechodził cały rok w tych co mu kupiłam jedynie się niszczą od wiecznego prania to na pewno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mojemu bardzo się wycierały dresy i jeansy na kolanach w dodatku całe zielone wiecznie były bo na kolanach tarzał się po trawie i piachu,ja co jakiś czas kupowałam nowe spodnie dresowe i kapcie tak samo bo nie miały przodów .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miranda - ja mam podobne dla mojego syna. Na dwór Panię będą mu już niedługo zakładały inne portki, bo w tych byłoby mu za zimno. Podobne chcę mu uszyć z cienkiej tkaniny dresowej. Nie kupuję zwykłych dresów, bo nie mogłam znaleźć spodni z szerokim ściągaczem i z obniżonym krokiem, więc szyję sama.
Nie wiem tylko, czy w każdym przedszkolu będą panie chętne do przebierania dzieci przed i po spacerze ;/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
fajne te dresy z linka i cena super :-)
ja corce zawsze leginsy zakladalam, jak sie zimniej zrobilo to mialam na wierzch takie przeciwwiatrowe, przeciwdeszczowe z kappahla, bardzo fajne :-) wystarczylo na dqor zalozyc, a potem zdjac, bez rozbierania
teaz tez tak bede robic :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No dziewczynkom to łatwiej założy się legginsy i juz.

Te spodenki z linka fajne :)

Dżinsy porazka tyle godzin...sama nie lubie wiec nie bede zakladac.

A pisząc, ze w H&M kupowalam spodnie, bo kiedys polasilam sie na Pepco- spodenki dresowe tam kupilam po 21,99zł i po 4praniach nadawaly sie do kosza.... A jak w H&M kupuje to te po 29,99zł :) Ale jak gdzies fajniejsze jakosciowo byscie mialy chetnie spróbuje i kupie. No nic jutro jakis spacer po sklepach mnie czeka....I nie chodizlo o to że muszą być CK :P

Wiadomo kobiety sie zrozumieją :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepsze bawełniane, takie przyjemne w dotyku. No w sztucznych to dziecko się szybko poci. Również kupowałam w H&M w promocji dresiki, w Biedronce czasami są fajne sztuki,w Decatlonie. Ogólnie jak widzę okazję to kupuję. Tego nigdy za dużo.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no dziewczynki mają fajnie: legginsy + spodnie na chłody.
A chłopak rajstopy+ spodnie :/ a jak zostawić w samych rajstopach to jak taka bida wygląda ;] Maluszek to ok i tak zostawiałam w żłobku, ale teraz 3- latek :-]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my kupujemy dresy na allegro i przeważnie kupuje u tego sprzedawcy http://allegro.pl/spodnie-dresowe-dresy-lato-r-110-producent-pikolo-i3511806303.html nie mechacą się ani nie wyciągają i nie tracą kolorów

w tych spodenkach z linka to ja bym sie bała bo one są na teraz czyli bardzo cienkie

a co do noszenia przez chłopca leginsów to raczej bym nie ubrała ;)

Miranda w grupie 3 latków zimą to dużo dzieci w rajtkach popyla :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie szukaj legginsów dla chłopca tylko po prostu GETRY. :) Te są świetne:

http://allegro.pl/getry-legginsy-rajstopki-2-wzory-116-122-i3510752285.html

Dopóki nie weszła do nas nazwa "legginsy" mówiło się na to po prostu getry :)

Tutaj bawełniane ale mają szwy na pupie jak rajstopy co mi się akurat nie podoba:

http://allegro.pl/okazja-kalesony-getry-auta-yo-80-86-chlopiec-i3481264894.html

Ja moja córkę ubieram do przedszkola w luźne spodnie, legginsy lub sportowe spódniczki.
"Kiedys traktowałam ludzi dobrze, dzisiaj z wzajemnością..."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
te getry rajstopowe to mi sie z kalesonami kojarzą :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No mi też ale może akurat się spodobają autorce wątku, podsuwam tylko pomysł :)
"Kiedys traktowałam ludzi dobrze, dzisiaj z wzajemnością..."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale teraz ze znizka dresy w h&m wychodza po 24zl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mjakmama, oooo zawsze szukam takich spodni dresowych bez "futra" pod spodem :-) super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miranda ten sprzedający bliżej zimy ma bardzo fajne spodnie z polarku dla chłopaków które się nie mechacą i są ciepłe :) ma cienkie dresowe i grube dresowe ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupiłam Młodemu 3 pary spodni dresowych w Auchanie - po ok 15zł para :) gatunkowo całkiem fajne :) duży wybór rozmiarów i kilka kolorów :]
póki co przeżyły pierwsze pranie ;) zobaczymy jak dalej z jakością i wytrzymałością ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia tez chcialam je kupic, bo w dotyku nawet ok, a cena byla rewelacyjna. Jednakze rozmiar 104 i 110 rozszedl sie jak swieze buleczki ;/

Dzieki za linki :) Wskazowki bardzo przydatne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja się trochę naszukałam tych 116/122 ;) ale znalazłam :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zimą ubierałam dzieciakom spodnie od kombinezonu na cieńsze dresy i w przedszkolu/żłobku wystarczyło tylko ściągnąć/założyć te od kombinezonu, albo przebierałam kombinezon na dresy :)
A te spodenki z linków fajne, może też się skuszę.
U nas Pepco dały radę ale widać po nich że są dość często używane :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
LEGINSY DLA CHŁOPCA odpuść sobie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Spodnie nezuciskowe są jął leginsy a kolory różne są na Allegro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spodnie bezuciskowe jak kupisz na allegro w czarne, granatowe to są jak leginsy ale kolor chłopięcy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

owsiki (31 odpowiedzi)

hej dziewczyny, masakra jakaś-w piątek wieczorem znalazłam w kale córci robala :/ Okropne...

Gra dla 5 latka (12 odpowiedzi)

Hej, napiszcie proszę jaka polecacie grę planszowa dla rozgarniętego 5 latka. Potrzebuje na...

Przeprowadzka- jaka firma? (36 odpowiedzi)

Jak w temacie, macie sprawdzona i niezbyt droga firme do przeprowadzek?Moze jakis forumkowy maz...

do góry