Widok

Przedwczesny wytrysk co pomoże?

Witam mam maly problemy mianowicie chodzi o wytrysk podczas stosunku zdaza mi sie dojść w 3\2min i czuje sie żałośnie ze moja partnerka nie jest zaspokojona w 100%, prosze o opinie i jakies porady lub sposoby.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kup strapona

A tak poważnie to młody jesteś i masz czas aby się wyrobić, jak będziecie regularnie uprawiać seks to twoja """"""""sprawność"""""""" wydłuży się. Masz jeszcze paluszki i jęzorek więc na pewno dasz radę ją zadowolić.

A jak będzie coś psioczyć to powiedz, żeby nie marudziła bo przyjemność z seksu to mają mieć mężczyźni a nie kobiety, one mają rodzić dzieci kiedy trzeba A i dobrą opcją mogą być chusteczki orgasm control, za ich pomocą również można przedłużyć wytrysk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kolego masz złe priorytety. Wzięte z głupot reklamowych. Skupiasz się na zaspokojeniu kobiety i wychodzi klops. To ma wyglądać tak, że to Ty masz mieć przyjemność i masz kobietę zdominować, posiąść. Jeśli tak zrobisz większość kobiet, będzie w siódmym niebie. Ty tu masz być dominatorem. A nie zaglądać, patrzeć, czy ma orgazm czy nie ma. Oczywiście są wyjątki kobiet dominujących, ale to rzadkość. Co do chusteczek to dobra opcja chociaż jeśli chodzi o mnie to wolę spray orgasm control bo jest bardziej wydajny i wystarcza na dłuzej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdzie to kupujecie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W sklepie intymn osć jest cała seria Najlepiej przetestuj sobie na początku chusteczki, jak się sprawdzą to będziesz mógł przetestować spray.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja biorę godzinę przed stosunkiem 2 tabletki Stud Pills i jadę tak długo aż sama powie żebym skończył. Są to szybkie pchnięcia bez przerw w różnych pozycjach zarówno ze wsuniętym do końca członkiem jak i przy masowaniu samą główką co kiedyś powodowało niemal natychmiastowy wytrysk.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

sztos piguły dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Pomocy!! Potrzebny najlepszy psychiatra w Gdyni! (28 odpowiedzi)

Szukam naprawdę dobrego psychiatry w Gdyni. Nie chcę dłużej być królikiem doświadczalnym w...

Środki na erekcję dla osoby po 60 (7 odpowiedzi)

Jestem po 60tce... ale nada z żoną prowadzimy jak mi się wydaje bujne pożycie. Od pewnego czasu...

Afrodyzjaki. Jakie znacie? Jakie polecacie? (8 odpowiedzi)

Wiem, że s,a afrodyzjaki w pigułkach, perfumach itd ale chciałem zapytac o afrodyzjaki naturalne...

do góry