Widok

Przeniesienie kuchni do salonu - zmiana funkcji pomieszczenia

Remont - porady Temat dostępny też na forum:
Witam. Myślimy o przeniesieniu obecnej kuchni w kawalerce do salonu jako aneks a w miejsce obecnej kuchni zrobić sypialnię ale spółdzielnia się nie zgadza na zmianę funkcji pomieszczenia. Czy ktoś robił takie coś pomimo odmowy spółdzielni? Albo jak nie chcecie się przyznać to napiszcie co spółdzielnia z tego ma że się nie chce zgodzić albo co może nam zrobić jak przeniesiemy bez zgody? :-) Miejsce gdzie byłaby nowa kuchnia jest blisko pionu więc z przeniesieniem nie ma problemu, potrzebna tylko zgoda spółdzielni.
Fotografia ślubna: https://www.michalufniak.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam , robiłem to kiedyś w Sopocie jako wykonawca robót budowlanych, z tym że nie kuchnię w salonie a łazienkę w sypialni . Trzeba tylko spełnić trzy warunki .
Proszę o kontakt slaw367@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żeby podłączyć mikrofalę i czajnik w salonie nie muszę ubiegać się o zgodę spółdzielni. Nie kuchnię a tylko urządzenia AGD przenieś do salonu . Oczywiście urządzenia muszą posiadać odpowiednie warunki, w tym wentylację :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście mam na myśli przeniesienie wszystkich urządzeń i akcesoriów kuchennych, bo z doprowadzeniem wody i odprowadzeniem ścieków nie będzie problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli nie przenosić kuchni do salonu a jedynie meble kuchenne i całe agd? W spółdzielni mam powiedzieć że pomieszczenie gdzie była kuchnia ciągle jest kuchnią tylko zamiast mebli kuchennych i agd jest tam łóżko? :-)
Fotografia ślubna: https://www.michalufniak.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ot to.
Ps. Spółdzielnię interesuje nawet gdzie (może nawet z kim) sypiacie?
Nie może być ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To są ciekawe historie bo ludzie naprawdę mają pomysły
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zaspa

Trzy Żagle - opinie i oceny (146 odpowiedzi)

Trzy Żagle to zespół trzech osiemnastokondygnacyjnych budynków mieszkalnych, które powstają na...

Jaki wózek lepiej (26 odpowiedzi)

Podoba mi się taki...

do góry