Widok

Przepis

Hydepark Temat dostępny też na forum:
Kochani, dajcie jakieś przepisy na ludzkie jedzenie, takie swojskie nasze. Wszędzie pełno jakigoś tutufrutu, frutituti a ja maam ochotę na nasze polskie, nie promowane przez ogłupiaczy master, top i inne rewolucje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak to ja :D z rozpędu wzięłam 0,5 l mleka zamiast 0.2 l. buchnęłam w to proszek, a potem musiałam dodać drugą paczkę :D a śmietany potrzebowałam malutką porcyjkę do galaretki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
k.a. jak to niechcący?
hihihi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie chcący mam miskę bitej śmietany:) jakiś pomysł (kulinarny!) ma ktoś co z tym zrobić ? czy tylko do wyrzucenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak jest!;)ja mam problemy z nazewnictwem,czasem coś pokręcę ale widzę,że rozmówcy bardzo inteligentni i domyślili się o co chodzi:)Przepraszam wszystkie instytucje,które posądziłam o "odchwaszczanie":)))))dzięki Sadyl:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pielenie. ;)
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl, a Ty co polecasz na chwasty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> na chwasty dobry jest Rambit;)

Chyba chodziło Ci o Roundup ?;>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
hihihi, chyba za dużo filmów instruktażowych oglądamy ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
... i koleżanki do pomocy;) żeby przytrzymały, a potem pomogły zakopać ;):D))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kosmitko, motyka, gumowe rękawice i sruuuu na chwasta!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hehehehe....tego nie wiem,wiem ,że na chwasty dobry jest Rambit;)truje do korzenia:))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Inka, czy saszetka na mole zwalcza Chwasty ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
;)bo to wredne istoty są,już kupiłam taką pachnącą saszetkę na mole i mam nadzieję,że i te paskudy zamorduję;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Inka! Ty masz teorie życiowe...:D))) bardzo mi się to zszywanie spodobało! :))))) hahaha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mnie te robale całkiem przekonują ale musiałabym za każdym razem uruchamiać wyobraźnię a mogłabym nie zdążyć czując zapach świeżego ciasta;)nie pozostaje nic innego jak bieganie za sarną ,niekoniecznie w celu upolowanie tejże;)raczej dla zdrowotności i wyrzucenia w diabły tych złośliwych kalorii,które zszywają nocą moje ciuchy i rano nijak zmieścić się nie mogę;)....witam Was obżarciuchy;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Manson, dziękuję, ale to nam nie wystarczy. Pozostaje silna wola.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Robaczki w kasztankach? No, tego bym też nie ruszyła ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba że znajde robaki jak były chyba w kasztankach, to może mi obrzydną ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Manson, obawiam się, że to może nie wystarczyć ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Graszka, bleeeeeeeeeeee .... :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry