Widok

Przepis

Hydepark Temat dostępny też na forum:
Kochani, dajcie jakieś przepisy na ludzkie jedzenie, takie swojskie nasze. Wszędzie pełno jakigoś tutufrutu, frutituti a ja maam ochotę na nasze polskie, nie promowane przez ogłupiaczy master, top i inne rewolucje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
k.a. mój dziadek świętej pamięci mawiał
"oczy chcą, d.pa nie może" ;)))
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie to mam kosmitka :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Graszka z facetami to ja bardziej radykalna i stanowcza potrafię być :) hahaha, słabość mam do jedzenia:) i do dzieci - niby szlaban na komputer daję , ale grę dokończyć pozwalam :D))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hahaha, fajnie mawiał Twój dziadek kosmitko:-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry