Widok

Przepis

Hydepark Temat dostępny też na forum:
Kochani, dajcie jakieś przepisy na ludzkie jedzenie, takie swojskie nasze. Wszędzie pełno jakigoś tutufrutu, frutituti a ja maam ochotę na nasze polskie, nie promowane przez ogłupiaczy master, top i inne rewolucje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję, wyszło mi kilka uszczelek ale na bezrybiu i rak ryba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Randall,czyli jednym słowem zawsze działam pozytywnie na Ciebie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem fanką gołąbków :) Uwielbiam:)

Ze słodkości niemal wszystko :)

Z gruszki i kasztana też się coś upichci ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
UT...ja gołąbki też uwielbiam:)...wiem,że Kaszubi mają swój przepis na gołąbki,ja przygotowuję je tak bardziej lekko:)bez podsmażania
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.mojewypieki.com/post/karpatka
Wczoraj zrobiłam karpatkę z mojego ulubionego blogu. Wyszła przeeepyyyszna, tylko krem rzadszy niż powinien być
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O boże gołąbki, nie tego już za wiele. Chyba chcecie mnie zadręczyć Dzwonię do mamuśki, moje śliniawki pracują pełną parą. Co mnie skusiło taki temat wrzucić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fasolka po bretońsku, zrazy wołowe lub z wieprzowej szynki, devolaje, mniam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
kaszana....nie trzeba było kusić potwora;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dość, ja tu sobię myślę tak. Biorę patelnie, wrzucam pokrojony boczek, cebulkę pokrojonę drobno, dalej kaszankę. Ziemniaki gotowane na talerzu, ogórek kiszony, kaszana, posypane natką pietruszki i szklanka maślanki. To na jutro. Spadam a jutro zobaczę co z Waszych propozycji na kolejne dni zrobić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Możesz zrobić kaszankę z kiszona kapustą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też pyszne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kaszana......tak myślałam,że ten nick coś znaczy;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zjadłbym kaszane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.ewawachowicz.pl/przepisy,2,776.html dobry pomysł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie ale źle się to skończyło dla mojego żołądka. Zaraz "wypatroszę" lodówkę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostatnio zrobiłam to: bardzo sycące i zdrowe

http://www.kwestiasmaku.com/zielony_srodek/cukinia/zapiekany_omlet_z_cukinia/przepis.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ja dzisiaj zrobiłam tymbaliki :)sprawdzę czy się ścięły:D
Jednak jeszcze nie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sorki ale muszę was opuścić. Jutro pogadamy. Życzę kolorowych i smacznych snów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Inko, moja mama też robiła:-) ja z chęcią też bym zrobiła, ale u mnie nikt tego nie je u mnie w domu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:)Smacznych i Tobie kaszana:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry