Widok

Przepis

Hydepark Temat dostępny też na forum:
Kochani, dajcie jakieś przepisy na ludzkie jedzenie, takie swojskie nasze. Wszędzie pełno jakigoś tutufrutu, frutituti a ja maam ochotę na nasze polskie, nie promowane przez ogłupiaczy master, top i inne rewolucje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak jest!;)ja mam problemy z nazewnictwem,czasem coś pokręcę ale widzę,że rozmówcy bardzo inteligentni i domyślili się o co chodzi:)Przepraszam wszystkie instytucje,które posądziłam o "odchwaszczanie":)))))dzięki Sadyl:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie chcący mam miskę bitej śmietany:) jakiś pomysł (kulinarny!) ma ktoś co z tym zrobić ? czy tylko do wyrzucenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
k.a. jak to niechcący?
hihihi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak to ja :D z rozpędu wzięłam 0,5 l mleka zamiast 0.2 l. buchnęłam w to proszek, a potem musiałam dodać drugą paczkę :D a śmietany potrzebowałam malutką porcyjkę do galaretki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no tak, z rana można być zakręconym ;)))
może jakaś szarlotka z bitą śmietaną? mniam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
albo budyń z bitą śmietaną:-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewnie Manson sypałby pomysłami jak z rękawa ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
.k.a. dodaj do tego owoców, posyp czekoladą, daj rodzynki i wcinajcie deserek:))
Dodać mozna jeszcze do tego rurkę,wafelek albo biszkopcik.....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
@mama b
już to widzę, narobiłaś mi apetytu ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sama sobie narobiłam również:))
pomarańczki, kiwi.......jakas wisienka do tego taka kandyzowana.......rurki z nadzieniem lub bez.......mniammmmmmmm:)))
Tylko, ze ja nie mogę takich rzeczy jeść niestety:((((
Oddam swoją porcje komuś w potrzebia:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
K.a, możesz kupić sobie lody i wcinać z bitą śmietaną, i jeszcze polać to rozpuszczoną w kąpieli wodnej czakoladą:-)))
kawa z bitą śmietaną zamiast mleka też jest dobra:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak zaraz nie przestaniecie to pójdę na wagary z pracy w celu spożycia takich delicji ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kosmitka dawaj do mnie , śmietana czeka :D)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
k.a. hahaha
ale zabrzmiało jak co najmniej zapasy w kisielu
sorry ale mam bujną wyobraźnię ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kosmitko i k.a myślę że śmietana dobrze by się sprawowała zamiast kisielu hahaha, można też połączyć te dwie rzeczy razem:-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko bez skojarzeń ! :D zaznaczyłam, że tylko kulinarnie nabiał wykorzystuję :)))))
p.s. za pomocą łyżeczki poradziłam sobie z połową - tylko teraz trochę mnie mdli.. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
K.a, no zmieszaj to z jakimiś owocami żeby Cię nie mdliło, albo z budyniem czy kisielkiem:-))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to resztę do lodówki i do popołudniowej kawy jak znalazł ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe chyba bitej śmietany będę miała dosyć na dłuższy czas...? :)
Co jednak nie zmienia faktu, ze zerkam na nią łapczywie... :D) dziwna ta moja natura - niby nie chcę , a jednak mnie ciagnie! :D))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
k.a, to czasami tak się ma do facetów hihihi i odwrotnie:-))))hahaha, nie no żartuję
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry