Widok

Przepuklina pachwinowa - gdzie i ile się czeka na zabieg??

Rodzina i dziecko Zdrowie Temat dostępny też na forum:
Jak w temacie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam oddziały jednodniowe - w rodzinie 2 przypadki - jeden leczony w "Dąbrowie-Dąbrówce", drugi w NCM w Gdańsku na Polankach (na NFZ). Obie osoby bardzo sobie chwaliły i terminy, i jakość obsługi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja polecam jednodniowy pobyt - byłam z synem w Clinica Medica w Gdyni na NFZ- na prawdę super , nie ma się do czego przyczepić - świetny dr Zarzecki - chirurg.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na początku lutego Mąż miał operację w Szpitalu Marynarki Wojennej na Polanki. Polecamy. Warunki i opieka super. Na zabieg czekał ok miesiąca. Ale na początku roku łatwiej załapać dobry/szybki termin ;)

Zawiozłam Go w niedzielę wieczorem, a odebrałam we wtorek ok 15 :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
ponawiam wątek- macie jakieś aktualne doświadczenia w temacie?- jak z rekonwalescencją dziecka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
my bylismy w wejherowie, czekalismy niecaly miesiac. pobyt 3dniowy,moj synek byl najmlodszy wiec jako pierwszy szedl na zabieg. dzien po zabiegu jeszcze go cos tam pobolewalo, ale nastepnego dnia biegal juz po domu jak zwykle. rana pieknie zszyta, zagoila sie bez problemow.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czyli to się wiąże z paro-kilku dniowym pobytem w szpitalu jednak?
a w Gdańsku też szukałaś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może ma ktoś jeszcze bieżące informacje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
moze gdziees jest w cirurgii 1dnia, na pewno tak robia prywatnie. nfz placi dopiero za obyt 3dniowy, wiec tak trzymaja. 1wszy dzien przyjmuja, drugiego zabieg, 3ciego jak nic sie nie dzieje to przed poludniem do domu. nam do wejherowa bylo najblizej wiec nie szukalam gdzie indziej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
aha rozumiem już - wiec prywatnie nie interesuje mnie jednak
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na NFZ tylko chirurgia jednego dnia w klinice Dąbrowa - Dąbrówka !!! Nie wiem ile się teraz czeka, ja czekałam rok temu niecałe 2 miesiące na zabieg przepukliny kresy białej. Dr Kamper pełen profesjonalizm, opieka wspaniała, pielęgniarki cudowne i bardzo pomocne. Ja bardzo polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Clinica Medica w Gdyni - nie wiem jak teraz ale w 2014 r zabieg rano - wyjście ok 18-19 - więc pobyt był jednodniowy na NFZ
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pachnie lewa star.jak długo czekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zrob sobie za $ w prywatnym szpitalu 1dayclinic. Operuja tam lekarze z Etermedu z Zabiego Kruku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"dziekuje za ironiczna rade"
Zabieg wykonany przed świetami jeszcze- pobyt kilka godzin - wyjście tego samego dnia.
Żadnych komplikacji- na NFZ!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
na dąbrówce przepuklina pępkowa- robią tradycyjnie czy laparoskopem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mąż czekał niecałe 3 tygodnie w szpitalu wojskowym w Gdańsku Oliwie, ale zabieg był w lutym, teraz nie wiem jak z terminami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Kasza manna do butelki (27 odpowiedzi)

hej Dziewczyny jakie proporcje dajecie tak żeby dziecko piło kaszę manne z butli. Cukier...

Decyzja o ciąży podjęta- co dalej :) (42 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było (kiedyś funkcjonowałam pod innym nickiem :)), ale teraz...

co myślicie o mieszkaniach w Falowcu (71 odpowiedzi)

mam zamair kupić mieskzanie i zastanawiam się nad falowcem

do góry