Widok

Dziecko z ADHD a sąsiedzi

Czy ma ktoś problem z sąsiadami. Moje dziecko ma 7 lat i ma zdjagnozowane ADHD i problemy z napięciem mięśniowym. Od miesiąca jesteśmy na lekach i jest super. Niestety prze ciągłe napady histerii mojego synka mam dużo problemów z sąsiadami. Najpierw mnie wyzywali po oknem gdali że znęcam się. Chodze z nim po lekarzach na terapię cały czad staram się aby było lepiej. Nie odwiedzam sąsiadów nie zaczepiam aby wyjaśnić co mam zrobić. Jak udowodnić że się mylą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Powoli, bo Twój post jest chaotyczny. Mieszkasz w bloku? Masz sąsiadów, którzy słyszeli jak dziecko płacze ? Czy biegało po mieszkaniu a im przeszkadza tupanie nad głową? Zaczepiali i pytali co u Was się dzieje? Mówili że zgłoszą coś gdzieś? Musiałaś się z czegoś tłumaczyć?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Olej ich. Czemu to Ty masz coś udowadniać komukolwiek? Niech sobie gadają.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też mam dziecko z nadpobudliwością psychoruchową i ma napady złości i histerii i zastanawiam się kiedy sąsiedzi zaczną reagować bo aż się dziwię że jeszcze nikt nic nie mówił
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ja nie bardzo rozumiem, u nas dzieci ciągle krzyczą, wołają, śmieją się, tupią, ale też płaczą i mają histerię (młodszy). Nigdy nikt nie zwracał uwagi na to że jest za głośno a pytałam i czasem mówiłam że przepraszam jeśli tak jest. Sąsiedzi spod nas twierdza ze nie słyszą, bo mają problem ze słuchem, czy to znaczy że w klatce z 8 rodzinami emerytow, mamy szczęście do sąsiadów?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak my$lałam może aby zainstalować kamerę w mieszkaniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po co?

Aby w razie czego udowodnić co się dzieje naprawdę a nie tylko. Moje słowo przeciwko chorym domysłom moich sąsiadów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wydaje mi się że jak ktoś jest w porządku względem dzieci to nawet przed dziwnymi sąsiadami nie musi się tłumaczyć
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak masz diagnozę, to jak ci policja przyjdzie pokazujesz i tyle. Jak wredni sąsiedzi to nie ma co tłumaczyć. Zdrowe dzieci też krzyczą...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest jakaś paranoja, że masz we własnym mieszkaniu montować kamerę, aby udowodnić przed sąsiadami i ewentualnie policją, że nie bijesz swojego dziecka.
Do czego to jeszcze dojdzie ;/

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Gdzie w Gdańsku można zrobić prywatnie EEG mózgu? (36 odpowiedzi)

Hej, potrzebuje namiary do gabinetu lekarskiego, gdzie można maluszkowi zrobić EEG mózgu. Wiem,...

Pediatra dla nieszczepionego dziecka (24 odpowiedzi)

Witam. Mój synek ma 3 miesiące. Zbliża się termin wizyty kontrolnej między 3 a 4 miesiącem....

Dziecko wpdające w histerie z byle powodu-Krzyki kontra sąsiedzi (40 odpowiedzi)

Mam synka 3 latka mieszkam w bloku. Mam jednak problem synek czesto wpada w histerie z byle...

do góry