Widok

Przestroga - Uważajcie na sieć sklepów mięsnych "Nowak"

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Po raz kolejny dostałam śmierdzące mięso - tym razem tak śmierdzące - że nie dało się wytrzymać, pomimo tego że na paczce była data ważności dobra (jeden dzień). Nie zauważyłam, bo tak nigdy bym mięsa nie kupila gdybym widziała taką datę. Zrobiłam awanturę w sklepie - bo akurat chciałam świeże mięso dla dziecka - co by było gdybym takie podała dziecku? No i oczywiście zgłosiłam do sanepidu.

Kupowałam w sklepie na Pawilonach na CHEŁMIE.
image
[url]image[/url]
[url]image[/url]
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a to dziwne, ja kupuję zawsze u nowaka, nigdy nie narzekałam. Co innego mięso z molochów - marketów...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja już kilka razy miałam tak , ze kupuje np. udka pakowane z kilkudniową datą ważności jeszcze i odrazu wrzucam do zamrażalnika , potem jak trzeba to wyciągam i okazuje się , że mięso mi jakoś dziwnie pachnie po lekkim rozmrozeniu - już chyba ze 3 razy wywalilam je. Chyba jednak pakują nie całkiem świeże mięso :-(. Staram się teraz tych pakowanych nie kupowac jednak.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
może było źle przechowywane? Ja bardzo lubie wyroby od Nowaka, wg mnie są bardzo dobrej jakości, smaczne przede wszystkim. Przykro że trafiłas na nieświeże miesko... sama będę tez uważać, ale nie obwiniałabym producenta tylko sklep jako miejsce sprzedaży(przechowywania) wyrobu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oni dostają mięso w paczkach - i powinni je rozpakować. Chciałam tylko trochę, ale Pani za ladą namówiła mnie żebym wzieła całą paczkę - pewno jej sie nie chciało rozrywać. Ja w marketach nigdy nie kupuję mięsa.
image
[url]image[/url]
[url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do przechowywania - ja zaraz po przyjściu włożyłam mięso do lodówki - tego samego dnia, parę godzin później otworzyłam paczkę.
image
[url]image[/url]
[url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez kupuje zawsze u Nowaka i jakos nigdy mi nic nie smierdzialo , zawsze bylo swieze a pakowanych gotowych rzeczy nie kupuje nigdy! pozatym wszedzie moze sie trafic cos nieswiezego niestety....dobra wedlinke i sery maja np w Piotr i Pawel w Manchatanie - rzadko tam jestem ale jak juz to kupuje bo naprawde sa dobre
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardziej bym wynila jednak sklep a nie nowaka samego w sobie
nigdy nie zdazylo mi sie kupic nieswiezej wedliny u nowaka
chociaz jak zawsze wszystko jest kwestia czasu niestety
image
2rabbits.eu - pościele, kocyki i przytulanki dla maluchów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi się wydaje że to wina sklepu , mieszkam na chełmie od niedawna i tak jak lubiłam Nowaka na przymorzu tak na chełmie nie znoszę - wieczne kolejki , Pani się ruszają jak w smole (w porównaniu z tymi na przymorzu) i często nie mają pełnego asortymentu :( - albo ja tak trafiałam . Zdecydowanie wolę Gzelę :) tam mają nawet porozbijane kotlety na zrazy :) czego u Nowaka nie widziałam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Borówka, to też mi się w gzeli podoba, pozatem mają większy wybór wędlin,, większość pokrojoną :) No i mają ładnie. Minus taki że drożej (dlatego w większości chodziłam do nowaka), i o wiele większe kolejki niż u Nowaka.
image
[url]image[/url]
[url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja nigdy nie nacięłam sie na NOWAKA.

Podoba mi się to, że np wędlin kroją mi na miejscu, a nie kupuję już pokorjonej która tak sobie leży i leży ;)
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja na Nowaka nie narzekam :-) Mięso świeże, wędlina pachnąca, panie przemiłe :-) pozdrawiam panie ekspedientki z Nowaka na Żwirki i Wigury na Zaspie :-)
Marcelinka 28.11.2009, Dominik 20.11.2005
Moje dzieci są dla mnie sensem życia, są całym światem :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie kupuję już nic u Nowaka od czasu jak weszłam po jakąś wędlinę i zobaczyłam za szybą w lodówce strasznie obeschnięte piersi z kurczaka - to było zima więc nie wiem gdzie i w jakiej temperaturze oni je trzymali że tak obeschły - wyglądały jak by na słońcu leżały. Od tego czasu zraziłam się do tego sklepu i już tam nie kupuję. - Piszę o sklepie w Oliwie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupuję przeważnie u Nowaka i też sie jeszcze nie nacięłam. Mój mąż pracuje w Nowaku i jeszcze nie słyszałam od niego że czegoś mam nie kupować ;) Myśle że to wina sklepu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mieszkam koło sklepu nowak na przymorzu koło zielonego rynku , tam faktycznie jest syf, ale otworzyli nowy sklep koło jagielońskiej , a tam czyściutko i widać, że nie zamawiają towaru na zapas, bo tylko od tego zależy czy coś im zalega i jest stare. Często też kupuje u kummera na przymorzu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kupuje u Nowaka na Chełmie, ale na Suchance, nigdy sie nie nacięłam. Gzella jest też super, ale nie zawsze mi po drodze, jest drozej i zawsze jest kolejka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja znajoma pracuje u Nowaka i wiem ze jezeli chodzi o towar w danym sklepie to zalezy od kierowniczki jedne zamawiaja np za duzo i wtedy zostaje, ale tak jak ktos wlasnie wyzej napisal to nie wina samego Nowaka tylko osoby zarządzajacej danym sklepem, a wiem ze na chelmie chyba niedawno wlasnie zmienila sie kierowniczka...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pati84 - gdzie na Jagiellońskiej jest nowy sklep?

mam koło siebie 2 sklepy Nowaka (na Jagiellońskiej i Obr. Wyb.) + koło rynku(ale to już dalej) ;)
a i tak wolę zakupy zrobić na Kołobrzeskiej w Heroldzie :) albo u Rąbały koło rynku :) ceny sporo niższe (szczególnie u Rąbały, bo Herold ostatnio podniósł ceny) :) mięso piękne, świeże :)
kiełbasy, szynki itp. pyszne :)

w Heroldzie mają fantastyczną pasztetową, parówki, pasztet, salceson ozorowy + szynkę gotowaną i różne kiełbasy :)
u Rąbały - piękne i tanie mięska :) bdb szynka gotowana(tańsza o 6zł na kg w porównaniu do Herolda), polędwice itp. :)

wolę raz w tygodniu podjechać do Herolda albo do Rąbały niż robić zakupy u Nowaka - gdzie właściwie jest duży wybór, ale jakoś tak wędliny na jedno kopyto :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupuje u Nowaka na Chełmie w pawilonach i nigdy sie nie nacięlam, zawsze wszystko było i jest ładne i nie śmierdzące, ale nigdy nie kupuje nic paczkowanego.

obsługa jak dla mnie miła, ani wolna ani szybka :), jak byłam w ciązy zawsze prosiły mnie jako pierwszą, takze nie mam na co narzekać :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
z której strony jest ten sklep Rąbała?? bo nie widziałam a chętnie się wybiorę
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
od strony rynku :) ale od Krzywoustego :) obok jest jakiś salon kosmetyczny czy coś takiego :) ze sklepiku wychodzi się na ogrodzenie rynku ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
od czasu do czasu kupuje u Nowaka i nigdy sie nie nacielam. ale miesa pakowanego nie kupowalam.
image[/url]

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja polecam nowaka na zabiance przy wieżowcach a w oliwie sklep nowaka syf sam smród ze sklepu odstrasza nie mówiąc już ile razy naciełam się na śmierdzące mięso
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja wam powiem, ze od strony produkcyjnej- wymogi higieniczne itp itd - Nowak jest super.

miałam okazję spędzić kilka dni w Nowaku jako inspektor :)

więc skłaniam się ku kwestii przechowywania u sprzedawcy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapraszam serdecznie do tego "jakiegoś salonu" obok mięsnego, konkretnie to salon nazywa się "DIAMOND" mamy solarium, paznokcie, fryzjera, masaż na leczniczym łóżku nefrytowym, kosmetykę twarzy i ciała,
strona salonu:
http://www.kosmetykaprofesjonalna.com.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proszę zwrócić uwagę na dłonie ekspedientki,
mięso i wędliny u "rąbały" pani sprzedawczyni dotyka tymi samymi rękami co pieniądze wydaje, rękawiczka która leży w pobliżu mięsa jest rekwizytem do ozdoby tylko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja polecam sklep miesny na placu Komorowskiego we Wrzeszczu(czerwono biale drewniane pawilony).
Nigdy sie tam na nic nie nacielam.
Zawsze wszystko maja swieze i mila obsluga.
Teraz niestety maja urlop chyba do przyszlego tygodnia.
A moze sa mamy ktore tez tam kupuja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
spróbuj podejść do sklepu Nowaka na ryneczku na chełmie.
ja tam kupuję zawsze i nigdy nie natrafiłam na stare, śmierdzące mięso czy wędliny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny-Przymorzanki :) a kupowałyście kiedyś mięso i wędliny na samym Zielonym Rynku? Powiem tak, ja dłuuugi czas podchodziłam bardzo nieufnie...jakoś tak mi się to nie podobało, podejrzewałam o kiepskie warunki higieniczne itp., ale kilka razy - za namową koleżanki się przełamałam i kupiłam; zaczęłam od mięsa, później, trochę "nieśmiało" po kawałku wędlin i wędzonek na spróbowanie i powiem Wam, że teraz to 90% zakupów mięsnych tam robię. Fakt - mam "swoje" sprawdzone stoiska, ale nigdy się nie nacięłam, wszystko świeżutkie, wręcz pachnące; z reguły "wyroby własne" ale ze wszelkimi badaniami, naprawdę pyszne i jeszcze taniej niż w sklepach.
No już hitem ostatnio dla mnie było jak chciałam kupić karkówkę na grilla i przy mnie została ona odcięta z ćwiartki świniaka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja mama tam kupuje, ja nigdy jakoś nie miałam zaufania. WIem że dużo przymorzaków się tam zaopatruje :) , może jakbym tam jeszcze mieszkała, i raczej w ziemie bo w lato to nie bardzo :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też tam kupiłem dość dużo wędlin bo spodziewałem się gości. Za trzy dni wędliny były obślizgłe i śmierdzące
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nowak Nowakowi nierówny. Nawet ceny się różnią w poszczególnych sklepach.
Koło mnie z kolei strasznie się Kummer zepsuł. Kiedyś często i chętnie tam kupowałam, teraz już nie - mięcho często nieświeże, ceny wysokie. I wybór słaby.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja osobiście źle nie trafiłam, choć przestałam kupować odkąd żeberka tworzyły same kości i mięsa trzeba było z lupą szukac.
Zaś moja teściowa mówiła, że w Pruszczu kupiła kilka bioderek.
Wszystko było w porzadku do momentu pieczenia. Po wyjęciu ze szkła śmierdziały obrzydliwie. Nie wiem ile leżały w sklepie i czego użyto żeby taki fetor zakamuflować. Ja tą sieć omijam z daleka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Dr Bogdan Koprowski . (30 odpowiedzi)

Czy któraś z was leczyła się u tego lekarza lub prowadziła ciąże jakie macie opinie ?

Jak schudłyście po ciąży ? (57 odpowiedzi)

Jak schudłyście po ciąży ? Ja przytyłam 25 kg. Synek ma 4 miesiące nadal karmię piersią więc...

do góry