Widok

Przeszczep włosów

Czy ktoś z Państwa wie cokolwiek o przeszczepie włosów na terenie Trójmiasta i okolic? Chodzi mi o kliniki, które wykonują przeszczepy włosów (zagęszczenie włosów). Prosiłabym o ewentualny kontakt do takiej kliniki oraz opinię.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ponawiam pytanie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam szukać kliniki niekoniecznie w Trójmieście ale takiej która ma doświadczenie z takimi zabiegami. Bo z tego co wiem to jest bardzo wiele mozliwosci przeszczepiania włosów.Nie wszystkie mają taką samą skuteczność.I nie wszystkie mozna zastosować u wszystkich osób.Najlepiej jakby lekarz medycyny estetycznej do którego się wybierzesz, ocenił na ile metoda może dać dobre rezultaty u Ciebie.
Ze swojej strony polecam poczytać sobie o metodzie przeszczepu włosów Fue:
https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/przeszczep-wlosow-metoda-fue/
Stosuje się ją w przypadku:
łysienia androgenowego
łysienia pourazowego
łysienia pooparzeniowego skóry głowy
ubytków owłosienia w okolicy rzęs, brwi, wąsów i brody
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie tak jak pisze mój poprzednik jak przeszczep włosów to jedynie w renomowanej i dobrej klinice. Znajoma zdecydowała się na przeszczep włosów metodą FUE w Care Medica w Gdyni i sobie bardzo chwali efekt. Zresztą jest on widoczny i ma piękne, gęste włosy a wcześniej miała problem z łysieniem androgenowym przez co swoje straciła niemal całkowicie. Straciła wtedy swoją kobiecość a taki przeszczep pomógł jej ja odzyskać. Co prawda cena nie jest niska ale z tego co widzę to naprawdę warto. Po przeszczepie nie ma żadnych śladów na skórze i dość szybko zakończyła się jej rekonwalescencja po zabiegu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, mialem wykonany zabieg metoda SAFER u Dr Pernaka w Gdansku i odradzam kazdemu. Klinika wyglada profesionalnie co nie budzi podejrzen. Transplantacja wlosow wykonana zostala Nieprawidlowo co stwierdzil drugi lekarz, ktory bedzie wykonywal zabieg korekcyjny. Wlosy wczepione zostaly pod niewlasciwym katem, linia wlosow wyglada nienaturalnie.
Widoczne blizny po zabiegu, ktore zostana do konca zycia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepsza metoda na zagęszczenie włosów to zmienić babe. Tez się kiedyś zastanawiałem czy zaczynam łysiec i myślałem nad przeszczepem. Życie jednak potoczyło się inaczej. Nie będę wchodził w szczegóły ale w skrócie - 1 baba poszła, pojawila się następna, minął stres a włosy znów pojawiły się w miejscach w których się przerzedzily. U mnie łysienie było wynikiem stresu spowodowanym przez niewłaściwa babe. Polecam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój szwagier wiem, że miał przeszczep włosów, jak rozmawialiśmy na imieninach siostry w Warszawie robił u tego sławnego dr Osucha. Znane mi ze słyszenia nazwisko, ale powiem szczerze fajnie już wyglądają wlosy jego, juz nie ma tych łysych miejsca a widac jak mu włosy odrastają
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się z tą oceną i jedynie do tego lekarza należy się kierować, ponieważ inni lekarze to manipulanci próbują zrobić na tym biznes, przekonują ,że należy przeszczepić 4000 a tak naprawdę przeszczepią 400, a przeszczep wygląda tak jakby go nie było.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W dzisiejszych czasach trzeba korzystać z możliwości jakie daje nam medycyna estetyczna. Jej rozwój pozwala nam przebierać w ofertach klinik na terenie całego kraju. Najważniejsze jest aby korzystać tylko z tych cieszącą się dobrą renomą by mieć pewność efektu finalnego. Problem wypadania włosów może nas dotknąć w każdym wieku i jest dość kłopotliwy. U osób oczekujących natychmiastowych rezultatów sprawdzi się przeszczep włosów safer oferujący je. Metoda ta pozwala na przeszczepienie włosów pobranych wcześniej z innej części naszego ciała. Zazwyczaj są to plecy lub klatka piersiowa. Urządzenie wykorzystywane przy zabiegu jest na tyle precyzyjne, że nie zniszczy cebulek włosów jak inne metody. To właśnie największy plus dzięki któremu ta metoda zdobyła taką popularność.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez miałem robione u tego Doktora. Mam każdy włos w inną stronę, i duże blizny, odradzam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam w 100 % przedmówcę - warto też dodać że zabieg wykonują niedoświadczone osoby. Ostateczny efekt jest bliższy oszpecenia niż poprawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam Pana do kontaktu.

Oferujemy przeszczep włosów w Turcji do 5000 graftów.
Gwarancja najlepszych efektów zabiegu i niskiej ceny nawet 1/3 ceny w Polsce.
Wykonujemy zabiegi przeszczepu włosów bez bólu i blizn, przy użyciu najnowocześniejszych metod micro FUE i DHI. Oferujemy wyjazdy na przeszczep włosów indywidualne i grupowe z opiekunem, który towarzyszy pacjentom w czasie podróży i pobytu w Stambule.

Naszą misją jest zapewnienie jak najwyższego poziomu usług w przystępnych cenach.
Zaufały nam tysiące Polaków, również gwiazdy estrady, aktorzy i znani influenscerzy. Przeszczep włosów w Turcji ma wiele zalet, sprawdź efekty przed i po zabiegu naszych pacjentów i skorzystaj z darmowej konsultacji online.

Zapraszam do kontaktu.

538454755
j.nowicka@meditravel.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest taki innowacyjny zabieg metodą Artas? Ktoś z Was może go przeszedł? Szukam informacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobno jest bardzo precyzyjny i nie ma ryzyka blizn czy uszkodzenia zdrowych włosów. Ja się szykuję na konsultacje do Elite w Warszawie, zobaczymy, co z tego będzie. Mam nadzieję, że pomogą, bo mam strasze kompleksy z powodu utraty włosów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam Pana do kontaktu oraz darmowej konsultacji.

Przeszczep włosów do 5000 graftów

https://www.facebook.com/MeditravelJoannaMichnaNowicka

tel. 538454755
j.nowicka@meditravel.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój mąż, ma 30 lat, wykonał zabieg przeszczepu włosów w Turcji poprzez stronę podrozpozdrowie.com
Zapłacił 1500 euro za wszystko oprócz biletów. Ale bilety to kwestia 200 euro w obie strony łącznie.
Cena była kusząca, obietnice duże, profesjonalna opieka, więc czemu nie. Napisał maila, wysłał zdjęcia i następnego dnia uzyskał odpowiedź. Firma odpisała jak wszystko działa, jak wygląda zabieg, konsultacja, ile graftów mniej więcej, podali cenę i co jest wliczone (hotel i transport wliczone co było bardzo dużym kryterium u nas). Termin ustalił z pośrednikiem i voila.
Jest zadowolony, bo znowu ma włosy! Bardzo polecam tego pośrednika, ze względu na pełen profesjonalizm!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałem ogromny problem z wypadaniem włosów wszędzie było ich pełno. Mama widząc jak się męczę zabrała minie do Kliniki Elite. Byłem na konsultacjach i poddałem się zabiegowi Artas https://przeszczep-wlosow-artas.pl/ Trwał ponad 4 godziny i był bezbolesny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z chęcią się podepnę. Ale nie w kwestii przeszczepu. Szukam dla swojego faceta czegoś na zagęszczenie fryzury. Jakiegoś dobrego preparatu (szampony itd.). Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii? Znalazłam coś takiego: http://myfitplanet.pl/uroda/tabletki-na-wypadanie-wlosow-dla-mezczyzn-przeglad-najlepszych-opinie-i-ranking/ Jak myślicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

są teraz nowoczesne metody
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój bardzo dobry znajomy zastanawia się nad przeszczepem włosów. Powiedziałem mu ,że na pewno bardzo dobrze zrobi jak skorzysta z bardzo profesjonalnej oferty https://www.skyclinic.pl .Sam z tej oferty skorzystałem kilka miesięcy temu i teraz posiadam bardzo ładne i bujne włosy. Nawet moja żona jest bardzo zadowolona ,że takie włosy teraz posiadam. W dzisiejszym świecie naprawdę warto mieć bardzo ładne włosy bo włosy o człowieku mówią prawie wszystko. Jestem pewny na 100 procent, że mój znajomy zrobi sobie wreszcie przeszczep włosów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaka metoda przeszczepu włosów jest obecnie uważana za najskuteczniejszą? Cierpię na łysieie androgenowe i w przyszłości pewnie będą chciała poddać się zabiegowi. Może macie jakieś doświadczenie w temacie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Każdy przypadek jest inny, ale radzę wybierać metody najnowocześniejsze bo one będą po prostu najskuteczniejsze. Metoda atras ponoc daje dobre efekty, na stronie przeszczep-wlosow-artas.pl możesz znaleźć więcej informacji na ten temat. Myślę, że warto się zainetresować, większosć czynnoścy jest wykonywanych przez robota, także zabieg jest na pewno bardziej precyzyjny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłem u Doktora Pernaka w Gdańsku,
Nie polecam, włos przeszczepiony kazdy w inna strone, nie równa linia.
Zapłaciłem za 600 grafów przeszczepionych zostało 200. Nie dostałem zwrotu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam do kontaktu, oferuję przeszczep włosów w Turcji do 5000 graftów.

Wstępna konsultacja jest darmowa.

tel. 538 454 755
email: j.nowicka@meditravel.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja poki co stosuję wcierki i odpoiwednie kosmetyki pielęnacyjne do włosów, ale dbam tez o dietę, musi być odpowiednia. Ale masz racje, nie ma się cooszukiwać pręczej czy później włosy wypadną, jak łysienie jest genetyczne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piszecie o metodzie Atras? Właśnie słyszałem, że można osiągnąć bardzo dobre rezultaty. Dobrze, żejest nadzieja dla osób, które nie mogą się pogodzić z utratą włosów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam do kontaktu :

https://www.facebook.com/MeditravelJoannaMichnaNowicka

Oferujemy przeszczep włosów fue, dhi do 5000 graftów.

Darmowa konsultacja.

tel. 538 454 755
email: j.nowicka@meditravel.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zabieg zagęszczenia włosów robiłem w klinice dr Marcina Nowaka https://drmarcinnowak.pl/ Bardzo dobre podejście do pacjenta, zabieg przeprowadzony szybko i sprawnie. Gojenie błyskawiczne ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Prezent na komunie! Help me! (102 odpowiedzi)

Za 2 mce mamy komunię mojej chrześnicy. Czas pomyśleć o prezencie. Co się teraz kupuje...

problem z dzieckiem sąsiadów (456 odpowiedzi)

Witam,2,5 letnie dziecko sąsiadów bardzo często biega po mieszkaniu krzyczy w późnych godzinach...

Feromony damskie (34 odpowiedzi)

Dziewczyny czy psikałyscie się kiedyś zapachami dla kobiet z feromonami? Działają czy nie? Gdzieś...

do góry