Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
CO TO MA BYĆ!!! wątek zamknięty Dodzwonić się do przychodni masakra,albo zajęte a jak wolny sygnał to nikt...
~Dorota
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 listopada 2009

Kierownik tej placówki to człowiek pozbawiony kultury wątek zamknięty Kierownik tej placówki to człowiek pozbawiony kultury Nie będę się rozpisywać...
~Pacjent
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 marca 2010

Natalia wątek zamknięty Nie jest taka zła.Dodzwonic sie mozna,terminy szybkie,lekarze "niektórzy"...
~Natalia...
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 marca 2010

~pikuś
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 listopada 2009

Dobra przychodnia, egzotyczny kierownik wątek zamknięty Moim zdaniem przychodnia bardzo w porządku, jak ktoś chory to go wyleczą,...
~Filip
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 lipca 2009

beznadzieja wątek zamknięty panie na recepcji- nieprzyjemne i wredne pobieranie krwi- masakra (boląca...
~Justa
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2009

Bronię wątek zamknięty Muszę stanąć w obronie w niektórych kwestiach, Korzystam z tej przychodni od...
~Justyna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 listopada 2008

wierna pacjentka - opinia wątek zamknięty Jesteśmy cala rodzina juz od jakiegoś czasu pacjentami tej przychodni i...
~wierna pacjentka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 października 2008

omijać z daleka wątek zamknięty Po ostatniej wizycie u pediatry i też u innego lekarza zdecydowanie szukam...
~rozczarowana
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 czerwca 2008

pobieranie krwi to koszmar wątek zamknięty Bylam ostatnio na pobraniu krwi w przychodni po raz pierwszy i...
~Magda
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 marca 2008

YennaP - opinia wątek zamknięty Pediatrzy bardzo mili, ale umowic sie telefonicznie na wizyte - tragedia,...
~YennaP
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 22 stycznia 2008

ZMIENIŁAM PRZYCHODNIĘ Z CAŁĄ RODZINĄ !!!!! wątek zamknięty Przychonia tam to prywatny folwark.W grudniu zachorowało mi moje niemowlę -...
~andmarest
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 czerwca 2007

Do Słomińskiego trzeba sią przyzwyczaić wątek zamknięty Ale nie zgadzam się z opinią że to zły lekarz. Na pewno nie umie rozmawiać z...
~jolam
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 czerwca 2007

POLI - opinia wątek zamknięty Sama przychodnia jest nawet nawet tylko lekarze nie zbyt fajni tak jak...
~POLI
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 czerwca 2007

Jak jest kierownikiem to mysli ze wszystko moze wątek zamknięty Jestem zbulwersowana podejsciem kierownika przychodni(ale nie tylko)do...
~monia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2007

grazyna brzeska - opinia wątek zamknięty wiecej na temat obsługi lekarskiej jesli podany mi zostanie mail do...
~grazyna brzeska
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 23 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
169

postów

76

wątków

do góry