Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pani Justyna Łagoda wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Justynę. Ciąża i poród bardzo...
~Alicja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 stycznia 2017

REHABILITACJA wątek zamknięty Ze względu na bardzo długie kolejki na NFZ poszłam do rehabilitanta właśnie...
~Pani Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 grudnia 2016

Katarzyna L. wątek zamknięty P. Ola- Jestem osobą która od lat bardzo cierpi z powodu zmian...
~Katarzyna L.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 grudnia 2016

Pan Maciek Kurek wątek zamknięty Bardzo polecam!!! Pan Maciek zdziałał cuda z moim kręgosłupem! Świetny...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 września 2016

Rehabilitacja dziecka u Pani Renaty wątek zamknięty W styczniu 2016r. trafiłam z 4-miesięcznym dzieckiem (asymetria) na...
~Justyna
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lipca 2016

rehabilitacja dziecka wątek zamknięty Moje dziecko jest wcześniakiem. Chodzę do Pani Reni na rehabilitację jeszcze...
~Karolina D.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2016

Rehabilitacja u Pana Maćka Kurka wątek zamknięty Chodziłem na ćwiczenia do rehabilitanta Pana Maćka Kurka. Jestem bardzo...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2016

Przychodnia Morska, pan Maciej wątek zamknięty Przyszedlem do przychodni z powodu bólu biodra i całej nogi. Wszyscy mi...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2016

Pani Justyna Łagoda wątek zamknięty Pani Justyno bardzo dziękuję za uratowanie mojego kręgosłupa! Myślałam, że...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 czerwca 2016

Zdzisława - opinia wątek zamknięty Korzystałam z rehabilitacji przez 2 tygodnie.Jestem pod...
~Zdzisława
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 czerwca 2015

Maria R. - opinia wątek zamknięty Z zabiegów rehabilitacyjnych w tej przychodni korzystałam przez 2 tygodnie ....
~Maria R.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 marca 2015

Wspaniała przychodnia wątek zamknięty Chodzę już 1,5 miesiąca na rehabilitację łokcia, jestem bardzo zadowolona z...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 lipca 2014

Godni polecenia!!! wątek zamknięty Moi poprzednicy już wszystko napisali. Super miejsce i absolutnie...
~Anna W.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lipca 2014

Pełen profesjonalizm!!! wątek zamknięty Jestem pod ogromnym wrażeniem Przychodni Morskiej. Zostałam do niej...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lipca 2014

Gorąco Polecam. wątek zamknięty Witam. Jestem pacjentką w tej przychodni od 3 miesięcy i z całą pewnością...
~Kamila
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lipca 2014

OGROMNY POZYTYW !!! wątek zamknięty Korzystałam z zabiegów rehabilitacyjnych w tej przychodni przez prawie 2...
~R
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 maja 2014

Wielki Pozytyw ! wątek zamknięty Miałem możliwość skorzystania z zabiegów rehabilitacyjnych w tej przychodni i...
~Robert
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 listopada 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry