Widok

Przychodnia jagiellonska

Witam, mam pytanie, czy ktos z was pisal kiedys skargi do tej przychodni? Albo do trojmiejskiego oddzialu nfz , i z jakim skutkiem? Czekanie do lekarza podstawowej opieki medycznej 2, 3 tygodnie to jakies nieporozumienie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba to już norma wszędzie. Do mojego czeka się ok 5 tygodni, jeśli rejestruje się przez telefon czy internet, ew zostaje wstać o świcie i od godz 5 wystawać pod przychodnią, zapisują tylko 5 osób, w pilnych sprawach trzeb błagać lekarza. Chore ale tak jest w wielu miejscach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

5 tygodni??? Yyy szok. U mnie na kartuskiej max 2 dni. Myslalam, ze tylko ncm to taki ewenement.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie jest norma. Przychodnia rodzinna na Warszawskiej dostajesz się na drugi dzień, a czasem w ten sam. Zależy do jakiego lekarza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zmien przychodnie.U mnie bez problemu rejestruja na ten sam dzien lub maks na nastepny.Nie mam przychodni pod domem ale jak jestem chora to zawsze mam opieke lekarska na najwyzszym poziomie.A ze nie choruje jakos czesto to wole wziac taxi niz czekac kilka dni na wizyte.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

kosmetyki (28 odpowiedzi)

Witam jakich używacie sprawdzonych szamponów do włosów przeciwłupieżowych? i po jakich farba nie...

Nerwica i depresja - jak wyjść z tego stanu ??? (402 odpowiedzi)

Witam, Czy są osoby na forum,które zmagają lub zmagały się z nerwicą i depresją ???? Jak...

Naturalne sposoby powiekszenia biustu (43 odpowiedzi)

Dziewczyny czy są jakieś naturalne sposoby powiększenia biustu? Inne niż operacja czy...

do góry