Przychodnia Weterynaryjna

Weterynarze

Gdańsk, Bitwy Oliwskiej 28

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Polecam, gdyby nie szybka interwencja o godzinie 23;30 moja szynszyla by nie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 marca 2015

Obsługa nocna 3 pacjentów prze 1 lekarza wątek zamknięty Nie polecam tej lecznicy ponieważ liczy się tam szmal a nie zwierze.Dziwie...
~Kociara
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 marca 2015

BARDZO POLECAM! wątek zamknięty Chciałabym bardzo podziękować panu chirurgowi z przychodni ( niestety nie...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 marca 2015

Dostępni profesjonaliści, ale... wątek zamknięty Polecam tę przychodnię ze względu na to, że działa 24h i zdecydowana...
~Marcin Wata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 grudnia 2014

PODZIĘKOWANIA CD wątek zamknięty Szczególne podziękowania dla wspaniałej Pani Joli. Pani Jolu zawsze mogliśmy...
~Dorota Waleszczyńska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 grudnia 2014

PODZIĘKOWANIA wątek zamknięty W tym wyjątkowym dniu Bożego Narodzenia składam ogromne podziękowania za...
~Dorota Waleszczyńska
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 grudnia 2014

Polecam! wątek zamknięty Gorąco polecam przychodnię, szczególnie dr Popławskiego. Traktuje zwierzęta z...
~A.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 grudnia 2014

Polecam !!! wątek zamknięty Polecam oczywiscie doswiadczonych wlascicieli kliniki, doktora Borcowskiego...
~N
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 grudnia 2014

Doktor Sebastian Domański, właściwy człowiek na właściwym miejscu. wątek zamknięty W sobotę wieczorem przyjechałam z kotem do tej lecznicy, trafiłam do niej z...
~Joanna Syrek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 listopada 2014

Rewelacja wątek zamknięty W sobotę około godziny 22 pojawiliśmy się z psem w lecznicy. Dr.Michał...
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 listopada 2014

Dr.Michał Dzięcioł, pełen profesjonalnizm - Polecam:) wątek zamknięty Wczoraj w nocy o godzinie 2 pojechałam z moją sunią po pomoc do przychodni....
~EWA
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 października 2014

Podziękowanie. wątek zamknięty Wczoraj podjęłam trudną decyzję o uśpieniu mojej ukochanej , chorej suczki....
~Dorota
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 października 2014

Nie polecam - z dużym ryzykiem... wątek zamknięty Wyposażenie lecznicy b. dobre. Lecz cóż z tego skoro jeden z weterynarzy p....
~Zawiedziony
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 września 2014

pomoc w środku nocy wątek zamknięty Wczoraj w nocy, udałam się z psem z wysoką gorączką po pomoc do przychodni,...
~j.a.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 września 2014

a.k - opinia wątek zamknięty Osobiście niestety, nie jestem zadowolona z usług tej przychodni...
~a.k
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 września 2014

Polecam. wątek zamknięty Wczoraj trafiłam do kliniki z chorym szczurem. Pan doktor zbadał zwierzaka,...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 września 2014

Rewelacyjni lekarze wątek zamknięty Wielokrotnie ratowali życie moim kotom ktoś mógłby powiedzieć to tylko "koty"...
~Wdzięczna "właścicielka" kotów
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 września 2014

Świetny zespół oprócz jednej osoby... wątek zamknięty ...która psuje wizerunek całej lecznicy. Rewelacyjna lecznica za wyjątkiem...
~es
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lutego 2014

Dorota - opinia wątek zamknięty Polecam.Lekarze kompetentni i oddani.Uratowali naszego psa który po błędnej...
~Dorota
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lipca 2014

POLECAM z czystym sercem !!! wątek zamknięty Każdy w weterynarzy tam pracujących ma ogromne serce do zwierząt, wita się z...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
190

postów

154

wątków

do góry