Przychodnia weterynaryjna

Weterynarze

Gdynia, Janusza Korczaka 25

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magda - ocena Dr Paweł bardzo szczegółowo słucha i bada każdego zwierzaka. Uratował nam psa...
~Magda
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 22 grudnia 2023

daga - opinia Polecam,Podejście do zwierząt ,fachowa porada i ludzie ktorzy tam pracują z...
~daga
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 maja 2022

Magnuś - opinia wątek zamknięty Bardzo miła i profesjonalna obsługa.Od lat wszystko naj
~Magnuś
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 października 2021

Marta i Zośka - opinia wątek zamknięty Była to moja pierwsza wizyta, zajmowała się nami Doktor Ola. Poświęcono mi i...
~Marta i Zośka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 sierpnia 2020

Kasia - opinia wątek zamknięty Dzisiaj zadzwoniłam do Pana Doktora w celu porady telefonicznej. Cudowne i...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 lipca 2020

Jolanta - opinia wątek zamknięty Pan Paweł to wspaniały weterynarz. Szgoda ze nasza suczka nie trafiła w jego...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 grudnia 2019

Po prostu najlepsi! wątek zamknięty Empatia, wiedza, skuteczność. Jednym słowem - pełen profesjonalizm.
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 września 2019

Świetni lekarze wątek zamknięty Odkąd trafiłam tam z polecenia nie wybiorę się już gdzie indziej. Polecam w...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 lipca 2018

POLECAM wątek zamknięty Powiem krótko: jak najbardziej jestem za Tymi Państwami, którzy umieją zająć...
~klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 grudnia 2017

Wspaniali lekarze! wątek zamknięty Państwo Łukuć to prawdziwi lekarze z powołania. Profesjonalni, dociekliwi,...
~KaMa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 listopada 2017

Świetni lekarze wątek zamknięty Do p. Pawła trafiliśmy z polecenia szukając lekarza godnego zaufania do...
~Tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2017

POLECAM wątek zamknięty Bardzo polecam p. Pawła - weterynarz z powołania, ma ogromną wiedzę, ogromne...
~M.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 marca 2017

Najlepsi weterynarze z całej Gdyni!!! wątek zamknięty Serdecznie polecam tą przychodnie! Każdy zwierzak będzie miał tam najlepszą...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2016

Najlepsi wątek zamknięty Mogę szczerze polecić tę przychodnię i pracujących tam lekarzy. To lekarze...
~ESJB
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 marca 2015

Super, super, super! wątek zamknięty Świetni lekarze z dużą wiedzą, zaangażowaniem, empatią! Dobrze wyposażony...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 listopada 2014

Dobry lekarz wątek zamknięty Bardzo zaangażowany lekarz, oprócz świetnego podejścia do zwierząt jest...
~Filifionka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 listopada 2014

Marlena K. wątek zamknięty Marlena K. Wspaniały lekarz, człowiek i fachowca. O dużej wiedzy i świetnym...
~Marlena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 stycznia 2014

GORĄCO POLECAM ! ! ! wątek zamknięty DZIĘKUJEMY PANI DOKTOR ZA ZAANGAŻOWANIE W LECZENIE NASZEJ KOTECZKI - CZARNEJ....
~ANIA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 grudnia 2013

GORĄCO POLECAM SUPER WETERYNARZY!!! wątek zamknięty Państwo Łukuć to prawdziwi specjaliści, a do tego bardzo zaangażowani, z...
~Marzena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2013

Kastracja pieska wątek zamknięty Naprawdę świetna klinika i wspaniali ludzie po Kastracji zaprowadzilem pieska...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 maja 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
68

postów

65

wątków

do góry