Widok

Przydomowa oczyszczalnia ścieków?

Podzielcie się swoimi opiniami na temat takiej inwestycji i jej użytkowania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ktoś wybudował na swojej działce i jest zadowolony?
Ku-ku...
Ja mam oczyszczalnie przydomowe. Korzystam z niej już od 5 lat i wszystko działa bez zarzutu. Nie czuć żadnych nieprzyjemnych zapachów a dodatkowo można wykorzystać oczyszczoną wodę. Jeden wydatek, a tyle oszczędności ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Chyba do picia.... nawet dzieci moga sie bawic w piachu podlanym ta woda.

Przydomowa oczyszczalnia ścieków?

Odświeżam wątek.
Będę wdzięczna za wszelkie komentarze użytkowania bio hybrydy 2500

Ja ostatnio zainwestowałem w przydomową oczyszczalnie ścieków i jestem bardzo zadowolony. Całość jest praktycznie bezobsługowa. Dwa razy do roku wyciągam tylko szlam. Do inwestycji zostałem niejako zmuszony gdyż nie podłączono mi kanalizacji. Całość wykonała mi firma uslugibudowlane-kielce.pl/ i jestem bardzo zadowolony.

Jeśli dysponujesz ogrodem warto postawić w nim palenisko choćby takie jak tutaj: https://grillomaniak.pl/pl/3-grille-ogrodowe Wieczorami można rozpalać ogień i przesiadywać rozmawiając i miło spędzając czas.

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Ile prowizji biorą agencje nieruchomości za sprzedaż? (145 odpowiedzi)

Ile prowizji biorą w Gdyni czy w Gdańsku agencje nieruchomości za sprzedaż mieszkania? Mam do...

Bezpieczenstwo na Oruni (25 odpowiedzi)

Witam, planuje zakup mieszkania na Oruni dolnej, jako, ze mieszkanko bardzo fajne, blok w miare...

Ubezpieczenie mieszkania od włamania i kradzieży (19 odpowiedzi)

Dzień dobry. Chciałbym się zapytać jakie macie ubezpieczenie mieszkania od włamania i...

do góry