Przyganiał Kocioł Wokowi

Bistro

Gdańsk, Łąkowa 10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ewa - opinia Najlepsza kuchnia azjatycka w Trójmieście. Bywam często i zawsze mega...
~ewa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 stycznia 2023

Maro - opinia Mega miejsce, super ludzie i pyszne jedzonko. Polecam :D
~Maro
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 września 2022

Poly - opinia wątek zamknięty Słaby path thai Pan nie za miły przez telefon,pozatym mało autentyzmu w ty...
~Poly
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 listopada 2020

Piotr - opinia wątek zamknięty Najlepsza azjatycka kuchnia jaką jadłem. Rewelacyjny pstrąg w tempurze a o...
~Piotr
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 grudnia 2019

przepysznie :)! wątek zamknięty przemiłe zaskoczenie, przepyszny i ogromny Ramen, jeden z najlepszych jakie...
~Paulina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 września 2019

Świetne jedzenie! wątek zamknięty Bardzo kreatywna kuchnia, piękna prezentacja dań, profesjonalna obsługa z...
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 września 2019

Rewelacyjny ryż Korean BBQ wątek zamknięty Jadłam ryż a kolega Udon, obie potrawy były bardzo smaczne, ryż był tak duży,...
~Magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 września 2019

Kiepski pad thai wątek zamknięty Niestety był to najgorszy pad thai jaki jadłam Sos z pomidorami dla...
~J
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2019

Rewelacyjne miejsce wątek zamknięty Rewelacyjne miejsce. Bardzo miła i profesjonalna obsługa, właściciele otwarci...
~Marek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 sierpnia 2019

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Nowe, fajne miejsce na kulinarnej mapie Gdańska!!! Zupy i makarony super,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 sierpnia 2019

Coś pieknego wątek zamknięty Super jedzonko , super obsługa , która potrafi świetnie przedstawić kartę ....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 lipca 2019

Wspaniałości, które warto posmakować wątek zamknięty Eksplozja smaków, w doskonałym połączeniu. Ciepły, przytulny klimat....
~Bożena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 lipca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry