Widok

Przyjme

Chylonia Temat dostępny też na forum:
Chce ktoś może oddać działkę?chętnie się zaopiekuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Sprzedam działkę 40a z budynkiem 800m2 z pozwoleniem ŁOMŻA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ "Rzeczywistość jest taka że mam więcej ziemi niż ci się wydaje..."

Ho ho ho to żeś teraz wszystkim na forum dowalił, czujemy się malutcy przy tobie ;D

P.S.
Jest tam też taki dział "Zamienię" ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Życzę powodzenia, bez złośliwości :)
Jeśli przestanę ogarniać swe RODOS, odezwę się :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aaaa... własny skwerek do pierdzenia!
Marzyciel :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Miło się gawedzilo choć nie które posty złośliwe i bez,sensu Ale życzę wszystkim miłego wieczoru
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W ogłoszeniach jest dział przyjmę. Tam spróbuj napisać to prawdopodobnie unikniesz pitolenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Rzeczywistość jest taka że mam więcej ziemi niż ci się wydaje.(spadek 3.5 h w łomżyńskim)Ale mieszkam w Gdyni bo tu się urodzilem i chce mieć tu taki kawałek nawet 100m.kw by po pracy usiąść i pozbijac baki w spokoju.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oddać zapewne nie, ale możemy porozmawiać o czasowym użytkowaniu.
Możesz (a wręcz powinieneś!) postawić tam nowy domek. W zamian możesz dowolnie siać, zbierać i korzystać.
Mały minusik - działka jest nieco daleko. Od Chyloni prawie 200 km ;]

Jeśli deal Cie interesuje, szczegóły na priv ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bo na tym hp polega, nikt nie chce ale czasem fajnie pogadać :)
@wdr, patrzaj na siebie :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wlasnie nie.chce ktoś z was oddać? Nie sądzę więc po co pitolenie bez sensu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Sadyl mówisz i masz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
@Im incognito

Niby taki mądry , a nie wyszło to incognito... ;P

@Sadyl

Tak to jest jak się oczekiwania rozjeżdżają z rzeczywistością , prawdopodobnie spodziewał się że będzie przebierał w ofertach ;]

@Ilona
RODOS to wersja exclusive z reguły jest RODNOS ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
On swoje a Wy swoje, tak można w nieskończoność
Jak ktoś będzie chciał swoje RODOS oddać, napisze. To nie jest konkret ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jakiej rady oczekiwałeś?
"Idź do p. Kazi tu i tu.. ona ma działkę, której nie obrabia"???

Miałeś podane wszystkie opcje. Wątek, jak na specyfikę tego Forum, był wyjątkowo merytoryczny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Im incognito
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
x-man a czemu nick zmieniłeś ukrywasz się ? ;P

i zacząłeś mówić o sobie w trzeciej osobie , oj niedobrze ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Żal mi was.niby tacy mądrzy ludzie na forum. Nie wstydzićie się własnej głupoty? Człowiek zadaje zapytanie i prosi o radę a wy tu pitolicie jak byście byli z specjalnej troski
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nowa fryzura zrobi większą furorę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Cross:

Załóż nowy wątek ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
będę strzelał , jest proporcjonalna ? (populacja)

@x-man
może na czacie wp spróbuj , a nuż tam ktoś będzie miał...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Hydepark

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

Grajdołki (241 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

do góry