Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
przymorze jest super wątek zamknięty mamy świetną komunikację z resztą miasta Gdańska i Sopotem, do wyboru...
~przymorzanka
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lipca 2012

Ocena obiektywna - z pewnego oddalenia... wątek zamknięty Z Przymorzem zetknąłem się po raz pierwszy 18 lat temu, gdy wraz z moją...
~Sławek
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 marca 2009

moja ulubiona wątek zamknięty witam. na Przymorzu mieszkałam 13 lat swojego dzieciństwa i chociaż już nie...
~agaciu
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 października 2010

jesień... wątek zamknięty ...odsłania gorszą stronę Przymorza, gdy psuje się pogoda. Co do Misi zdania,...
~Ja
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 października 2008

Dzielnica, w której jest wszystko wątek zamknięty Być może Przymorze nie jest najpiękniejszą i najbardziej bezpieczną...
~Mieszkanka Przymorza
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 marca 2010

WYBIEG DLA PSÓW ZAMIAST PLACU ZABAW wątek zamknięty Mieszkam tu od ponad 30 lat. Jedyna rzecz jakiej brakuje na ulicy Opolskiej...
~eviva321
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 grudnia 2009

Nadmorski Park Krajobrazowy wątek zamknięty Przymorze sąsiaduje z najpiękniej zagospodarowanym terenem nadmorskim. Oprócz...
~Kaja
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 września 2009

w sumie może być wątek zamknięty na Przymorzu też się jakiś czas obracałem głównie dlatego, że moja rodzinka...
~wawiak
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 czerwca 2009

Lubię Przymorze! wątek zamknięty Przyjeżdżam tam co roku już od kilkunastu lat i nie wyobrażam sobie wakacji,...
~Beata
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 listopada 2008

Moja dzielnica. wątek zamknięty Mieszkam tutaj od ponad 5 lat. Przed wprowadzeniem się na Przymorze byłam...
~Koliberek1990
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 listopada 2008

jest dobrze wątek zamknięty Dzielnica jest w centrum a jednocześnie mamy tu cisze i spokój. komunikacja...
~piotr
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 września 2008

Przymorze najfajniejsza dzielnica Gdanska jest! wątek zamknięty Mieszkam tu juz 30 lat (wczesniej z rodzicami a obecnie z wlasna rodzinka) i...
~Misio
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 września 2008

blokowiska tylko w słońcu są ładne wątek zamknięty mieszkam tu od miesiąca z hakiem, wcześniej przyjeżdżałem często remontować...
~J@NY
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 lipca 2008

wygodne miejsce do mieszkania wątek zamknięty dzielnica bardzo dogodnie położona, blisko wszędzie i dobra komunikacja,...
~Ag
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2008

Mein Geburtsort!! wątek zamknięty Komme immer wieder gerne an meinen Geburtsort hin,denke oft an die schöne...
~R.Formella
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 stycznia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
22

postów

15

wątków

do góry