Widok

Psychiatria w kontekście zabójstwa Prezydenta Adamowicza

Wiarygodność psychiatrii i jej wpływ na procesy.
Mamy dwa badania biegłych które się wykluczają a to oznacza że ta dziedzina jest wiarygodna jak wróżka wróżącą z fusów.
Psychiatrzy mają jedynie ustawiać procesy mafii powiązanych z budzetowka. Nie pierwszy raz morderstwa i kradzieże itp dokonywane są wspólnie z policjantami, prokuratorami, sędziami i prominentami. W przypadku stwierdzenia niepoczytalności to psychiatrzy decydują ile siedzi skazany lub nie ma zeznań obciążających prominentow. Przykłady można mnożyć. Co wie Stefan W. i komu może zaszkodzić? Przecież wiadomo że na procesie pojawia się media.
A przypominam sprawe Komedy. Dodajmy samobójstwa, gwałty i ataki na Gdańskie szkoły to zabójstwo jakoś nie jest wielkim zaskoczeniem.
Wróćmy do psychiatrów i ich kontaktu wcześniej z zabójca. Podobno go leczyli a to oznacza że otrzymywał środki otepiajace i niszczące ciało. Kolejnym problemem w tym kontekście że miał kontakt z psychiatra ponieważ jeżeli gdzieś widzieliście ludzi tej specjalności albo mieliście okazję usłyszeć jakąś jego wypowiedź to wnioski każdy może wyciągnąć sam. Ludzie oderwani od rzeczywistości z problemami osobowościowymi mający nerwice i zaburzenia społeczne więc jaki mogli mieć na niego wpływ? Kolejna sprawa jest to że nie nauczysz psa wykonywania komend środkami otepiajacymi. Jeżeli po każdej niewykonanej komendzie naszprycujesz psa środkiem otepiajacym i wyniszczającym ciało to szybciej Cie ugryzie lub kogoś w pobliżu niż nauczy się wykonywać siad.
Mamy wiele możliwości. Zlecenie. Wszyscy wiedzą że prokuratorzy, sędziowie, policjanci i wielu ludzi w budzetowce od lat ustawiają na tym terenie przestępstwa. Manipulacja lub nie można wykluczyć znęcania z manipulacja. Do tego dochodzi dawna sprawa. Z czym i z kim była związana a może to nawet kolejny Komenda.
Wiadomo na pewno jedno że psychiatria, prokuratura a co za tym idzie policja i sądy to pic. Jeden wielki szajs do manipulacji i machloj. Ci którzy zetkneli się z przestępstwami na tym terenie wiedzą czym to pachnie i o co chodzi. Reszte zapewne dziwi postępowanie i wpływ na procesy psychiatrów skoro nie posiadają rzetelnych narzędzi do wyznaczonych działań. Oczywiście poza kawa z której wykorzystują do opinii lub stwierdzenia choroby fusy.
Mirosław Du.st
@spartanwarriors_warfortheworld
Spartan Warriors Complete Competence
Polityka, semeko i inne grupy przestępcze
Śladami pedofili.
Polska Polityka. Czas na normalność.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tyle, że PTP wykluczylo aby morderstwo było dokonane z powodu zaburzeń i prosiło, aby nie powielac tych głupot.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Polityka

przepowiednie dla Polski (8 odpowiedzi)

ks Klimuszko- Kraj ten oczekuje lata świetności. Jest to obecnie szczęśliwe miejsce. Gdybym...

Makabryczna zbrodnia. Przed śmiercią 20-letnia żołnierka skarżyła się na molestowanie seksualne (4 odpowiedzi)

Amerykańscy żołnierze ze składu 1. Dywizji Kawalerii, lepiej znani jako Żelazne Konie, którzy na...

Morderstwo na 1000 sposobów. (3 odpowiedzi)

Duży przestępczy biznes kręcą policjanci, sędziowie i Prokuratorzy na Pomorzu. Całe rodziny żyją...

do góry