Widok

Psychoterapeuta

Szukam psychoterapeutki na nfz. najlepiej poznawczo behawioralnej. Takiej, która ogarnia nawracające depresje i borderline. Tylko Gdańsk. Wiem, że czas oczekiwania jest długi, ale chcę zapisać się do kogoś konkretnego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Anna Korsak, Przemysłowy ZOZ przy ul. Wałowej w Gdańsku. Jest terapeutką poznawczo-behawioralną (ma certyfikat).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kościół św. Katarzyny i Msze o Uzdrowienie- to pomoże na bordeline i depresję życiową. Życzę zdrówka!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na depreche to dobry jest sport...sex lub spacer
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Typowa wypowiedź kogoś, kto jak widać nawet nie stał obok depresji. Owszem...sport, sex, spacer jest dobry, ale nie pomoże w tej okropnej chorobie. Pomoc specjalisty i często też zażywanie leków to podstawa. Ja niestety na nfz nie mam nikogo godnego polecenia. Jedynie prywatnie. Zdrowia życzę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może jednak ktoś może kogoś polecić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ewa Krzymuska 695 991 904. Przyjmuje w Gdańsku - Wrzeszczu. Terapia nastawiona na rozwiązanie konkretnego problemu, pomoc w konkretnej sytuacji. Bardzo sympatyczna osoba, ciepła w kontakcie, dająca poczucie zrozumienia. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po pierwsze, szukam kogoś na NFZ. Po drugie to jest zupełnie coś innego niż to, czego szukam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Stres i konsekwencje (30 odpowiedzi)

Wszyscy wokol powtarzaja...................wszystko przez stres, lekarze - to przez stres,...

Trądzik różowaty - jak sobie z nim radzić? (148 odpowiedzi)

hej, od ponad 4 lat borykam się z problemem skóry- trądzik różowaty są etapy że jest zaleczony i...

leki robione (10 odpowiedzi)

Dermatolog dał mi receptę na maść robiona ale nigdzie nie mogę kupić, które apteki w Gdyni...

do góry