Flisak '76

Puby Kluby, dyskoteki

Gdańsk, Chlebnicka 9/10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
fajny klimat, drogie drinki wątek zamknięty od jakiegoś czasu dużo się tam pozmieniało w kwestii wystroju, ale nie tylko....
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 listopada 2016

Zawiedzeni wątek zamknięty Jeśli chodzi o wystrój, wszystko z innego kompletu. Zaczynając od krzeseł a...
~Smutny Smakosz
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 lipca 2015

... wątek zamknięty Rewelacja niesamowity klimat jest to miejsce do ktorego mogłabym przychodzić...
~Pata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 listopada 2013

Klimatyczne miejsce! wątek zamknięty Miejsce z duszą, bardzo sympatyczni, uśmiechnięci barmani serwujący pyszne...
~enemi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 listopada 2013

Super miejsce! wątek zamknięty Swietne miejscie, obsługa swietna, szkoda ze nie ma juz wystaw i koncertów...
~angelika
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 maja 2013

krecik - opinia wątek zamknięty Grzaniec to pyszota, szczególnie po zmianach personalnych za barem :-) Trochę...
~krecik
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2013

Coś nie tak. wątek zamknięty 100 zł za 0,5 litra wódki. Czy to nie jest za dużo jak na taki pub ? Możliwe,...
~Ewa
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2012

gość - opinia wątek zamknięty barman z ptaszkami na rekach zachowuje się jak zakochany w sobie hipster.nie...
~gość
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 lutego 2012

Świetne miejsce! wątek zamknięty Super miejsce, ma ten klimat, spokojnie miło, czysto. Super obsługa i smaczne...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 lutego 2012

super pub ale... wątek zamknięty Chodziłem do flisaka jeszcze przed remontem, moim zdaniem najlepszy pubik w...
~zenon z warlubia
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2011

Świetne miejsce wątek zamknięty Flisak zaskakuje coraz bardziej. Rozwija swoją działalność artystyczną (byłam...
~Lena
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 września 2011

Muzyka.. wątek zamknięty Przychylam się do opinii dotyczącej za głośnej muzyki. Bardzo lubię Flisaka!...
~Dominika
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2011

POLECAM ! wątek zamknięty bardzo fajne i klimatyczne miejsce, ciekawy wystrój, interesująca muzyka....
~lena
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 grudnia 2010

Przecudowny barman!!!!!!!!! wątek zamknięty Wpadłam z koleżanką we wtorek 23.06 wypić piwko, poplotkować itp....:) Jestem...
~Ona
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 czerwca 2010

Zdecydowanie jestem na TAK wątek zamknięty Wstąpiłam przypadkowo, w lokalu obok brakowało miejsc, a z Flisaka dobiegała...
~Aśka
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 maja 2010

Kinia - opinia wątek zamknięty Przesympatyczna obsługa, barmani otwarci uprzejmi, muzyka i wystrój tworzą...
~Kinia
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2010

Duży plus! wątek zamknięty Flisak to miejsce odwiedzane przeze mnie już w liceum. Przez wiele lat nie...
~Alicja
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2010

kicha wątek zamknięty po remoncie flisak zamienił się z super miejsca spotkań studentów na...
~Przykry
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2010

super pub wątek zamknięty uwielbiam to miejsce, za wszystko wielkie plusy, muzyka, piwo, obsługa i...
~beertosh
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 marca 2010

Rewelacja! wątek zamknięty Pub przez duże P. Duży wybór piwa, sympatyczna obsługa, dobra muzyka,...
~Michał
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 czerwca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
35

postów

24

wątków

do góry