Widok

Puk Puk

Na to jest HP, żeby sobie o de.. maryni pogadać,
To korzystam

Nie ma oowiązku czytać.
A żę to pierdy.. Sam o tym doskonale wiem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

~lukrecja

wywalane mam na ciebie ty wszechwiedzaca polonistko. skoro taka calusna jestes to, pocaluj mnie w wiesz gdzie.

Gwidon
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Rozbawiasz mnie. Nie przeczę w istnienie suszarek używanych jako nagrzewnice. I wiem nawet co to 2kW. ;)
Wyjdź z siebie, stań obok siebie i popatrz na siebie. Jest tylko tu i teraz. Reszta nie istnieje już lub jeszcze.
Głowa do góry.
https://m.youtube.com/watch?v=AZ1pHmWhIuY
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

@C

> I wiem nawet co to 2kW

Akrat Ciebie absolulnie bym o taką niewiedzę nie podejrzewał :D
Nie wiem, ile ma ta moja, bo ma dawno zdwrapane oznaczenia. A mierzyć mi się nie chce.
Jak wspominałem, za Farelkę spokojnie robi.

Koleżanka. fryzjerka. dała mi ją kiedyś do naprawy
Oczywyście naprawiłem.
I nie chciała z powrotem, bo już miała nową a ta jej kolorystycznie do wystroju nie pasował
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

@lewak

Pytasz czy czytam co wypisuje kretynek
Czytam, szczególnie zainteresował mnie wątek o zaczepianiu kobiet w Biedronce i Lidlu.
Dzieki temu wiem jak wyłapywać zboczeńców, którzy mogą zagrażać mojej córce.
Takie tam „Opowiadania Starego Satyra z Oruni”.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tej samej zankomej maluję jej firmę z tydzień temu

Patrzę na wiaderko i widzę "Dekso 25"
I się pytam: Czy cię pogieło?
Ja mam w kuchni Dekso 5, który uważam, za High-eknd
No i świećić się toto będzie jak psu jajjca
I mam to kłaśc na sufit????
Tak
Ok.
Chcesz -mzaszz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Na pieszczotę trzeba zasłużyć. Tak masz "wywalone", że zaraz zza "anonim"owego krzaka będziesz srraałłłooo na oślep.
Nie trzeba wszechwiedzy. Wystarczy mi Twoja autoprezentacja.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kodeks Boziewicza zabrania wchodzenia w polemikę z osobami pozbawionymi zdolności honorowej.
"Tak to bywa, gdy ktoś zazdrości kiedy brak mu własnej miłości". Lub umiejętności parkowania tyłem.

https://www.youtube.com/watch?v=DqBuIaa2-_s
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

~lukrecja

Zaloz lepsze okulary to,zauwazysz ze,podpisalem sie w tresci wiadomosci... ty taka idiotka to, z urodzenia czy zlapalas infekcje na uczelni ?
moze tym razem zauwazysz ze, jednak nie sr*lem na ciebie anonimowo....

GWIDON!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

uff, kamień z serca, już myślałam, że to "coś" poważnego
ps
miłego sr*...a Gwidonie
ma ktoś okulary pożyczyć? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

pozycze ci ---uswiadamiajac Ci ,ze jestes w tym samym gronie "idiotek"
do ktorego zostałąm zaliczona i ja
WSZYSTKIE ,ktore sie nei zgadzaja sa okreslone tym epitetem,przez wiadomo kogo

jestem swinia? moze i jestem
skoro warchlak łże..i przymila sie do czegos co chciał zjesc
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaraz będzie, że koloryzuję, ale rano musiałem wyłączyć suszarkę i przewietrzyć chałupę.
Na liczniku miałem 24° Za dużo nawet dla mnie ::)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Czasami bycie idiotką to najtrudniejsza rola. Trzeba odrzucić ego, zacisnąć zęby i myśleć tylko o celu.
W prawdziwym życiu, martwią mnie raczej mężczyźni, którzy dostrzegają we mnie/kobietach coś więcej niż idiotkę/ki.
Z kolekcjonerami idiotek nie trzeba się patyczkować. To jakby ktoś Ci zdjął kaganiec i spuścił ze smyczy.

Poniżej przykład twórczości idiotów dla idiotów. Tzw. męski świat to raj dla "nieidiotek"... ale Ty to wiesz (?)

Red Sparrow | Official Trailer | 20th Centur…: http://youtu.be/ZQUBjoGm1ls
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale moja "idiotka" nie miała takiego ciężaru gatunkowego. Była wręcz kokieteryjna, za co także złożyłem przeprosiny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kobiety maja to do siebie---przebaczaja wiele i szybko
gorzej z zapominaniem..
ego .mam je w d...
nie cierpie łgarstwa na potege..chamstwa niesprawiedliwosci
perfidnych klamczuchow,oszustow plus do tego bez honoru tchorzy
ktorzy swymi czynami po wielokroc krzywdza innych
udajac milusich wspaniałych

a szczegolnie dziadygi....bo od facetów wiecej sie wymaga!
facet ma miec jaja...nie patrz w dół...a gdzie indziej
kobieta ma faceta podziwiac

alergia na te prawdłowosc
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powiniem to wrzucić w wątku o powszechnym dostępie do broni, ale nie chcę śmiecić po innych wątkach

Na 11/11 była akcja, że można było se postrzelać. 10 stzałów za 10 zł
Nie przepadam za bronią krótką Wolę długą. Mój ukochany MZ12409, który sam sobie wyregulowałem i z którym byłem "zżyty" miał rozrzut rzędu pomarańczy ze 100 m.
Ale ok. Zabawimy się
Kompletnie nie czułem broni. No i oczka już kaprawe. Nie wiedziałem, czy lepiej w okularach, czy bez.
Jak podjeżdżała tarcza, instruktor stwierdził "No... całkiem nieźle" Coś ok. 70 pkt. Dla mnie to była porażka.

Ale fajniejsza była reakcja koleżanki, która pierwszy raz miała okazję strzelać z prawdziwej broni. Takiej, która może zabić
"Chyba zacznę regularnie strzelać. Spodobało mi się" ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Mój śp. Ojciec świetnie strzelał.
Do dzisiaj mam w pip Jego dyplomów i wygranych budzików.
Jak w jakimś konkursie był drugi, to była siara
A z racji wykonywanego przez Niego zawodu, broń zawsze była w domu.
Za dzieciaka miałem okazję się z nią "zaprzyjaźnić"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

A najciekawszą rzeczą, z jakiej zdarzyło mi się strzelać, jest racownica.
Jak się strzela "dużą" racę, taką ze spadochronem, to cudem jest nie wywichnąć sobie kciuka.
Mi się jakoś udało :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jakieś pierdy z wojska, kiedy mi petardy przy głowie wybuchały, to naprawdę pikuś
Zobaczcie to:https://www.youtube.com/watch?v=VCWjByenDsM
Miałem okazję to przeżyć. Byłem centralnie w miejscu, gdzie Mig mi nade mną wystrzelił pionowo.
Młody wówczac byłem, to zwieracze wytrzymały.
Ale uwierzcie, ze jest to coś, z czym nie da się niczego porównać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Z dwoma kuplami byliśmy.
Ziemia się zatrzęsła. Hałas niewyobrażalny.
Dmuchnęło na nas ciepło z silników.

Stoimy jak p*zdy w środku lasu, aż któryś wybąkał.... o q...

Bardziej adekwatnego komentarza nie dałoby się sklecić :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Hyde Park ma się tak do d... Maryni jak Wszystkich Świętych do Halloween.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Hydepark

Grajdołki (239 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

do góry