Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
mysza - opinia wątek zamknięty prosze uwazac catering sie zamknal , brak dostaw brak kontaktu...
~mysza
4

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 grudnia 2021

Polecam dietę Wege wątek zamknięty Koleżanka poleciła mi catering Pure&Fresh, więc zdecydowałam się spróbować....
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 września 2018

Nowe menu mnie bardzo zaskoczylo wątek zamknięty Musze powiedziec, ze stopniowo wprowadzane nowe potrawy do codziennego menu...
~Jacek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 września 2018

Super dieta wątek zamknięty Z Pure and Fresh korzystam od lutego i jestem bardzo zadowolona z efektów....
~Asia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 lipca 2018

Wielki plus za diete z 3 posilkow wątek zamknięty Od ponad miesiaca jestem na diecie healthy day i jestem zachwycona:) to dieta...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 lipca 2018

Bardzo smaczna dieta Optimum wątek zamknięty Za namową koleżanki zdecydowałam się na dietę optimum, która w pazdzierniku...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 listopada 2017

Horrible Service, misdelivered and makes fool of customer wątek zamknięty OK, I need 2000 kcal and no Fish and Seafood. Called them and they confirmed...
~Marko Lukic
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 października 2017

Bardzo smaczny catering wątek zamknięty Zamowilem catering sportowy za namowa kolegi z silowni. Bardzo dobry nie...
~Krystian - Czarny Wilk
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 lipca 2017

Najlepszy catering wątek zamknięty Bardzo dobre jedzenie. Codziennie coś innego. Również dużym plusem są...
~Aga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 października 2017

pyszne lunche do pracy wątek zamknięty Od ponad miesiąca zamawiam swoim pracownikom lunche do pracy i jestem bardzo...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 września 2017

Polecam wątek zamknięty Wybrałem diete sportowa, 2500 kcal. Bardzo fajne i zroznicowane posiłki....
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2017

Bardzo smaczna dieta wegetarianska wątek zamknięty Jestem zaskoczona jakoscia i pomyslowoscia dan w diecie wegetarianskiej. To...
~Halina M.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2017

Super catering :) wątek zamknięty Najlepszy catering jaki do tej pory mialem okazje sprobowac :) Pani Magda...
~Damian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lipca 2017

Szkoda ze nie ma 7 wątek zamknięty Gdybym mogla, dalabym wyzsza ocene. Super smaczne posilki a do tego moge...
~Marta K.P
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 lipca 2017

Dobra dieta sportowa wątek zamknięty Korzystam z diety sportowej 3500kcal. To chyba najdrozszy wariant ale...
~Grzesiek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 maja 2017

chudlam be glodu wątek zamknięty po raz pierwszy nie bylam glodna podczas.. odchudzania :) Różne dania, nigdy...
~manka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2017

Chciałam tylko schudnąć do lata... wątek zamknięty Plan był taki schudnąć do wakacji, stąd wzięłam dietę o kal. 1300. Dzięki...
~Domi
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 maja 2017

smacznie i zdrowo czyli jedzenie dla każdego wątek zamknięty Od 2 miesięcy korzystam z diety Pure & Fresh. Diety są bardzo urozmaicone,...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 lipca 2016

Polecam :) wątek zamknięty Myślałem że na diecie się je głównie sałatę, a tu miłe zaskoczenie :) posiłki...
~MK
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 czerwca 2016

Smacznie, zdrowo i wygodnie wątek zamknięty Świetne rozwiązanie dla osób, które chcą zdrowo się odżywiać ,nie mając czasu...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 maja 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry