Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
dagmara - opinia wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem, firma na miarę XXI wieku. Obsługa cudowna, znająca się...
~dagmara
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 marca 2022

dagmara - opinia wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem, firma na miarę XXI wieku. Obsługa cudowna, znająca się...
~dagmara
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 marca 2022

Sylwia i Patryk - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem możemy polecić robienie projektów w firmie purio. mimo...
~Sylwia i Patryk
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 grudnia 2021

Joanna J - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękuję za współpracę z salonem PURIO, Mimo odstraszające elewacji w...
~Joanna J
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 lipca 2021

Dariusz - opinia wątek zamknięty Firma nie dotrzymuje terminów i ma słabe warunki lokalowe i magazynowe. A to...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 lipca 2021

Iza - opinia wątek zamknięty Polecam każdemu , świetna obsługa oraz bardzo duży asortyment
~Iza
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 września 2020

Patrycja - opinia wątek zamknięty W październiku 2019 udałam się do sklepu aby zakupić całe wyposażenie...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 kwietnia 2020

Godne polecenia wątek zamknięty Z purio współpracowałem przy kilku projektach, szeroki asortyment w...
~Damian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 grudnia 2017

Miało byc tak pięknie... a wyszło jak zwykle :) wątek zamknięty Ocena szczera i do bólu jak rachunek sumienia na minus Projektu brak, który...
~Dejw
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2016

Pełna informacja wątek zamknięty Bardzo polecam ten salon. Dowiedziałem się wszystkich szczegółów na temat...
~Tomek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry