Widok

Pytanie do facetów

Witam forumowiczów. Mam pytanie do mężczyzn -co sądzicie o tatuażach u kobiety? Mam na myśli jeden,czy dwa ,np. na ramieniu motyw kwiatowy,czy na nadgarstku itp.Czy są tacy Panowie,którzy uważają to za sexy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja nie byłem zwolennikiem tatuaży, ale u kobiety o zgrabnej sylwetce mnie się podoba. Mówimy o takim dodatku a nie całej ręce. Uważam nawet że to byłby punkt dodający trochę seksowności w pewnych przypadkach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak jak najbardziej, tylko wszystko musi być dopasowane do kobiety, i pamiętaj że o tatuaż trzeba dbać całe życie bo z czasem zamiast pomagać i przyciągać wzrok, może straszyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi osobiście tatuaże kojarzą się z rynsztokiem. Gorsze może być chyba tylko cięcie się nożem albo branie narkotyków. Jakbym miał wybierać między tymi trzema to bym tatuaż wybrał.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Drogi -Jerzy-czy nie oceniasz aby nazbyt surowo i staroświecko?Rozejrzyj się,teraz tatuaże są dość powszechne,niektóre są dziełami sztuki wręcz...Negatywnie mogło kojarzyć się kiedyś,lub starszemu pokoleniu.Oczywiście masz prawo do własnej opinii.Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja lubię kobiety z tatuażami ;) ale nie z tribalami
Sam mam połowę ciała wytatuowaną
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

bleeeee , to już lepsze są te z włosami pod pachą ;P , te z tatuażem to co najwyżej na jednorazowy seks i to też w ogonku ostateczności między zezowatymi, a tymi bez zęba na przedzie (czyli takie przed którymi na trzeźwo to się ucieka ;P ), żadna dłuższa znajomość , skoro kobieta uważa że będzie ładniejsza z tatuażem to albo ma coś z psychiką albo totalne bezguście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Miałeś straszne dzieciństwo, współczuję, polecam wizytę u lekarza? Wystarczy napisać, mi osobiście się nie podoba, albo uważam że są ładne,a tu co?? Odrazu jedno razowy sex w głowie!! Szok
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Owszem miałem straszne dzieciństwo : czekolada była na kartki , zomo strzelało do ludzi z drugiej strony więcej czasu spędzało się na dworze niż przed komputerem, ogólnie było straszno, ale fajnie ;P - lekarz mi nie potrzebny, spokojna twoja rozczochrana ;). Tym bardziej że na psychiatrię idą głównie ci co sami często mają problemy z własną psychiką, więc mi nie pomogą , ale jeśli masz problemy z odbiorem takiej lub innej opinii i ciężko tobie z tym to pewnikiem będą mogli pomóc uniknąć szoku ;D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

mysmy mieli dziecinstwo bez tatuaźy
a kazdy z nas wiedział
źe tatuaźe maja kryminalisci i
marynarze

ale!
to byly takie prostackie bazgroły

dzisiaj to jest sztuka

polizuj gacie Wdr
takie male artystyczne co nieco czasem ladnie wyglada
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest spora różnica pomiędzy kulturalnym wyrażaniem swojej opinii, a obrażaniem ludzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

"..
te z tatuazem co najwyzej na jednorazowy seks.."

faktycznie nie ma tu zadnego wulgaryzmu
jednak cala mysl zawarta ..czy jest kulturalna?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

lol ... gdzie tu masz obrażanie ludzi ? jest to kryterium - tatuaż po prostu dyskryminuje jakąkolwiek bliższą znajomość, to tak jakbym napisał "jeśli seks to tylko z kobietami" to co ? też by się zaraz jakiś facet znalazł że obrażam ludzi :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Brak mi słów, czlowieku twoja wypowiedź obraziła, każdą kobietę z tatuażem. Pewnie nie świadomie, ale niestety TAK!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mam rozumieć że prowadzisz salon tatuażu ?! Są rzeczy, które mogą kobietę upiększyć to strój, fryzura, biżuteria czy makijaż , ale kaczy dziób czy wspomniany tatuaż na pewno tym nie są, robienie z siebie "tablicy ogłoszeń" bądź "ściany z grafitti" zupełnie nie trafia w mój gust.
Sławetne przyrównanie do auta, kupując Porsche w salonie nie oklejam go naklejkami tudzież nie skrobię na nim "górnolotnych sentencji" jak na przykład "Moje drugie auto Bugatti Veyron" lub cokolwiek innego. ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

lol..:)Wdrciu

byłam sceptyczna ale tez tak lubie pewien motyw...symbolika jego pomaga mi wpodnoszeniu sie z kolan
i jakbym miała wytatuowac to byłoby priorytetem
swiata sie zmienia ..nie wszystko na korzysc
w wielu kulturach to istniało ..malowanie sie i barwami wojennymi i henna u kobiet
i takie tam ...w naszej kulturze nie przypominam sobie przekazów o slowianskich tatułkach..ale moze cos tam jednak było

lubie ładne rzeczy...recznie robione..orginalne i zmieniam zdanie w tym temacie
bo poznałam wielu fajnych ciekawych ludzi z małym co nieco na ciele
i to nie sa tylko osoby z modelowym wygladem
jakby nie ma reguly
moze poza 1a --nie na całym ciele ..głowie
tyle ,ze to jest czyjes ciało--no ma prawo robic co chce z nim
w sztuce tez nie podoba mnie sie wszystko
ale sa takie polaczenia ktore wbrew pozorom budza podziw

człowiek tam w srodku wazniejszy

jesli idzie o seks
czy tylko piekni ludzie moga sie nim cieszyc
kto tak nakazał?
i gdzie sa te granice piekna
kto je wyznacza?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

@ "...ze to jest czyjes ciało--no ma prawo robic co chce z nim.."
- tak ma prawo robić co chce przecież nie zabraniam, a mi ma się prawo to nie podobać :P

-do łóżka też mam prawo chodzić z kim mi się podoba :P

- ale z jednym się zgodzę - ważne to co się ma w głowie .... a nie to co ma się wytatuowane na kostce, na głowie czy na due

- jak masz coś w głowie to swoje przekonanie, motto czy "złotą" myśl możesz bez problemu przekazać zainteresowanej osobie werbalnie razem z uzasadnieniem , a nie musisz uciekać się do znaczka czy hasła na którejś części ciała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

P.S.
due to wg administracji forum akceptowalna nazwa części ciała poniżej pleców i nad udami gdzie znajduje się koniec układu pokarmowego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

wydalniczego..
kuchnia tu...kibelek tam
no ale gastronomia polaczona:)d

jest o co sie spierac?

czy jak juz kogos znasz lubisz..kochasz
i pewnego dnia odkryjesz dziare na ciele
zmienisz w 1 sekundzie uczucia?

ktos lubi blondynki i nie spojrzy na brunetke
a pokrewna dusza moze wybrala wlasnie taka genetyke
i co?

zmienia sie nastawienie jak zaistnieje bum w zyciu
wtedy nawet chlapniecie cieszy

a tam sie takimi rzeczami przejmowac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

chlapniecie w bloto

za malo docenia sie co jest
zdrowe i funkcjonuje...i pitolami sie przejmujemy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak lubie ,ale musi byc dobrze zrobiony
Hitem teraz jest ,, łapacz snów"
Sam mam jeden i plany na drugi :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Szukam Fajnej Kobiety z Wrzeszcza (3 odpowiedzi)

Spotkajmy się, porozmawiajmy, może coś dobrego z tego wyniknie...

Poznam przyjaciolke bratnia dusze (6 odpowiedzi)

Poznam przyjaciolke, bratnia dusze, mam przyjaciolke czy znajomych ale czesto musze sie prosic o...

Koleżanka/ przyjaciółka (3 odpowiedzi)

Cześć odezwij się jeśli szukasz fajnej znajomosci działającej w dwie strony. Mieszkam na...

do góry