Widok

Pytanie do mężczyzn

Panowie, dlaczego zostawiacie swoje dziewczyny,żony, partnerki po krótkich czy długich związkach.Poproszę o szczere odpowiedzi ponieważ chciałabym tego uniknąć,chciałabym coś zmienić lub urozmaicić.Przeczuwam nadchodzący kryzys,który dostrzegam w braku zainteresowania moją osobą. Temat ten jak sądzę zostanie prześledzony przez nas kobiety, więc proszę bez hejtów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Związek to wspólne rozwiązywanie problemów, o których facet nie miałby pojęcia, gdyby był singlem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie lepiej porozmawiać szczerze z partnerem, zamiast zgadywać?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

to zależy jakie kto ma potrzeby, śmiem twierdzić że jednak żona wychodzi dużo taniej i to z wielu względów ;) Tu chodzi raczej o zauroczenie, randki, poznawanie się i początkowe fazy związku gdzie nie występują problemy życia codziennego, o to kokietowanie się i staranie. Dlatego śmiem twierdzić że chodzi o powierzchowne relacje bo jeśli ktoś ma staly związek to jak wyobraża sobie np.20 lat jednostronnych starań tylko jednej strony w walce o urozmaicenie lub podtrzymanie wspólnej satysfakcji z pożycia? To na dłuższą metę nie zadziała....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Kocio, co oznacza czysto powierzchowne relacje. Jeśli tylko sex, to nie oszukujmy się taniej i bardziej wyrafinowany można chyba zaspokoić u pań z ogłoszen.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Głębokie myśli...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli chodzi tylko o czysto powierzchowne relacje to zmiana partnera/ki raz na jakiś czas zawsze odświeża relacje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Kobieta musi kręcić faceta. Trochę szaleństwa, spontaniczności inspirować do działania mężczyznę. Druga strona rowniez
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ekspertka w kwestii bycia porzucaną.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

"chciałabym tego uniknąć" hmm może ty masz inne plany niż twój partner, a zatrzymywać na siłę naprawdę nie warto
Tak na serio to możesz być najpiękniejszą i najbogatszą i najmądrzejszą kobietą na świece, jednak jeśli on ma odejść to i tak odejdzie bo serca nie można zmusić do kochania
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Zbyt duża różnica charakterów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

Grajdołki (245 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry