Widok

Pytanie o 7-dniową przerwę w stosowaniu pigułek antykoncepcyjnych

Mam pytanie. Od kilkunastu lat stosuję antykoncepcję hormonalną. Od co najmniej kilku lat w czasie 7-dniowych przerw, w których występuje miesiączka, mam straszne migreny trwające nawet tydzień. Nie pomagają na nie żadne tabletki przeciwbólowe ani inne domowe sposoby. Nie pomogły też zmiany pigułek co kilka lat. Podejrzewam, że jest to reakcja organizmu na brak hormonu w tych dniach. Coś jak głód narkotykowy. Jest to bardzo uciążliwe i nie pozwala mi normalnie funkcjonować. Czy jest jakiś sposób na pozbycie się lub przynajmniej złagodzenie tych uciążliwych objawów ? Dodam, że poza tym bardzo dobrze toleruję tę formę antykoncepcji. Będę wdzięczna za rady.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A pomyślałaś aby odstawić tabletki, moja koleżanka również miała takie bóle i jak odłozyła tabletki to jak ręką odjął.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Cum on opinie (45 odpowiedzi)

Szukam opinii o specyfiku Cum on. Najbardizej zależy mi tutaj na informacjach o działaniu oraz o...

Znany Lekarz (71 odpowiedzi)

Chciałam dodać opinię o lekarzu na portalu znany lekarz i okazało się, ze nie mogę tego zrobić bo...

Polecony proktolog prywatnie -ratunku hemoroidy!! (11 odpowiedzi)

Dziewczyny jestem w 8 m-cu ciąży i zrobiły mi się strasznie bolesne hemoroidy, są nie do...

do góry