Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Słabiutko wątek zamknięty Niestety każdy lekarz jest dobry do momentu dopóki kobieta jest zdrowa, a...
~Była Pacjentka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 stycznia 2014

Rafael Gniadek - Invicta wątek zamknięty Bardzo dobry lekarz. Prowadzi moją ciążę. Zleca sporo badań, tłumaczy wyniki....
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2011

Polecam wątek zamknięty Dr.Gniadek prowadził mi jedną ciąże(zagrożoną),i się udało dziś moja córeczka...
~Magda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 czerwca 2010

krwawienie po badaniu genetycznym wątek zamknięty Ma plusy i minusy. Do plusów mogę zaliczyć dokładność badania, widać, że...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 czerwca 2010

Rozczarowanie wątek zamknięty Poszłam do dr Gniadka z polecenia koleżanki. I juz pierwsza wizyta mnie...
~Oliwka82
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 października 2009

POLECAM wątek zamknięty Świetny lekarz, trafiłam do Niego przez przypadek w 10 t.c. i ta już...
~Ewela
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 października 2009

polecam wątek zamknięty polecam bardzo serdecznie, dobre podejscie do pacjentki, tylko z czekaniem na...
~paulina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 maja 2009

Szczerze polecam ! wątek zamknięty Dr Gniadek prowadził 2 z moich 3 ciąż i mozna powiedzieć,że m. in. dzięki...
~Marzena
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 lutego 2009

Lekarz z prawdziwym powołaniem wątek zamknięty Do Dr.Gniadka trafiłam zupełnie przypadkiem w celu wykonania USG prenatalnego...
~płocczanka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 stycznia 2009

Ania - opinia wątek zamknięty podczs pierwszej ciąży miałam 3 ginekologów i każedmu z nich przeszkadzało to...
~Ania
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 grudnia 2008

hmm... wątek zamknięty dr Gniadek uznawany jest za bardzo dobrego specjalistę ale czy warto płacić...
~Kasia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 października 2008

beznadziejny wątek zamknięty Byłam u p.Gniadka na pierwszej wizycie w ciąży. Wizyta krótka, w pośpiechu,...
~w
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2008

rewelacja wątek zamknięty polecam tego lekarza, jedyny lekarz który naprawde interesuje się zdrowiem...
~wioleta gdańsk
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
13

postów

13

wątków

do góry