Widok

RESTAURACJA w dawnym ogrodniczym (VIS-a-VIS Fred)

Hej, ktoś coś więcej wie o restauracji naprzeciw FREDa, tam , gdzie kiedyś ogrodniczy był. Dla mnie szacun za odwagę, głośno, gwarno, zaraz autohandel , ale może z fantazją to zrobione będzie, no i jedzenie żeby smaczne było ! Kiedy planowane otwarcie ? Niezależenie od tego życzę POWODZENIA, brakuje takiego lokalu w Bojanie, Kebab i pizzeria to nie to.... Pamiętajcie o dobrej kawie z ciastkiem i koniecznie jakieś promocje dla mam z wózkami zróbcie.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1
Otwarcie w maju
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szacun. Zycze powodzenia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Autohandel haha chyba auto zlom
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

jakim trzeba być idiotą żeby nazwać się hitler?!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kochani, chciałam oficjalnie potwierdzić, że w maju otwieramy w Bojanie restaurację :) Pracy jeszcze bardzo dużo , ale na maj napewno zdążymy :) Chcemy aby Bojano i okolice miało swoje fajne miejsce gdzie można miło spędzić czas przy pysznym jedzeniu. Mamy genialnych kucharzy , którzy czynią cuda na talerzu. Ma być miło, przytulnie i po domowemu.
Do wszystkich mamusiek - dziewczyny nie zapominam o Was - dzieci będą mile widziane i będą miały co robić :) Sama jestem mamą trójki rozrabiaków i wiem jakie to ważne aby rodzić mógł w spokoju chociaż przez chwilkę posiedzieć i nie biegać za dzieckiem .
Czekamy również na Wasze sugestie . Co radzicie, czego nie powinno zabraknąć ? Jakie macie wyobrażenie o wymarzonym miejscu do spotkań ze znajomymi. Piszcie. Dla nas wszystkie rady będą bardzo cenne.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 4

Miejsce dla dzieci to na pewno musi się znaleźć, jakieś ceny dobre, np. taki na codzien zestaw obiadowy dwa dania w dobrej cenie, np kursy że str restauracji , może coś takiego jak osoba zabawiająca dzieci, pani która by się dziećmi zajęła? , Jakiś plac zabaw na dworze? Brakuje u nas takich fajnych miejsc gdzie można tanio dobrze zjeść i będą atrakcje dla dzieci pod opieką kogoś.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Miało być konkursy, a nie kursy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Karolino tyle wymagań jak na jeden rok to nie za dużo? Haha najpierw restauracje potem paw? A co Ty chcesz jeść w tych restauracjach? Sałatę samą? Bo rozumiem że mięsa nie tykasz skoro zwierzaków chodować nie można bo niby głośne jak Pani darcie się na dzieci!! Lepiej żeby wgl na świecie nie było zwierzaków bo po co wystarczy Pani Karolina która tylko się wyzywa na maluchach... Szkoda gadać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Treść i styl wypowiedzi wzbudzają zaufanie. Gratuluję pomysłu. Sprawdzę i jak mi się spodoba, będę korzystać. Pozdrawiam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bardzo dziękuję. Wkładamy w tą restaurację całe serce, a szczególnie mój mąż . Gotowanie to jego wielka pasja i zawsze o tym marzył aby dobrze ludzi karmić :) A ja mu pomagam spełnić jego marzenie :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

Pomysł fajny, trzymam kciuki. Mam nadzieję, że potrawy wege też będziecie mieli :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

A jedzenie będzie takie domowe, ludzkie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

„Ludzkie” o to ciekawe , do tej pory jadałem tylko „zwierzęce „
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie wiem co ty jesz ja pytam o nasza Polskę kuchnie tradycyjna Nie interesuje mnie pizza kebab bo tego pełno
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jeśli mowa o jedzeniu czyli potrawach mogą być np.pochodzenia zwierzęcego nie spotkałem się z potrawa pochodzenia ludzkiego chyba w sensie potrawy dla ludzi ale chyba to oczywiste ze w restauracjach nie serwuje się potraw innych niż dla ludzi z tad moje zdziwienie „ludzkie,?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzieki za wyjasnienie to bardzo pouczajace w nastepnym odcinku obsluga widelca
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

OK. Smakosz,jesteś autorytetem kulinarnym , wymień wszystkie potrawy pochodzenia zwierzęcego a ja wskaże te ludzkie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ale fajna zabawa lepsza jak gra w ‘’Panstwa i Miasta’’, z chęcią bym pograł , lecz proszę mi wybaczyć obowiązki wzywają.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Drogi Anonimie, zanim zaczniesz pisać coś publicznie to może trochę znajomości ojczystego języka. Jedzenie ( jakie? ) polskie - mała litera bo to przymiotnik.
Jeżeli chodzi o Twojego "męża" to chyba ślubu nie było? Podobnie z umiejętnościami kulinarnymi. Trójmiasto jest małe a wieści szybko się rozchodzą - zwłaszcza te niedobre. Kucharze, to środowisko, które się zna i wie dlaczego i kogo się wyrzuca z restauracji.Więcej nauki a mniej kłamstwa i megalomanii ( jeśli wiesz, co to znaczy).
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

A co to kogo obchodzi czy ktoś miał ślub czy nie? Co ma piernik do wiatraka?! Co ma restauracja do tego czy ktoś ma ślub czy nie!Ludzka zazdrość nie zna granic poprostu zwłaszcza kurde w tym Bojanie!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie chodzi o brak slubu. Nikomu to nie przeszkadza. Wydaje mi się, że Ludzkie dzieci pisały o tych umiejętnościach kucharskich. Ci Państwo są znani w Trójmieście . Właściciele restauracji wyrzucają ich po 1 miesiącu pracy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo nam przykro jak czytamy takie nieprawdziwe rzeczy na swój temat. Małżeństwem jesteśmy od 14 lat i nigdy w życiu nie pracowaliśmy w żadnej trójmiejskiej restauracji. Jeżeli nie jesteście Państwo pewni, kto otwiera tą restaurację to prosimy o powstrzymanie się od nieprawdziwych oskarżeń. Bardzo serdecznie dziękujemy osobą, które wierzą że w Bojanie można otworzyć restaurację i dobrze ludzi karmić. :) Dziękujemy za miłe słowa i wsparcie :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moze pomyślisz, nim napiszesz i swoje mądrości odnośnie pisowni Jest takie cudo jak edytor tekstu, słownik i telefon sam wrzuca wyrazy z małej, bądź dużej litery. Dotyczy to rownież końcówek i mi wisi czy kucharz będzie miał morska sól czy sul pełny słój czy sluj ryby z morza dla mnie mogą być z moza byle były smaczne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A fe jaka miernota.Telefon, edytor i brak mózgu. Ciekawy jestem czy ten kucharz też go nie ma.
A swoją drogą to szkoda tej restauracji jeżeli już na wstępie takie nieuki będą tam pracowały.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

czytaj ze zrozumieniem, sam jesteś miernotą, życiowym nieudacznikiem i pewnie posiadasz papkę wypełniającą opakowanie na mózg. Dla Ciebie ważny jest wygląd kucharza, pewnie musi być wytatuowany, mieć brodę i jakiś ćwiek wbity gdzieś na twarzy. Taki, który położy dwie szparagi, liść jakiegoś zioła na pomazanym czymś talerzu, oczywiście wszystko okraszone jakąś filozofią.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

No to nazwa restauracji gotowa: "Dwie Szparagi"
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Powtórzę to co napisałam po innym postem w tym wątku. Jest nam bardzo przykro jak czytamy takie nieprawdziwe informacje na nasz temat. Małżeństwem jesteśmy od 14 lat i nigdy nie pracowaliśmy w żadnej z trójmiejskich restauracji. Jeżeli nie jesteście Państwo pewni kto otwiera tą restaurację bardzo prosimy o nie rzucanie fałszywych oskarżeń pod naszym adresem. Bardzo dziękujemy osobą , które wierzą w powodzenie restauracji i które dobrze nam życzą.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czemu nie ma nigdzie strony www lub FB?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak to wszystko pięknie brzmi.SUPER JEDZENIE,miła atmosfera itd...Ale gdzie w Bojanie????
Ludzie opamiętajcie się.Rozejrzyjcie się dookoła. Tyle restauracji i Pub był,I co?Myślicie że wy będziecie lepsi...Ludzie,tutaj wszyscy nocuje a bawią się w mieście.Po pracy siedzę w domach i to jest ich pasja..
Macie wielkie nadzieje ale to z braku rozeznania.Wystarczy policzyć jadłodajnie w Bojanie i już się włosy jeża. No chyba że będzie "za darmo albo promocja".Niestety z tego się nie da wyżyć. Na prawdę życzę powodzenia bo idea jest ok.Ale na początek to kubeł zimnej wody się przyda.
Ps.KAlina już na sprzedaż. Pyszne jedzenie i ladna sala .....i co z tego. Dworki również. ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mylisz ed dworki z knajpa niestety
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli będzie dobre jedzenie i fajna atmosfera to może się utrzymać nawet w Bojanie . W Chwaszczynie jest super pizzeria Goracy Piec i jakoś właściciel który dba o klienta daje rade . We wsiach ościennych tez jest dużo fajnych barów i restauracji . Wiec czemu nie u nas . Życze powodzenia i na pewno zajrzymy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Marzenie które drogo będzie kosztować. A ludzie tylko obiecuja a potem marudza....Takie jest Bojano!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Oby nie trzeba było wzywać p Magdy Gessler. Ale życzę powodzenia, fakt jest sporo restauracji . Pomysł dobry, oby się udał sukcesem na stałe!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Sporo restauracji hmm no jakos nie widze ich caly czas mylicie z domem weselnym pizzeria albo kebabem ???? Gdzie sa te typowe knajpy ??
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nestor, Dworki, Kalina, Magnat
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobra nie chce mi sie tlumaczyc ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kalina Magnat Dworki to sale weselne, nie mozna tam cos zjesc dobrego na codzien. A nestor to restauracja otwarta tylko w weekend.Wiec mysle ze nowa restauracja może sie utrzymać w Bojanie, atmosfera,dobra lokalizacja,pyszne i tanie jedzenie.przepis na sukces.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dworki, Magnat iKalina to domy weselne, nie wejdziesz tam ot tak żeby coś zjeść , Nestor to raczej miejsce na małą impreze (stypa, chrzciny, komunia) - tez nic z biegu raczej tam nie znajdziesz, pizzeria i kebeb - oczywiście tak ale tam to raczej młodzi ludzie stołują się na co dzień, a ja wolałbym schabowego dobrą zupkę, zrazy itd....
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

W koncu ktos logiczny
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tego co wiem to Nestor jest otwarty codziennie.
A na FB są info kiedy w weekendy mają zamknięte-rezerwacja sali.
I też mają plac zabaw itp.
A jeśli już, do przedmówców . Czy to będzie kebab, pizzeria, bar, restauracja ,bistro, pub jakby to nazwać to zawsze jest konkurencja.
Powodzenia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

konkurencja zwiększa popyt
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nestor już z zewnątrz straszy PRLem, w ogóle się nie chce wchodzić więc żadna to konkurencja. Jeżeli nowa restauracja będzie zrobiona w dobrym guście i z dobrym jedzeniem to ma duże szanse na powodzenie. Konkurencji nie ma. Kalina, Dworki, Magnat to sale bankietowe zlokalizowane w bocznych uliczkach
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Życzę z całego serca powodzenia. Trzymam kciuki żeby sie udało stworzyć fajne miejsce które będzie chętnie odwiedzane
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkańcy bawią się w mieście- tak. Ale trzeba sobie zadać pytanie dlaczego. W bojanie brak miejsca na wieczorną rozrywkę i weekendowe spotkania rodzinne. Teraz idzie lato, może warto pomyśleć o ogródku piwnym w którym będzie można obejrzeć np. Rozgrywki sportowe, może organizacja jakiś wieczorów filmowych na świeżym powietrzu tez by sie przyjęła.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dokładnie tak. Do Bojana przeprowadza się coraz więcej osób z miasta, którym brakuje fajnej rozrywki. A jeśli będzie fajnie „na miejscu” to po co płacić 80 zł za taryfę żeby gdzieś wyjsć z domu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Tak tak. Wszyscy pięknie piszą coby się przydało. A jak jest pogoda to grill w ogrodzie i pozamiatane. Bojano jest tak rozległe ,że znając życie komu będzie się chciało iść z buta (nawet 2 km i więcej) po tych naszych zarąbistych dziurawych drogach może powrót w deszczu na 2 browary.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

W mieście może tak (kilkanaście -kilkadziesiąt tyś. mieszkańców), ale nie na wiosce.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Karol, "schabowy, zrazy"... pomyśl o szkodliwości hodowli dla środowiska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nestor otwarty jest od wtorku do niedzieli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jakbys wszedł, to byś się przekonał jak jest tam smacznie. Wygląd, to.kwestia gustu. Mnie do restauracji przyciaga dobre jedzenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Fajnie żeby było domowe jedzenie typu schabowy ,devollaile , jakieś drinki ( albo mała karta z alkoholami ) żeby można było posiedzieć , fajnym rozwiązaniem byłoby też jakieś ciasto dnia czy coś w tym stylu. :)
Dużo jest pomysłów polecam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Drodzy Właściciele nie zapomnijcie o daniach dla dzieci niech nie będą to nuggetsy tylko np. klopsiki z indyka w białym sosie z buraczkami, spaghetti, kotlecik z mizeria .Niestety często te dania to małe koszmarki w wygórowanej cenie. a takie danie powinno kosztowac ok 12zł. No i pyszne domowe ciasto by sie przydało z dobrą kawą bo jak ostatnio chciałyśmy pójść na kawę we trzy mamuśki została nam kawiarnia w supermarkecie w Osowej :/ pomysł który się sprawdza to tak jak w Ameryce kawa z dolewką na którą można liczyć od uśmiechniętego kelnera ( nie nabzdyczonego żre musi ci dolać kawy "za darmo"). Pozdrawiam i trzymam kciuki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

:-))) Ameryka w Bojanie . I kawa pewnie za 2 zł. A kelner w wieku 20 / 25lat muskularny wysoki z zamiłowania ratownik, ale nie łysy.
Ludzie jak czytam te wasze wypociny co mają zrobić właściciele aby wam dogodzić to naprawdę życzę im by wytrwali do wiosny.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wszyscy by chcieli najlepiej za pół darmo i żeby to było najsmaczniejsze na świecie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Czy coś wiadomo już kiedy otwarcie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Życzę powodzenia, chętnie wstąpię na dobry obiad z dzieciakami. Proszę się nie przejmować hejtem, ludzie zazdroszczą i tyle.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mieszkamy w Bojanie kilka lat, z naszych rodzinnych spostrzeżeń w odniesieniu do miejsc, gdzie można coś zjeść blisko poza domem:
- generalnie smacznie gotuję, ale niekiedy nie mam na to czasu, więc z rodzinką najczęściej jedziemy do Chwaszczyna Gorący Piec - smacznie, każdy zadowolony i my i dzieci, fakt jaka cena taka jakość ;) właściciel ma wyczucie smaku i fajne pomysły
- Bazylia pizzeria odpada - myślę że każdy wie dlaczego .....
- Nestor - korzystaliśmy z usług podczas imprez zamkniętych - pyszne jedzenie, pięknie podane, również zamawialiśmy catering do domu, smacznie, świeżo, obsługa super tylko sama restauracja może nie zachęcać do odwiedzin, no nie wiem, może nie zbyt przytulnie, brak klimatu, albo po prostu zbyt pospolite menu, mam na myśli to, że my lubimy różne kuchnie: japońska, chińska, wietnamska, włoska, meksykańska i wtedy dokonujemy wyboru, właściwie nie jedliśmy nigdy w Nestorze obiadu, to tak trudno się wypowiedzieć
- Doner Kebab - sorki nie dla nas, pewnie młodzież, oby szybko, oby tanio, oby niezdrowo ;)
- Magnat - wesela ... więc odpada obiad rodzinny w niedzielę :) czy sobotę
- Kalina to samo
Ogólnie według mnie w naszym kochanym Bojanie jak są piękne upalne dni, wszyscy mamy domek mniejszy lub większy, jest spokój, zacisze, robimy sobie grilla do tego piwko, dzieci w ogródku, muzyczka w tle, na spokojnie siedzimy ile chcemy, kładziemy się spać jak przyjdzie czas, więc myślę, że jeśli powstaje nowa restauracja to nie po to, żeby się wyciszyć, wypocząć lub mile spędzić czas , tylko po to żeby ewentualnie smacznie zjeść, cena nie ma chyba znaczenia, bo jak kogoś nie stać to sam w domu pichci ;) ma być pyszne jedzenie. To może w dobie trendu zdrowego odżywiania (a ja to popieram) więcej świeżych sałatek, dań wegetariańskich, dań lekko strawnych, bo tak szczerze polską kuchnię mamy w domu, no my np. na schabowego z ziemniakami i kapustą nie pójdziemy ;) jest opcja w Kielnie i mega przesadzają z porcjami w dość rozsądnej cenie.
Jednak życzymy Państwu powodzenia i nie sugerujcie się złymi, bardzo negatywnymi opiniami, my sądzimy, że to sfrustrowana konkurencja, a to w każdej branży jest nagminne, więc lepiej nie odpisywać na złośliwe zaczepki. Może to też zazdrośni ludzie (mentalność Polaka, a szkoda i smutne to, że sobie nie kibicujemy, no chyba że w sportach). Trzeba ryzykować i realizować swoje marzenia. Z pewnością skosztujemy kuchni i zobaczymy co dalej :)
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rodzinko z Bojana przylaczamy sie. Bardzo trafny post. Zyczymy wlascicielom wytrwania i powodzenia.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam. Zycze Panstwu powodzenia i samych sukcesow. Ciesze sie ze takie miejsce powstalo. Co do pomyslow to bardzo chetnie korzystalabym z opcji danie dnia czyli pronocyjnego dania obiadowego na wynos.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam dzisiaj z siostrą na otwarciu, jak się okazuje. Przyjemny wystrój, miłe powitanie, dobra muzyka ale przede wszystkim bardzo smaczna ryba. Moja siostra, wielbicielka ryb, stwierdziła, że nie będzie musiała już jechać do Rewy gdy zawita ponownie w Polsce bo ta tutaj to "rekord świata"
Na mój gust trochę mało potraw wege, może choćby naleśniki ze szpinakiem, skoro macie je w ofercie na słodko ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Grunt zeby kibel byl czysty!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie jest ten super kucharz co robi cuda na talerzu :)?
Nowy szef tak szybko?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ktoś organizował imprezę w lokalu i mógł by się wypowiedzieć czy poszło ku lepszemu bowiem szukam miejscówki na 30 urodziny .Na fejsie faktycznie dużo opini z grupy znajomych także ciężko obiektywnie ocenić wpisy .Dziekuje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

"Młodym być i więcej nic"- jak w piosence. Wiele sukcesów i przyjemności w życiu, dużo życzliwych ludzi wokół. Carpe diem!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Witam,
Wydaje mi się , że najlepiej będzie jeżeli Pan/Pani sam/a przyjdzie i zobaczy jak jest. :)
Organizujemy bardzo dużo imprez okolicznościowych i zapewniam, że wszystkie należały do bardzo udanych. Ale oczywiście to Państwo muszą poczuć się u nas dobrze. Zapraszam w niedzielę na obiad. Niedziela jest dniem kiedy odwiedza nas bardzo duża liczba gości i wtedy chyba można najszybciej zweryfikować czy radzimy sobie z tłumem, czy wszystko z kuchni wychodzi sprawnie i czy obsługa jest miła i uśmiechnięta :) Bo co do smaku to zapewniam, że nie będą mieli Państwo uwag. Serdecznie pozdrawiam Kamińska
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

W bojanie jest pizzeria, chyba wystarczy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Jedzenie ogólnie dobre, ale ceny masakrycznie wysoki. Wolę swoje sprawdzone miejsce jakim jest Nestor. I nie- nie jestem właścicielem.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

również potwierdzam, jedzenie spoko ale porcje małe a cena wysoka:/
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

pewnie, za darmo najlepiej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

W końcu odwiedziłem i oto moja opinia:

Plusy:
Jedzenie dobre, ładnie podane, cenowo podobny poziom jak w centrum Gdyni.
Obsługa miła, wystrój ładny nie męczy, muzyka jest ale nie przeszkadza w rozmowie, dodaje atmosfery

Minusy:
Żeberka jakkolwiek bardzo smaczne to trafiłem na kilka małych fragmentów kości, powinni je lepiej wypłukać przed upieczeniem.
I największy minus: na rachunek czekałem 30 minut. Rozumiem że były godziny szczytu ale podwójne upominanie się o rachunek nie przystoi. Nastepnym razem po prostu wyjdę i obsługa będzie musiała mnie gonić ;)

Koniec końców polecam, w okolicy nic lepszego nie ma :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja natomiast nie Polecam że względu na nie fajne podejście. Prośba o przesłanie informacji z menu i podstawowych informacji o wynajmie sali na imprezę pozostała bez odpowiedzi. W taki sposób na pewno nie zyskacie klientów.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, nie wiem jak to się stało, że nie otrzymał Pan od nas informacji na powyższe tematy. Zawsze odpisujemy. Ale jeżeli to niedopatrzenie z naszej strony to bardzo przepraszam. Napewno zwrócę teraz szczególną uwagę na zapytania do nas przychodzące. Jeżeli może nam Pan wybaczyć wtopę to proszę o telefon bezpośrednio do mnie, napewno udzielę Panu wszelkich informacji.
tel 609 220 730 Magda Kamińska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No cóż jako realny ojciec założyciel tego postu przyznam po paru miesiącach, co w mojej ocenie następuje:
1. Restauracja fajnie wpasowała się w nasze Bojańskie realia, po 3 miesiącach dalej działają i wygląda, że będzie szło im coraz lepiej, czego oczywiście życzę .
2. Menu nieduże, co jest zaletą, jedzenie na przestrzeni tych miesięcy działania zróżnicowane, zdarzały się pomyłki, nawet spore, ale też są i perełki ( aktualnie zasmakowałem w jedno z najsmaczniejszych dań w karcie - żołądki w sosie koperkowym- nie jadłem takiego cuda od dzieciństwa i tak się składa, że to akurat jedno z najtańszych dań 19 zł - polecam !) Dania podane są po średnio 15-20 min, to dobry wynik. Żeby przymilić się malkontentom i żeby nie być stronniczym przyznam, że tej klasy restauracja nie ma prawa spartolić zwykłych "ziemniaków z wody" , a jednak tak się zdarza. Wprowadźcie pure ziemniaczano-marchewkowe i będzie hicior ! No i chleb na poczęstunek ze smalcem nie może być z przed 3 dni, a na każdym stole musza być serwetki...to małe szczegóły, ale co wrażliwsi pedanci mogą być krytyczni. Tak zgodzę się, obsługa czasem "jakby nieobecna" ale zachowanie powiedziałbym prawidłowe, trzeba szkolić i wymagać, właściciele winni wyrywkowo na odchodne rozmawiać z klientami ( jeśli się na to zgodzą, nawet za wypełnienie ankiety winni dostawać jakiś skromny gift np piffko gratis next time)
3. Wystrój lokalu świadczy o tym, ile trudu i kasy wrzucili właściciele dużo ryzykując w takim miejscu , szacun za to , fajnie jest gdzie wpaść na pifko kulturalnie na coś odmiennego niż pizza/ kebab, choć klimat naszego baru bojańskiego "na zkręcie" jest też mi bliski, lubię tam jeść i to się nie zmieni ! :) Dla każdego więc coś się znajdzie. Zdecydowanie Restauracja CZAS & SMAK predysponuje do najbardziej eleganckiej jadłodajni w okolicy, gdzie nie wstyd zaprosić rodziny/ klientów na rozmowę.
4. Co do cen w restauracji, bo często do tego "dąsy są na forum" powiem tak, w Bojanie i okolicach co do zasady nie mieszkają biedni ludzie, wyposażenie i adaptacja lokalu to ogromny nakład kasy, który musi się zwrócić, takie są prawa biznesu. Ceny standardowe w menu są w mojej ocenie jednak delikatnie za wysokie, żeby uczęszczać tam np raz na tydzień. Czteroosobowa rodzina zostawi lekko 150 zł z wspólnym kompotem ! :) Jak dojdą zupy i desery i jakieś piffko to 200-250 zł się zrobi. To już są mniej przystępne ceny , choć w Trójmieście normalne i nikogo nie szokujące. Proponuję więc ceny w menu zostawić, a pomyśleć nad aktywizacją lokalesów jakimiś specjalnymi promocjami/ wydarzeniami kulinarnymi, żebyście nie tylko w niedziele mieli komplety, ale w pozostałe dni.
5. Zdarzały się np. fajne eventy w wakacje, nie monitorowałem tego na FB, ale wierzę, że właściciele byli aktywnie współorganizatorami tych zdarzeń i dzięki za to. Póki co aura dopisuje, ale niebawem niestety przyjdą jesienno-zimowe długie wieczory i warto "menejdżment" lokalu zmusić do kreatywności , miejsca jest dość, żeby zrobić jakieś ciekawe spotkania tematycznie, nawet z płatnymi wejściówkami, ja dojdę na piechotę, ale może w jakiś "saturday night" z promocją podwózki do domu w obrębie 10 km po wydaniu np min 50 zł. Oczywiście nie zapominajcie o mamach z wózkami, jakiś baby tuesday na 13:00 zrobić, co by się mamy spotykały, może jakieś bajki dla dzieci, specjalna zupka dnia dla dzieci ( pewnie delikatna pomidorowa :) Ja sam chętnie wpadłbym ( jak spora część "facetów" z Bojana) np na sobotnią degustację piffka, pogadajcie z jakimś małym lokalnym rzemieślniczym browarem, zrobić na próbę taki event, do tego jakieś wypieki lekkie do piffka własne, w pakiecie za np 40 zł byłyby 3 małe piffka z pakietem przekąsek, a jak się jeszcze jakiś meczyk trafi, to bajka ! Sala jest fajna, może przed adwentem warto na próbę jakąś imprezę zrobić , niekoniecznie taneczną, jeśli nie taki jest charakter lokalu, ale może jednak... parkiecik 4x5 m wygospodarujecie na pewno ! :)

Niezależnie od dalszych losów restauracji , na fali wcześniejszych i kolejnych przyszłych opinii na forum jeszcze raz gratuluję właścicielom pomysłu i odwagi. Fajnie, że jesteście, życzę powodzenia, również w fantazji i inicjatywie przyciągania i rozwoju lokalu i żeby Was nigdy "ta z pokręconymi blond lokami na głowie" nawiedzać nie musiała ! :) :) :)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zgadzam się z opinią w 100%.

Ale tak na przyszłość błagam, proszę używaj poprawnej formy wyrazów: "piwo", "piwka", "piwko".
Nie jestem pedantem ani "gramatycznym nazistą", chodzi o przyszłe pokolenia i fakt że gramatykę najłatwiej się przyswaja poprzez czytanie tekstów.

PS Jestem piwowarem domowym dlatego też zwróciłem na to szczególną uwagę. :)
PPS Dla potomnych, zapamiętajcie: wagą ważymy, ale jak produkujemy piwo to je warzymy :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziś jadłam z rodziną pyszny obiad. Polecam!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szukają pracowników tam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziś jadłam, pycha
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miesiąc temu byliśmy z obcokrajowcem w restauracji. Zamówiliśmy dania, które zawzyczaj jemy wiec było Ok. Jedyna sugestia żeby jednak była lepsza dostępność mocnych alkoholi z łódki. Ale, podejście i pomoc właścicieli, którzy spełnili nasze życzenia „ponad zakres usług” to naprawdę olbrzymi plus który idzie w świat. Dziękujemy i pozdrawiamy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Miało być “ dostępność alkoholi zimnych z lodowki”
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

A żeberka I żołądki. Hmmmm, pycha
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam, jest nam zawsze bardzo miło jeżeli możemy spełnić życzenia naszych gości. Bardzo Państwu dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tak po ludzku powiem, że aż mi się łza w oku zakręciła bo powoli społeczność nasza zaczyna się do nas przekonywać i zauważa też plusy a nie tylko minusy.
Wszystkie Pana pomysły są rewelacyjne i napewno zaczniemy je wdrażać :) O i mamy wirtualnego managera, bo do tych w realu nie mamy kompletnie szczęścia. A tymczasem zapraszamy na imprezę Andrzejkową z tańcami i pysznym jedzeniem :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

Bardzo chętnie przyjdę i zgłoszę wszystkie swoje sugeste, tak żeby biznes się kręcił w najlepsze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też byłem mega pozytywnie nastawiony. Kibicowałem temu przedsięwzięciu. Pojechałem na wspólny rodzinny obiad i więcej moja noga tam nie stanie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

Moze jakiś powód tak, krytycznej opinii
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jasne.
1. Godzina 13 a zimno że w kurtkach dzieci siedziały.
2. Aspiracje do nazwy restauracja a obrusy brudne jak stół w barze mlecznym.
3. Kompot domowy- buahaha
Kelner po zwróceniu uwagi sam ocenia że rozwodniony za bardzo. I nawet słowo przepraszam nie padło mimo że zamówiony był cały dzbanek.

Jeśli zaprzeczycie to ja chętnie pociągnę temat bo nie mam nic do ukrycia a to co piszę to fakty.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chryste panie. Z ciekawości zerknęłam sobie na menu i troszkę umarłam. Nie ma takiego miasta Londyn... Wróć. Nie ma takiego dania "pirre ziemniaczane". Jest puree. A porridge to owsianka, na litość boską. Rozumiem, że "dodatki skribowe" to miały być dodatki skrobiowe, literówka, trudno, ale skim accessories? Startujecie w konkursie na głupotę roku czy co? O co chodzi z tym skim, nawet nie zamierzam zgadywać (Będziecie obierać akcesoria? Kraść je? Muskać? Kończą mi się pomysły), ale dodatki to po angielsku extras. A to tylko jeden mały fragment, reszty nie chce mi się czytać. Honestly, pożałowaliście kasy na tłumacza i wrzuciliście menu w google translate? To już lepiej było nie tłumaczyć wcale...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Aaa, no i spojrzałam jeszcze dalej, po co mi to było? Puree (oczywiście pisane "pirre") ziemniaczane jako "potato pancake", nie no brawo. W sumie puree i placek ziemniaczany to przecież jedno i to samo. "Paprika", rozumiem, że posypujecie to nieszczęsne danie papryką w proszku? Bo jeśli nie, to chodziło raczej o bell pepper. Kasza bulgur to po prostu bulgur, a nie żadne bulgur grits, grits to ugotowana już kasza kukurydziana (względnie żwir)... Boziu... Home-made cakes to ciastka domowej roboty, jeśli podajecie gofry z ciastkami... Ale myślę, że chodziło raczej o ciasto, czyli dough. A mówi się po prostu home-made waffles. Taaak. To ja życzę miłej nocy, bo mogę tak do rana.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bardzo słuszne uwagi .Dlatego wykształcenie ,wiedza i konsekwentny profesjonalizm kosztuje.Nie ma co punktować dalej bo za chwile gotowe menu ułożysz .
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ida, lepiej uważaj bo właściciel uwielbia grozić wszystkim mniej przychylnym sprawą w sądzie za zniesławienie, pomówienie itd
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na groźbach się kończy bo najwyraźniej tak samo jak znajomość własnego menu ma pojęcie obowiązującego prawa .Restauracja to nie praca dla siebie ale praca na rzecz innych czyli nas klientów i wyrażenie opini mieści się jak najbardziej w kodeksie chociażby przyzwoitości .Prowadząc działalność każdy z nas wystawia się publicznie na ocenę klientów i jest to wpisane w ryzyko przedsięwzięcia .Oczywistym jest fakt ze każdemu się nie dochodzi.Ja osobiście nie zaglądam bo mam wyrobioną opinie o miejscu i jest to bardzo indywidualne podejście do własnych potrzeb i zaufania jakim miał bym obdarzyć serwowane dania .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pozostało tylko życzyć więcej pokory ,mniej własnego ego i tupetu który zakłóca prowadzoną działalność .Pozytywnego nastawienia dla gości których sie przyjmuje i mniej pretensjonalizmu do życia .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zabawnym jestem fakt ze to Pani właściciel udziela się na forum w kwesti restauracji a z tego co pamietam to Pan właściciel miał w sobie pasje ugościć potencjalnych klientów i „nakarmić „ w jednym z postów .Zostawiam do przemyślenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przez bardzo długi czas kibicowałam, trzymałam kciuki, specjalnie na forum pisałam same zalety ale...
1. Jedzenie - pozostawia naprawde wiele do życzenia. Żurek niby na zakwasie, ale bez smaku. Rosół jak woda. Schabowego udało mi się tylko raz zjeść dobrego, wczoraj był suchy jak wiór a poprzednio mięso chyba trochę „przeleżało” w lodówce. Kaczka - nie komentuję.
Nie są to jedyne dania które jedliśmy.
Chleb, smalec i ogórki pycha, ale ogórki sugeruję bardziej wyeksponować, gdyż jest trudność z wyciąganiem ich.
2- obsługa - słysząc kolejny raz, że kelnerka nie wie lub podaje gorące napoje dwóm osobom w odstępach 10 minut? Hmmm
3- ceny, to chyba największa bolączka. Rozumiem że jakość kosztuje, ale tu niestety nie idzie to w parze. Burgery w trójmiejskich burgerowniach w centrum średnio 10 zł tańsze. grzane piwo 19 zł to chyba nieporozumienie, tym bardziej że jedno z dwóch zamówionych dostaliśmy tak słodkie że nie dało się wypić. Ceny pierogów takie, że w bardzo dobrych pierogarniach w trójmiescie, Krakowie, Warszawie i Wrocławiu można zjeść o wiele większą porcje i na prawdę są pyszne.
Desery- tylko gofry i lody (w zimie) to jakieś nieporozumienie.
Reasumując, Państwo właściciele, postawcie na jakość lub przy takim standardzie potraw obniżcie ceny o około 10 zł.

A może zaaranżujcie jedną część z zadaszonego tarasu na typowy pub z piwem, przekąskami i muzyką?

Powodzenia
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uwazam ze ta buda sie niedlugo zamknie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Patologia !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie tak szybko się zamknie .
Gdynia lub Gdansk ceny bardziej przystępne a dania bardziej wyraziste i sprecyzowane .Dzierzawa za lokal o podobnym metrażu około 10 tys miesięcznie i dają radę
.Tutaj brak opłat opłat z tytułu dzierżawy a ceny z kosmosu.
Fakt ze weekendy ratują działalność bo człowiek leniwy i jak wolne od pracy ma ochotę wyskoczyć w gościnę .Glowne opłaty to personel który to ciagle się zmienia co by wskazywało na to ze coś nie halo .Zawsze można im wmówić ze to przez nich nie idzie i wyjdą bez wypłaty.Kwsetia tego jak bardzo w to uwierzą i będą walczyć o swoje.Czas pokaże kto miał racje a właścicielom życzę wszystkiego dobrego .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jednakowoż wolę w weekend pojechać do sprawdzonej restauracji w Gdyni z podobnymi cenami która mnie jeszcze nie zawiodła.
Polecam np. Zante na Władysława IV, i żeberka "Rack of ribs" mmmm pycha!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wystrój i klimat - całkiem przyjemnie. Jedzenie dobre, ale niestety nie za tą cenę, w tej lokalizacji. Miarka się przebrała jak za czekoladę z automatu, na wynos, w papierowym kubku skasowali nas 19 zł... Czas oczekiwania na zamówienie (niedziela, godzina szczytu, około miesiąca temu) to ponad 1,5 godziny. My zdążyliśmy skoczyć mszę świętą, ale widzieliśmy jak ludzie wychodzili poirytowani jeszcze przed otrzymaniem zamówienia...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Władysława IV warto odwiedzić również Cozzy i Pueblo
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bar mleczny słoneczny
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ooo i obrzydliwe zapiekanki spod infoboxa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pyszne zapiekanki mają w Karczmie Kielno, w ogóle bardzo dobre jedzenie i klimat, świetna obsługa. Ceny zupełnie umiarkowane. Osobiście uwielbiam tam jeździć.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Sluchajcie żadna inna knajpa w Bojanie nie ma tylu komentarzy odnośnie kazdwgo wydanego dania, a (delikatnie mówiąc) daleko im do ideału.
W czym leży problem tak na prawdę? Może ktoś się wypowie - tak szczerze - bo to już się nudne robi.
Byliśmy tam na obiedzie (nie raz) i nominacji Michelin może nie dostaną, ale zdecydowanie zawyzyli poziom uslug gastronomicznych w rejonie za co im mega dziękuję.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

A ja zycze powodzenia wlascicielom i bardzo bym chciala zeby restauracyjka utrzymala sie i bylo w bojanie takie miejsce gdzie mozna wieczorkiem wyjsc, posiedziec bez wzywania taksowki. Bylam kilkarotnie i nie zgodze sie zeby bylo cos nie tak, jak dla mnie smacznie i przyjemnie, zawsze bylam proszona o opinie, ktora wyrazalam na miejscju, za i przeciw. Problemy kadrowe i zgranie kadry tak zeby wszystko pasowako to zawsze bolaczka i wymaga czasu, obserwacji i mam nadzieje ze wlasciciele przetrwaja, nie poddadza sie i wkrotce beda cieszyc sie swoim sukcesem. Widze ze wkladaja w to serce, a niestety polacy maja taka przyware i czesto lubia zbeszczescic, oczernic, zniechecic i naprawde trzeba byc silnym zeby temu nie ulec. Trzymam kciuki i zycze zeby tym co wyrazaja ostra krytyke kiedys szczeki opadly, ciekawe czy wtedy beda umieli powiedziec przepraszam i oddaje szacunek. Powodzenia
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

A tym co wola gdynie, nic nie stoi na przeszkodzie, jedzcie tam, nikt nikogo nie zmusza. Ja chcialabym zeby bojano rozwijalo sie i zeby mlodziez miala sie gdzie spotkac nieopodal domu, takich miejsc tu nie ma. I jest szansa ze moze takie byc, oby udalo sie bo, wklad pracy i pieniedzy byl napewno ogromny, fajnie gdyby sie wszystko ulozylo. A jak macie zastrzezenia, powiedzcie to wprost wlascicielom co wam sie nie podoba, oni zawsze prosza o opinie ale nie musi to byc oczernianie na forum choc zapewne niektorym tak latwiej, nie maja odwagi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie zrozumcie mnie zle, cieszy mnie ze mamy "pod reka" restauracje z jakoscia wyzsza niz przecietna w okolicy. I bede korzystal z ich uslug w przyszlosci. Ale nie dlatego ze cos mnie w niej zachwycilo, ze znalazlem potrawe ktora bede zawsze zamawiac bo lepszej w zyciu nie jadlem, jak np. zeberka w Zante, zurek w Mulku, zupa meksykanska w Pueblo, spaghetti bolognese w La Vita. Bede tam wracal bo jest blisko i dobrze, bez szalu ale dobre :)

Pozdrawiam wlascicieli i zycze powodzenia, oby restauracja przetrwala jak najdluzej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Super napisz jeszcze gdzie jadasz spagetti, pierogi, rybę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

W bazylii haha
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Brazyli?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czytaj ze zrozumieniem, napisalem gdzie jadam spaghetti :D
Pierogi tylko u mamy, a ryba tylko przyrzadzona samemu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

ok. pochwaliłeś się jakim jesteś światowcem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tak, polecilem restauracje z Gdyni, znaczy jestem swiatowcem...
Jak sie czepiac wypowiedzi to przynajmniej przygotuj argumenty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Kielno Karczme polecam, Kaszub " jest tam wspanaily, kotlet po ksubsku , miodzio !!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Debata wyborcza 17 kwietnia godzina 14.15 (14 odpowiedzi)

Nareszcie będzie szansa na merytoryczne porównanie kandydatów.

Policja z Szemuda (7 odpowiedzi)

Wójt zbudował nowy posterunek w Szemudzie koło jego centrum samorządowego. Wszyscy się...

nauki wójta (10 odpowiedzi)

Czasy mamy inne, inne rządy i pojmowanie uczciwości. Czy nie powinno się wrócić do wydatków na...

do góry