Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maria - opinia Konkretny i profesjonalny adwokat
~Maria
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 26 kwietnia 2023

Magda - opinia Polecam każdemu, komu zależy na profesjonalnym podejściu. Sprawa poprowadzona...
~Magda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 czerwca 2022

Bertrand Z - opinia wątek zamknięty Miałem podbramkową sytuację z rozwodem, znajomi którzy się rozwodzili...
~Bertrand Z
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 listopada 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Pan Michał Mindykowski był moim pełnomocnikiem przez 3 lata trwania niełatwej...
~Joanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 maja 2021

Patrycja Z. - opinia wątek zamknięty Mecenas prowadził moją sprawę rozwodową z orzeczeniem winy męża, od listopad...
~Patrycja Z.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 maja 2021

Agnieszka W. - opinia wątek zamknięty Po kilkunastu miesiącach zdecydowałam się zmienić adwokata właśnie na pana...
~Agnieszka W.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 listopada 2020

Karol Wojarski - opinia wątek zamknięty Moja firma z pełną satysfakcją korzysta z usług kancelarii - głównie w...
~Karol Wojarski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 sierpnia 2020

Polecam wątek zamknięty Polecam! Sprawa o podział majątku przeprowadzona naprawdę sprawnie, aż miło...
~Rafał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 października 2018

Porada prawna wątek zamknięty Zdecydowanie polecam... Niepierwszy raz korzystalem z rad pana Mindykowskiego...
~Marek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 października 2018

Rozwód wątek zamknięty Jestem wdzięczna przede wszystkim za ostateczne zdecydowanie się na moją...
~Jola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 września 2018

alimenty wątek zamknięty serdecznie polecam, pan Mindykowski to nie tylko świetny specjalista z...
~emilia z
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 września 2018

Podział majątku wątek zamknięty P. Mindykowski to wybitny, znający się na rzeczy prawnik. Dzięki jego...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 lipca 2018

sprawa rozwodowa wątek zamknięty rozwod nareszcie mam za soba dzieki kompetencjom i zaangazowaniu pana...
~oliwia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 lipca 2018

Podział wątek zamknięty Miałem trudną sprawę spadkową z podziałem majątku, sytuacja wymagała dobrej...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 maja 2018

Wszystko w porządku - polecam wątek zamknięty Wszelkie porady prawne pomogły mi w zrozumieniu mojej aktualnej sytuacji....
~Marzena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2018

prawo alimentacyjne wątek zamknięty Cieszę się, że dałem się przekonać pozytywnym opiniom na temat...
~Mateusz S.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2018

Porada prawna / sprawa o alimenty wątek zamknięty Sprawę o alimenty w moim przypadku udało się panu Mindykowskiemu poprowadzić...
~Wilska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 października 2017

Rozwód i alimenty wątek zamknięty Tylko dzięki pomocy pana Michała udało mi się uniknąć przegrania sprawy...
~Maciej T.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 września 2017

Pozytywne załatwienie sprawy wątek zamknięty Prowadził moją sprawę w związku z uregulowaniem kontaktów z dziećmi z mojego...
~Edward
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 lutego 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry