Widok

Rafał Gasiński - "lekarz prostak"

Przychodnia Jasień Temat dostępny też na forum:
Lekarz określając kolokwialnie gbur!!! Nie mając pacjentów w kolejce nie chce przyjąć kobietę w 35 tygodniu ciąży - przyszłam z konkretnym problemem. Jest ironiczny i nieuprzejmy ! Brak kultury osobistej nie dopuszcza do zdania dopóki swego nie wykrzyczał... wyglądem i stylem przypomina przysłowiowego "dresa, z blokowisk" i tak też się zachowuje więc jest w tym wszystkim jakaś spójność :D
O D R A D Z A M ! ! !
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

W tej przychodni takie zachowanie lekarzy to norma... pacjenci traktowani sa jak przeszkadzajacy petenci .. począwszy od rejestracji wszyc=scy są nadęci i robia wielką łaske że wogóle sie odezwą do pacjenta! Gasiński to juz wogóle bez komentarza... w czasie przyjmowania pacjenta nie odrywa rąk od laptopa grając sobie w grę... szczyt bezczelności!! Dziwie sie że ludzie tam jeszcze chodzą bo należy uciekac z tej przychodni jak najdalej!! Ja zmieniłam przychodnie i w końcu jestem traktowana jak należy...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

http://www.gdansk-jasien.mojeosiedle.pl/viewtopic.php?t=8793

w temacie, zapraszam:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Jasień

Czy ktoś żałuje zakupu mieszkania na kredyt? (413 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanie do osób, które kupiły mieszkanie na kredyt: czy żałujecie, że wzięliście...

Prośba o pomoc gdzie warto mieszkać - zakupić mieszkanie, szereg. (25 odpowiedzi)

Jak w temacie prośba o pomoc dla ludzi z 3 miasta . Chce przeprowadzić sie do trójmiasta . i...

Linea (16 odpowiedzi)

Składające się z zabudowy wielo- i jednorodzinnej osiedle Linea powstaje na styku dwóch dzielnic:...

do góry