Widok

Ratujmy Mikołaja

Ratujmy Mikołaja Temat dostępny też na forum:
Opinie do filmu: Ratujmy Mikołaja.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ratujmy Mikołaja

Beznadzieja i porażka, strata czasu i pieniędzy, nuds, nuda, nuda kino śpi. Córka pytała kiedy wyjdziemy z kina.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo Slaby

Bardzo slaby nie zrozumialy dla dzieciaczkow!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Złooooo.... nie zapominajcie dzieci, że zło jest wszędzie;-)

No niestety, królował negatywny bohater i jeszcze brzydsza od niego mamcia. Niezrozumiałe dla 4,5 latki a chciałam jej pokazać śliczna historię o tak kochanych przez nas Świętach BN. Dzieci na sali się bały, a liczyłam na klimacik świąteczny...po co zawsze to zło w takich proporcjach?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Filmy

Za duży na bajki 3 (3 odpowiedzi)

Opinie do filmu: Za duży na bajki 3 . Przeczytaj o filmie.

Dzień objawienia (18 odpowiedzi)

Opinie do filmu: Dzień objawienia . Przeczytaj o filmie.

Ojczyzna (5 odpowiedzi)

Opinie do filmu: Ojczyzna . Przeczytaj o filmie.

do góry