Widok

Reda, Rumia - dojazd

Witam, szukam domu w okolicach Trójmiasta i zastanawiam się nad Redą, Rumią i okolicami. Jak wygląda czasowo dojazd w godzinach szczytu do centrum Gdyni? Pół godziny wystarczy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma znaczenia czy to Rumia Reda czy inne obrzeże 3miasta, wszędzie nie ma łatwo z dojazdami. Jedyne co mogę powiedzieć że oba te miasta są ok, ale będzie gorzej bo z każdym dniem bloków przybywa a drogi wciąż te same i nawet nie ma planów na to by to zmienić. Ja rano jadę 3km 15-20min, ale już się przyzwyczaiłem. Kogo obchodzi komfort mieszkańców, najważniejsze że deweloper kasę inwestuje i buduje. Im więcej mieszkańców tym więcej podatków do miejskiej kasy. Komfort Twojej egzystencji i tak nikogo nie zainteresuje. Jeśli chcesz do Gdyni dojechać w pół godziny to tylko SKM-ką.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z Rumi do Gdyni Głównej 17 min skm, krócej niż z wielu dzielnic Gdyni. Sopot 30 min, Gdańsk Główny ok 1h. Mieszkałam w Rumi 20 lat i chętnie bym tam wróciła, wszystko w zasadzie masz na miejscu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

...gs, gops, przystanek PKS i zakład pogrzebowy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jasne, dziękuję za Wasze wypowiedzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Jakie biuro nieruchomości polececie ?? (92 odpowiedzi)

Jakie biuro nieruchomości polecacie ? . Mam zamiar sprzedać mieszkanie , a potem kupić większe...

ogród (17 odpowiedzi)

Jak macie urzadzony? tak aby nie było trzeba dużo w nim robić:)

gdzie kupic tanio zlew do kuchni w Gdańsku (6 odpowiedzi)

witam, pytanie jw., w sklepach typu castorama praktiker? a moze gdzies w mniejszym sklepie?

do góry