Widok

Reda kosciół św.Antoniego

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
czy jest któs na forum z Redy?
a jeszce lepiej jak już miał lub bedzie bral slub w Parafii św. Antoniego - to ten maly kościółek przy osiedlu Semeko.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem z Redy i należę do parafii św. Antoniego. Dopiero szykuję się do ślubu, więc nie powiem Ci jak to wygląda. Sama biorę ślub w Sopocie, ale formalności będę załatwiać w Redzie. Dodam na pocieszenie, ale Ty pewnie to już wiesz, że nasz proboszcz jest bardzo miły i raczej nie będzie stwarzał sztucznych problemów.

Życzę miłych przygotowań do ślubu.madzia i bartek napisał(a):

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej tez jestem z redy ale naleze do kosciolka kolo polo ale mopja kzuynka miala w tym kosicle co wy i byla tez zadowolona naprawde mowila ze niema zadnych problemow i super atmosfera niestety ja w mojej parafi tego niemialam bo moj proboszcz niezgodzil sie na jakakolwiek dekoracje u musielismy zmieniac koscilo:(

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia22 napisał(a):

...
> niezgodzil sie na jakakolwiek dekoracje u musielismy zmieniac
> koscilo:(
>
>

Moze by tak najpierw do Worda, sprawdzić czy nie jest tekst na czerwono i wtedy tutaj - co by inni zrozumieli...

A wracając do tematu... Należę do tej parafii choć akurat my ceremonię mieliśmy w Rumi. W sierpniu byłem na ślubie w tym kościółku. Bardzo przyjemnie, bardzo indywidualnie, prywatnie i konkretnie. Wszyscy byli raczej na "tak". Przy załatwianiu formalności - zero kłopotów...

No i jeśli to jest jakiś argument (dla mnie to akurat miało najmniejsze znaczenie) - można stroić kośćiół św. Antoniego...

Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
marcinek dzięki, własnie mi o to chodziło czy mozna stroic kosciól bo poszlismy za ciosem i zanim sie zapytałam proboszcza jak to u nich wyglada to zarezerwowalismy firme...
myslalam ze na koledzie bedzie Proboszcz albo moze ks. Piotr ale byl diakon Julian wiec nawet nie poruszalam tematu.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Reda

Szukam ekipy remontowej w Redzie stan deweloperski od sierpnia. (5 odpowiedzi)

Szukam solidnej firmy remontowej do kawalerki (35,5 m2) stan deweloperski w Redzie od sierpnia.

Kameralne Tarasy (46 odpowiedzi)

Reda jest dobrze skomunikowana z Trójmiastem, a tym bardziej samo osiedle Kameralne Tarasy, które...

Niebieski Bursztyn (4 odpowiedzi)

Osiedle zlokalizowane jest w urokliwej, zielonej części Redy przy ul. Bosmańskiej, niedaleko...

do góry