Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piotr - opinia wątek zamknięty W trakcie gry w squasha zerwałem więzadła i uszkodziłem łąkotki w kolanie....
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 marca 2022

Przemek - opinia wątek zamknięty 100% profesjonalizmu! Wiedza na najwyższym poziomie, podejście przydatne dla...
~Przemek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 lipca 2021

Paweł - opinia wątek zamknięty Fizjoterapeuta Marek Witkowski "zreanimował" mi podudzia po wypadku rowerowym...
~Paweł
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 lipca 2020

POLECAM PAWŁA - PEŁEN PROFESJONALIZM wątek zamknięty Serdecznie polecam, Paweł jest profesjonalistą w każdym calu i specjaistą w...
~H
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2016

Super specjalista wątek zamknięty Witam, Do Pana Pawla trafilam po rehabilitacji u Pana Zaglanicznego. Pan...
~Asia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 października 2014

Jacek - opinia wątek zamknięty w marcu 2012 przed i po rekonstrukcji ACL rehabilitację prowadził Paweł -...
~Jacek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lipca 2014

Polecam wątek zamknięty miałem straszne bóle pleców i naprawdę już nic mi nie pomagało, Pan Paweł...
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 maja 2013

bóle kręgosłupa wątek zamknięty Mam poważne zwyrodnienia odcinka lędzwiowego łącznie z uciskiem na worek...
~Jarek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 marca 2013

Wszechstronny terapeuta wątek zamknięty Nie wiem jak ocenić wyposażenie czy przystępność cen, bo w przypadku...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 czerwca 2012

Marek - opinia wątek zamknięty Z pełną odpowiedzialnością polecam pana Pawła. Jest profesjonalistą w swojej...
~Marek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 grudnia 2011

POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Człowiek uśmiechnięty, pełen pozytywnej energii i co najważniejsze dobry...
~RDOROTA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 października 2011

TAK !!! PAWEŁ wątek zamknięty Oczywiście, że polecam korzystanie z jego usług. Wiec co robi ! Zaangażowany...
~aśka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2011

Teresa - opinia wątek zamknięty Pan Paweł to profesjonalista w swojej dziedzinie, sprawdza się jako świetny...
~Teresa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 stycznia 2011

Najlepszy specjalista jakiego znam - gorąco polecam!!! wątek zamknięty Jeżeli ktoś szuka specjalisty z prawdziwego zdarzenia to polecam. Zna się na...
~Adam C
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 stycznia 2011

polecam wątek zamknięty profesjonalnie i z wielkim zaangażowaniem p.Pawła
~Krysia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 stycznia 2011

Polecam wątek zamknięty Od dawna miałam problemy z kręgosłupem,a bóle migrenowe nie pozwalały mi...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 maja 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16

postów

16

wątków

do góry