Widok

Remont mieszkania

Witam

Szukam ekipy do skucia podłogi (toksyczne mieszkanie na Chyloni) oraz przy okazji wylewki. Metraż ok 42 m2. Rozpoczęcie pracy 22.03.2010.
Mail aniadud@poczta.fm
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podejmiemy się pani zlecenia

www.remonty-gdynia.cba.pl

tel:728 660 787
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
totalna gładź podaje numer 602192704 nie wiem czy maja wolne terminy!!z wejherowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
impresjabud@wp.pl pozdrawiam mozliwość obejrzenia wcześniejszych realizcji i referencji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam niedawno robilismy na chyloni takie
samo mieszkanie polecam swoje usługi
szym-bud 502-785-650
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ta pani chce kuć wylewkę ręcznie 10cm bo administracja się nie zgadza na młot.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:)no to chyba bedzie odpowiednia kwota za odpowiednia prace:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No niestety nie jest to moje widzimisię. Spółdzielnia nie zgadza się na młot i tyle mam do powiedzenia.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiele razy robiliśmy zrywanie wylewki bez młota,chodzi o większe kawałki łatwiejsze do wyniesienia. usługi remontowo-budowlane tel.501 022 055
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ludzie, prace budowlane ciężkie charakteryzują się tym że stosuje się do nich odpowiednie narzędzia. Do skuwania wylewek służą mloty wyburzeniowe i inaczej byc nie może. Olac spółdzielni i kuc. Albo nie robic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ostro :]p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja u siebie tez używałam młota i o nic się nie pytałam śmiesznych pan ze spółdzielni.....olać je ciepłym moczem i robić swoje.
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się z przedmówcami. Olać pindy ze spółdzielni i jechane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie zgadzam się! być może z jakiegos powodu nie mozna używać młotów do wylewek, np słaby stan techniczny stropów tynkow sufitowych (pietro niżej ) badz z innego powodu technicznego. Denerwują mnie fachowcy ktorzy ida po łatwiżnie ! Skoro są jakieś zalecenia to trzeba je uszanować. nieraz robie remonty i szanuje decyzje adminow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas remont robiło 2 panów. Zrobili nam całą łazienkę, przedpokój i kuchnię naprawdę niedrogo. Oprócz tego oczywiście robili inne rzeczy Polecam z czystym sumieniem, uwinęli się szybko, nie miałam powodów do narzekań: 792-279-797
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem zainteresowany tym zleceniem tel.503-764-759
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

Przeprowadzki kto i za ile Wejherowo (4 odpowiedzi)

Witam, poszukuję ekipy do przeprowadzki Wejherowo - Wejherowo proszę o przedstawienie oferty...

Wejherowo transport przeprowadzka (18 odpowiedzi)

Potrzebujemy transportu do przeprowadzki na sobotę 24 czerwca rano: Wejherowo. Mamy do...

Mycie elewacji (12 odpowiedzi)

Polecacie jakąś firmę, która mi umyje elewację a jej nie zniszczy. Miałem do tej pory 2 firmy,...

do góry