Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rewelacja wątek zamknięty Do azzurro trafiliśmy przypadkiem, ale staliśmy sie stałymi gośćmi. Jedzenie...
~Kinga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 czerwca 2019

Super wątek zamknięty Bardzo fajne miejsce, jedliśmy wieczorną kolację, dania smaczne, atmosfera...
~Adi
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 marca 2019

Jest dobrze... wątek zamknięty Zdecydowanie fajna restauracja. Dania bardzo dobre i podane szybko mimo że w...
~WoyteK
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 listopada 2018

Kiepska obsługa wątek zamknięty Nas spotkała dość dziwna sytuacja, obsługiwał nas kelner - jasny blondyn...
~Michał
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 września 2018

A może się po prostu nie znam. wątek zamknięty Czytając cześć opinii mam niestety wątpliwości czy piszą je rzeczywiście...
~Paweł
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 września 2018

Polecam wątek zamknięty Dobre jedzenie, miła obsługa otwarta na różnych klientów, fajny ogródek i...
~Iberlander
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 maja 2018

Pyszne jedzenie, piękne miejsce wątek zamknięty Pyszne jedzenie, piękny ogródek, bardzo miły właściciel (sam przyniósł deser...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2017

tak sobie wątek zamknięty Jedzenie dobre aczkolwiek zapachy z kuchni przeczą temu...Kierownik Pan Józek...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lipca 2017

Martyna - opinia wątek zamknięty Niestety nie mogę polecić nikomu tej restauracji, otrzymałam potrawy...
~Martyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 marca 2017

Cudowna restauracja wątek zamknięty Jedno z najlepszych miejsc w Trójmieście, gdzie można w przemiłej atmosferze...
~Tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 lutego 2017

Nieświeże mule, które nigdy nie powinny trafić na talerz. wątek zamknięty Dziś po raz pierwszy gościłem w Restauracji Azzurro. Przyjemny, choć skromny...
~Łukasz
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 stycznia 2017

Wysoka jakość od początku do końca wątek zamknięty Miło i przyjemnie, goście w centrum uwagi ale tutaj to już standard....
~MM
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 stycznia 2017

Masterpiece! Najlepsza restauracja wątek zamknięty Gdy trafiłam pierwszy raz do Azzurro, nie wiedziałam czego się spodziewać....
~Agata M.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 października 2016

Świetna kuchnia wątek zamknięty Polecam wszystkim, którzy lubią owoce morza- rewelacja. Takich kalmarów w...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2016

Najlepsze owoce morza w 3mieście! wątek zamknięty Pyszne jedzenie, pyszna ośmiornica z grilla i paella z mnóstwem owoców morza....
~Nowa klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2016

Znakomite jedzenie, bardzo miła obsługa wątek zamknięty Grilowana ośmiornica, comber jagnięcy i na finał suflet... po prostu niebo w...
~Tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lipca 2016

bardzo polecam!!! wątek zamknięty Bardzo ładny wystrój, wygodne siedzenia, pyszne jedzenie, bardzo miła...
~Iwona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 lipca 2016

Beznadziejna pizza, świetna pasta. wątek zamknięty Myśleliśmy z mężem, że będzie można tam zjeść pyszną pizzę, ale zawiedliśmy...
~Irena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lipca 2016

Niezadowolony z restauracji wątek zamknięty Pomimo miłej obsługi, restauracji nie oceniam jej dobrze. Na pizze czekaliśmy...
~Arek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 maja 2016

Numer 1 w Trójmieście wątek zamknięty W końcu restauracja na poziomie i z super klimatem. Jedzenie bardzo pyszne,...
~Greg
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry