Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marek - opinia Byliśmy pierwszy raz w tej restauracji i polecamy.
~Marek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 sierpnia 2022

Elżbieta - opinia Impreza-Złote Gody.Sala i wstępne menu zamawiana w listopadzie 2021. W marcu...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 maja 2022

Wioletta - opinia Nie polecam.Panie kelnerki podczas uroczystości Komunii Św.nie dały nawet 10...
~Wioletta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 maja 2022

Marek - opinia wątek zamknięty Przemiła obsługa i pyszne jedzenie. Kaczka była cudowna.
~Marek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 lutego 2022

Beata - opinia wątek zamknięty Tragedia , ja wiem że inflacja ale przyprawy chyba nie są takie drogie żeby z...
~Beata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 lutego 2022

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Bardzo przytulne miejsce z miłą obsługę. Po raz kolejny skorzystaliśmy z...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 listopada 2021

Aga - opinia wątek zamknięty Dostałam nieświeżą kaczkę, Postanowiłam za nią nie zapłacić, no i o dziwo...
~Aga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 października 2021

Mat - opinia wątek zamknięty Zamówiliśmy sobie jedzenie na święta, w sumie jak co roku. Zawsze było...
~Mat
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 grudnia 2019

Kolacja z rodziną. wątek zamknięty Wiele razy korzystałem z usług restauracji. Nigdy się nie zawiodłem. Tym...
~Sławek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 lutego 2019

Smacznie wątek zamknięty Kilka dni temu byłem z narzeczoną na obiedzie i oboje się nie zawiedliśmy....
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 stycznia 2019

Bardzo smacznie wątek zamknięty Byliśmy z narzeczonym pierwszy raz i się nie zawiedliśmy. Nie wiem skąd te...
~Dorota
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 stycznia 2019

Super wątek zamknięty Byliśmy z rodziną kilka dni temu w Czardaszu i jesteśmy zachwyceni. Super...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 stycznia 2019

Bardzo pozytywnie. wątek zamknięty Wybraliśmy się z Żoną na niedzielny obiadek. Zamówiliśmy placka po węgiersku,...
~Luk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 listopada 2018

Czardasz - niestety nie... wątek zamknięty Imieninowa kolacja w Czardaszu nieudana... Kelnerka bez humoru, nieprzychylna...
~Zakochana w Gdańsku
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2018

rozczarowana wątek zamknięty Wybrałam sie z mama na urodzinowy obiad. Mam wrażenie,ze menu skrócone niż to...
~Mys
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 grudnia 2017

lepiej zjeść gdzie indziej... wątek zamknięty Obsługa Świetna - dziewcze się stara - bardzo sympatyczna dziewczyna! Ale...
~turysta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 lipca 2017

wstretnie, nie zgodnie z ustaleniami wątek zamknięty bylam jednym z gosci na okolicznosciowej rodzinnej imprezie. na sali dzialy...
~kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 marca 2017

Jestem nie zadowolona.Nie polecam wątek zamknięty Byłam z przyjacółmi w Czardaszu na kolacji.Zamówiłam gulasz węgierski a...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 października 2016

W porze obiadu zamów kolację wątek zamknięty Czas oczekiwania na zamówienie przerósł moje najśmielsze wyobrażenia. Pani na...
~Makadon
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 czerwca 2016

Bardzo smacznie! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z dzisiejszej wizyty. Potrawy przepyszne, obsługa...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
90

postów

76

wątków

do góry